Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Firma Vulcan przedstawiła koncepcję reorganizacji oświaty w mieście (zdjęcia oraz video)

Styczeń 3, 2017 11:55 AM

Dziś rano w tarnobrzeskim magistracie odbyło się spotkanie, podczas którego firma Vulcan przedstawiła koncepcję reorganizacji oświaty w mieście. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy tarnobrzeskich placówek oświatowych.

O godzinie 12 rozpocznie się zaś debata z radnymi dotycząca reorganizacji oświaty – link do bezpośredniej transmisji tutaj

foto&video: Piotr Morawski

11 Responses to Tarnobrzeg: Firma Vulcan przedstawiła koncepcję reorganizacji oświaty w mieście (zdjęcia oraz video)

  1. xd Odpowiedz

    3 stycznia 2017 at 13:57

    królowa oświaty przemówiła, serio ktoś ją bierze na poważnie?

  2. vivvo Odpowiedz

    3 stycznia 2017 at 19:22

    słuchając tego co mówi królowa i jej wierny paź vulkan to będzie zabawa, będzie się działo!!

  3. xxx Odpowiedz

    3 stycznia 2017 at 20:10

    Co nie lubię tej Pani to w tym wypadku w wielu kwestiach nie wypada się nie zgodzić. Sytuacja jest taka i nie inna i już.

  4. felicita Odpowiedz

    3 stycznia 2017 at 23:00

    A mnie bardzo interesuje ile owa firma Vulcan policzyła sobie za taką analizę. Myślę, że przy tarnobrzeskiej oświacie i tej firmie to kwota pięciocyfrowa.
    Dlaczego zatrudnia się firmę zewnętrzną i jednocześnie urzędnika od oświaty? Może jedno by wystarczyło? Dlaczego nikt w urzędzie nie policzy kilku wariantów tylko musi to robić zewnętrzna firma ?

    • Wyklęta Odpowiedz

      3 stycznia 2017 at 23:36

      Zadajesz pytanie a nie oglądnąłeś wszystkich materiałów. 36 tyś zł. Dlatego nie urzędnik, ponieważ nad opracowaniem tego typu oprogramowań siedzi sztab programistów i prawników. Po prostu. Te 36 koła papieru to moim zdaniem bardzo przystępna cena, gdy spojrzeć na dane jakie program/bon jest w stanie wygenerować. Oglądnąć, poczytać, zgłębić wiedzę IT, komentować. A nie jak Mastalerz czy Partyka nieobecni a pierwsi na fb jazda. Ja najpierw oglądnęłam to wszystko, a że mam o tym pojęcie to zabieram głos. Pozdrawiam.

      • felicita Odpowiedz

        4 stycznia 2017 at 22:25

        Masz rację – nie oglądnąłem szczegółowo. Dość długi materiał nie na tyle wciągający, żeby śledzić każdą minutę.
        Powiadasz, że 36 tys to nie jest duża cena ? Rok pracy urzędnika tyle kosztuje. Czy nie po to siedzi sztab urzędników żeby wszelakie analizy robić?

  5. owen Odpowiedz

    4 stycznia 2017 at 00:38

    Rzeczywiscie dobrze sie jolka nazwałaś – wyklęta – ale pojecia to ty żadnego o oswiacie nie masz.

  6. Wyborca Odpowiedz

    4 stycznia 2017 at 08:21

    Brak słów na określenie kompetencji pani naczelnik. Dotychczas zajmowała się oświatą i swoje zadania przerzucała na firmy zewnętrzne a dzisiaj jest już odpowiedzialną za oświatę, kulturę, sport i promocję. Jakich efektów możemy się spodziewać w najblizszym czasie? Tak na marginesie to taką reformę można opracować w kilka dni w wydziale. Warunek jeden trzeba się do niej zabrać.

    • Olo Odpowiedz

      4 stycznia 2017 at 21:43

      ooo przepraszam bardzo bo w kwestii sportu to p. Naczelnik byo nie jednego młodzika zawstydziła wiec proszę tu nie imputować, że w tej materii nie ma kwalifikacji

  7. Albert Odpowiedz

    4 stycznia 2017 at 09:09

    Zatrudnienie firmy to bardzo dobry pomysł dla UM. Po co robić samemu? W razie krytyki albo jakichś błędów będzie można zrzucić odpowiedzialność na podmiot zewnętrzny. Urzędnicy i ich szef będą krystalicznie czyści.

  8. Rodzic Odpowiedz

    6 stycznia 2017 at 19:06

    Teraz z 4 zrobi się moloszek, a dzieci będą biegać do gim 2 bo nie będą się mieścić. Pryszcz! A z 10 moloch, klasy w piwnicach, pełna anonimowośc dzieci – pryszczek!!! Ważne, żeby dziurę budżetową załatać, co tam dzieci.