Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mirosław Pluta zaprasza w piątek na “Debatę o Tarnobrzegu”

Grudzień 7, 2016 11:45 AM

Założyciel stowarzyszenia “Tarnobrzeżanie.pl”, były poseł Platformy Obywatelskiej Mirosław Pluta, zaprasza na pierwszą z cyklu “Debatę o Tarnobrzegu”. Wydarzenie odbędzie się w piątek 9. grudnia br., w sali Środowiskowego Domu Kultury (budynek Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) przy ulicy Wyspiańskiego 3. Początek godzina 17.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia tematów do debaty.

- Zapraszam Was na pierwszą z cyklu debat o naszym mieście. Tematów nie narzucamy. Przeciwnie, to Wy będziecie ich autorami, dlatego proszę o zgłaszanie problematyki, konkretnych spraw i pytań, na które chcecie poznać odpowiedzi – pisze na facebookowym profilu stowarzyszenia Mirosław Pluta.

- Piszcie na maila: mirek.pluta@tarnobrzezanie.pl, lub wysyłajcie wiadomości na naszych profilach fejsbukowych. My podzielimy WASZE zgłoszenia na bloki tematyczne, zaprosimy ekspertów i wspólnie poszukamy recept na problemy tarnobrzeżan i naszego miasta. Szczególnie zależy na nam na udziale ludzi młodych – dodaje.

17 Responses to Mirosław Pluta zaprasza w piątek na “Debatę o Tarnobrzegu”

  1. J Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 15:55

    haha

  2. Joanna Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 15:59

    niech juz ten pan znajdzie sobie jakies zajecie w swojej wiosce a nie pcha sie do Tarnobrzega

  3. palik Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 16:03

    jego poplecznicy będą bajać o jego genialnej roli burmistrza w Baranowie ale to kłamstwo,które powtórzone tysiąc razy w niektórych kręgach stało się dla niektórych prawdą objawioną.
    żenujący jako poseł,członek skompromitowanej platformy ciągnący za sobą tabun karierowiczów.
    nie jest potrzebny w Tarnobrzegu ale jak się uda zapewne chętnie będzie pławił się w luksusach a swoim w myśl programu platformy “rodzina na swoim” załatwi co smaczniejsze kąski jak to bywało za minionych czasów cesarza.

  4. Chryzantemy złociste Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 16:12

    Ja chcę człowieka, który jest rodowitym tarnobrzeżaninem. Chcesz Pan? Startuj na sołtysa w Woli Baranowskiej. A od mojego miasta won człowieku pijący tylko wino czerwone z wiadomego powodu….

    • mariano Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 16:40

      Masz już rodowitych tarnobrzeżan na stołkach prezydenta i przewodniczącego rady miasta i co? Wstyd, bo dzieciaki się pokłóciły i obrzucają gównem na cały kraj.

      Pluta to facet z zasadami, nie żaden karierowicz, poważny, mądry człowiek. Ma wiedzę i doświadczenie

      Yes, yes, yes, chcę, żeby został Pan Prezydentem Tarnobrzega i wyprowadził to miasto z bagna niekompetencji i kolesiostwa.

    • kudłaty Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 22:40

      I co z tego, ze ktoś jest tarnobrzeżaninem jak albo siedzi w kieszeni partyjnej albo jest pieniaczem jak Mastalerz albo nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem jak Kiełb???? Zdecydowanie wolę Plutę, który ma wiedzę i jest bliżej Tarnobrzega niż niejeden tarnobrzeżanin.

  5. Chryzantemy zlociste Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 16:54

    mariano-Pluta nie ma zasad. Gwarantuje Ci to. Mam kolegę co pracował z nim. Dramat.

  6. adamiak Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 17:11

    Poziom jego pracy w Baranowie był słabieńki koleżeństwo . Zostawił znak po sobie w postaci STOKU NARCIARSKIEGO .
    Jako poseł NIC DLA TARNOBRZEGA NIGDY NIE ZROBIŁ OPRÓCZ POPARCIA DLA MASZTALERZA .

    Czy jest – awiemy że jest – członkiem PO ( Pazerni Obywatele ) ??? Kompromitacyja . NIE do tarnobrzega temu panu NIE NIE NIE .

    • mariano Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 18:32

      No i po co takie głupoty pisać?

      Stok narciarski w Siedleszczanach to dzieło poprzedniego burmistrza Baranowa, Hynowskiego, Pluta wtedy był posłem.

      Mastalerza nie poparł w ostatnich wyborach.

      Burmistrzem był świetnym, a że z PO – a z czego miałby być z PIS-u?????????????????????????????????????????

  7. BAZYL Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 17:18

    A co pan Pluta może dziś zrobić dla miasta i jego mieszkańców? Nic. Zaczynamy obiecywanie i wsłuchiwanie się w głos ludu, pisowi ten myk przeszedł i wygrał wybory :) Niech się pochwali ile spraw “załatwił” dla miasta jak był posłem PO za rządów PO – chętnie posłucham.

    • Kocica Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 20:51

      A co może zrobić Kiełb jak nawet nie umie się spotkać z władzami województwa żeby omówić jakiekolwiek sprawy dla miasta???????? Co może zrobić pieniacz Kalinka który pomiata wszystkimi bo myśli że PIS zapewni mu władze na wieczność??????!! Pluta przynajmniej jest sprawdzony. Nie ciągną się za nim żadnego afery. Dzisiaj że świecą takiego szukać.

  8. Grzegorz Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 20:44

    Karkierowicze i kolesie obecnie są władzy. Obecnie można obserwować spektakl mieszania się interesów partyjnych Kalinki z brakiem podstawowego strategicznego myślenia u prezydenta Kiełba. Pluta ma doświadczenie i rozsądek, którego zdecydowanie brak dziś w Tarnobrzegu. Ja osobiście chciałbym prezydenta za którego nie muszę się wsadzić po dwóch kątach rządzenia. Dlatego jeśli wybory byłyby dzisiaj postawiłbym na Plutę.

  9. Precz z platformą ! Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 20:51

    Jak nie poparł Mastalerza jak można obejrzeć filmiki na youtube z tymi panami razem …. https://www.youtube.com/watch?v=VBHb340ck0s

    https://www.youtube.com/watch?v=jf3VF4zJIJE

  10. gosia Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 22:35

    Pluta, Kalinka, Kiełb, być może Brzezowski – kiermasz nazwisk na giełdzie prezydenckiej już dziś jest niemały. Ale z tych wszystkich osób zdecydowanie wybieram Plutę. Niech w końcu nasze miasto ma szanse budować swoją wielkość, a nie tylko swary, kłótnie i fatalny wizerunek na pół Polski.

  11. palik Odpowiedz

    8 grudnia 2016 at 08:23

    pluta to dopiero karierowicz i kiep.

    • mariano Odpowiedz

      8 grudnia 2016 at 09:18

      Pluta przez lata dorabiał się we Francji gdzie cięzko pracował na budowach z czasem dorabiajac się własnej firmy. Startując na burmistrza Baranowa był już majętnym facetem po czterdziestce.

      Dlatego z całą pewnością karierowiczem nazwać go nie można, ale ciebie kiepem za to, że kłamliwie hejtujesz, jak najbardziej.

    • kudłaty Odpowiedz

      8 grudnia 2016 at 13:31

      Zgodnie z definicją w SJP karierowicz to człowiek, który nie ma swojego zdania, ukrywa go; swoje zdanie podporządkowuje pod ludzi z wyższym stanowiskiem BY ZROBIĆ KARIERĘ. Pluta na pewno do takich nie należy. Zanim Palik napiszesz cokolwiek to zaglądnij do słownika.