Stal Nowa Dęba uratowała punkt w ostatnich sekundach meczu z Czarnymi z Jasła (fotoreportaż oraz video HD)

Walcząca o utrzymanie w IV lidze podkarpackiej Stal Nowa Dęba zremisowała z Czarnymi z Jasła 1:1 (0:1) w meczu 23. kolejki. Cenny punkt podopieczni trenera Majdańskiego wywalczyli w ostatniej akcji meczu.

Mimo iż od początku spotkania Stal przeważała na boisku, już w 16 minucie na prowadzenie wyszli goście, po efektownej bramce strzelonej przez Aleksandra Nabożnego. Szczęście w końcu uśmiechnęło się do gospodarzy w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to arbiter spotkania podyktował rzut karny, po zagraniu ręką jednego z obrońców z Jasła. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Piotr Krawczyk, po chwili zaś sędzia zakończył zawody.

Na jedenaście kolejek przed końcem Stal z dorobkiem zaledwie 14 punktów zajmuje 17 czyli przedostatnie miejsce w tabeli, tracąc do bezpiecznej, 14 lokaty 13 oczek. Liderem rozgrywek pozostaje Wólczanka z Wólki Pełkińskiej. W następnej kolejce Stal zmierzy się w Ropczycach z Błękitnymi. Mecz rozegrany zostanie w środę 19. kwietnia.

foto&video: Piotr Morawski