Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg zwycięża w “Wiślackiej Gwiazdce”. Dla potrzebujących zebrano prawie 4 tysiące zł (fotoreportaż oraz video HD)

Grudzień 19, 2016 10:57 AM

Siarka Tarnobrzeg wygrała w turnieju charytatywnym “Wiślacka Gwiazdka” organizowanym przez zarząd i kibiców Wisły Sandomierz. W finale Siarka po rzutach karnych pokonała gospodarzy 2:1. Trzecie miejsce zajął GKS Bełchatów.

W turnieju udział wzięło osiem zespołów. Oprócz Wisły i Siarki, zagrały ekipy: GKS-u Bełchatów, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (kibice), Sokoła Sokolniki, Wisłoki Dębica i Wisły Annopol.

Podczas imprezy zbierano maskotki i słodycze dla Domu Dziecka w Łoniowie. Natomiast na zakup artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących rodzin zebrano 3.860,00zł.

FAZA GRUPOWA

GRUPA 1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Sokół Sokolniki

Wisła Sandomierz 1-3 Siarka Tarnobrzeg

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Wisła Sandomierz

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Sokół Sokolniki

Siarka Tarnobrzeg 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Sandomierz 1-0 Sokół Sokolniki

Kolejność: 1. Siarka, 2. Wisła, 3. KSZO, 4 Sokół

GRUPA 2

GKS Bełchatów 2-0 Wisła Annopol

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (kibice) 0-4 Wisłoka Dębica

GKS Bełchatów 7-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (kibice)

Wisłoka Dębica 3-0 Wisła Annopol

Wisła Annopol 3-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (kibice)

Wisłoka Dębica 1-1 GKS Bełchatów

Kolejność: 1. GKS, 2. Wisłoka, 3. Wisła Annopol, 4. KSZO – kibice

Półfinały: GKS Bełchatów 1-2 Wisła Sandomierz

Siarka Tarnobrzeg 3-1 Wisłoka Dębica

Mecz o 3. miejsce: GKS Bełchatów 4-0 Wisłoka Dębica

Finał: Wisła Sandomierz 0-0 k. 1-2 Siarka Tarnobrzeg

Klasyfikacja strzelców

4 Bramki – Grzegorz Płatek (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów),

3 Bramki – Dawid Flaszka, Przemysław Zdybowicz (obaj GKS Bełchatów), Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol), Mateusz Michalski (Wisła Sandomierz), Adrian Nowak (Wisłoka Dębica),

2 Bramki – Bartłomiej Bartosiak, Bartłomiej Kondracki (obaj GKS Bełchatów), Mateusz Czyżycki (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Bielatowicz (Wisłoka Dębica),

1 Bramka – Paweł Zięba (GKS Bełchatów), Damian Nogaj (KSZO 1929 Ostrowiec Św.), Mateusz Szczygieł, Karol Szafirowski (obaj Ostrowiec Św. (kibice)), Jakub Głaz, Krzysztof Ropski (obaj Siarka Tarnobrzeg), Paweł Bażant, Kacper Górski (obaj Wisła Sandomierz), Damian Kozak, Kacper Maik, Dominik Szydło, Piotr Zięba (wszyscy Wisłoka Dębica),

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Grzegorz Płatek (Siarka Tarnobrzeg) – 4 zdobyte bramki

Najlepszy zawodnik: Mateusz Michalski (Wisła Sandomierz)

Najlepszy bramkarz: Daniel Niźnik (GKS Bełchatów)

Kadry zespołów:

Siarka Tarnobrzeg – 1. Karol Dybowski, 10. Kamil Beszczyński, 16. Jakub Głaz, 7. Rafał Chowański, 8. Mateusz Wawrylak, 20. Dawid Lubowicki, 6. Tomasz Przewoźnik, 5. Mateusz Czyżycki, 11. Kamil Lewandowski, 17. Grzegorz Płatek, 19. Bartłomiej Sikora, 9. Krzysztof Ropski.

Wisła Sandomierz – 1. Damian Pietrasik, 23. Paweł Bażant, 14. Daniel Chorab, 4. Kacper Górski, 13. Dawid Korona, 17. Jakub Łata, 6. Krystian Maruszczak, 9. Mateusz Michalski, 10. Jarosław Piątkowski, 89. Bartosz Szymański, 20. Patryk Tur, 11. Maciej Ziółek.

GKS Bełchatów – 13. Daniel Niźnik, 9. Paweł Zięba, 7. Bartłomiej Bartosiak, 25. Piotr Witasik, 23. Bartłomiej Kondracki, 10. Dawid Flaszka, 2. Mateusz Szymorek, 59. Przemysław Zdybowicz, 30. Michał Lewandowski.

Wisłoka Dębica – 6. Dawid Bielatowicz, 23. Patryk Piecuch, 99. Piotr Zięba, 11. Damian Kozak, 26. Dominik Szydło, 15. Kacper Maik, 12. Kamil Dybski, 14. Jakub Durał, 7. Adrian Nowak, 17. Dariusz Bieszczad, 1. Karol Kieraś.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. – 1. Stanisław Wierzgacz, 14. Dariusz Pietrasiak, 4. Patryk Niziołek, 5. Wiktor Jaworski, 8. Kamil Dziadowicz, 10. Damian Nogaj, 21. Mateusz Mąka, 23. Mateusz Podstolak, 25. Patryk Cheba, 19. Piotr Ferens, 2. Tadeusz Krawiec.

Wisła Annopol – 1. Adam Kowal, 4. Arkadiusz Gil, 10. Łukasz Kielar, 27. Adam Duda, 2. Paweł Filipek, 17. Piotr Mazur, 25. Michał Tuz, 21. Jarosław Pawłowski, 69. Marcin Wojtaszek, 9. Kamil Kaczanowski.

Ostrowiec Św. (kibice) – 1. Paweł Dymanowski, 3. Mateusz Szczygieł, 13. Mariusz Kunat, 9. Łukasz Nowak, 7. Patryk Banasik, 17. Tomasz Kuciubiński, 22. Paweł Soboń, 6. Mateusz Dryka, 14. Karol Szafirowski, 16. Adrian Mazurek.

Sokół Sokolniki – 12. Mateusz Strąk, 2. Rafał Szymański, 20. Maciej Jarosz, 3. Marcin Szewc, 4. Maciej Michalewski, 19. Maciej Murdza, 17. Damian Prarat, 15. Łukasz Adamczyk, 5. Krzysztof Koselak, 14. Hubert Kowalski, 18. Marcin Chmiel.

Opracował: Mateusz Kulita – Kierownik dryżyny SKS Wisła Sandomierz

foto&video: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>