Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

23.06 (piątek) FRAM zaprasza na widowisko plenerowe pt. „Noc Świętojańska-Tarnobrzeskie Historyje”

Czerwiec 1, 2017 9:29 PM

W piątek 23 czerwca br.przeżyjesz jedyną w swoim rodzaju z prawdziwym kunsztem dla zmysłów i niezapomnianymi wrażenia oraz cudowną atmosferą ze wspólnym śpiewem i zabawą – NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ. Wszystko za sprawą Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych FRAM, które zaprasza na plenerowe wydarzenie pt.” Noc Świętojańska-Tarnobrzeskie Historyje”, na dziedzińcu Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu.

Spotkanie rozpocznie się późnym wieczorem o godz 21.00 i będzie miało charakter widowiska teatralno-muzyczo-historycznego . Uczestnikami tego wydarzenia będą : Szkoła Tańca SAMBA,Zespół „Siarkopolanie”,Zespół pieśni i tańca” Dzikowianie”, Tarnobrzeska Orkiestra Dęta, byli i obecni mieszkańcy Tarnobrzega związani w sposób bezpośredni z historią i kulturą naszego miasta.Wydarzenie będzie skierowane do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega, którzy poprzez historie opowiedziane w unikatowej formie będą mogli przypomnieć sobie lub zapoznać się z ciekawymi epizodami zwiazanymi z dziejami miasta. Muzyka, taniec, efekty dźwiękowe i świetlne wywołają w widzach niesamowite odczucia, przeniosą ich w inny wymiar czasu i przestrzeni oraz ukażą bogactwo dziejów i unikatowość zwyczajów .

Współorganizatorami tego przedsięwzięcia objętego patronatem prezydenta miasta są również: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tarnobrzeski Dom Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>