Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wykręć na rowerze busa dla Domu Dziecka w Skopaniu

Czerwiec 28, 2017 3:22 PM

Kochasz jazdę na rowerze? Podziel się tą przyjemnością z wychowankami Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu i wykręć dla nich busa i kursy doszkalające. A wszystko w ramach projektu pt. „odLOTTOwa jazda z OSHEE”.

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą ww. akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie.

Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu zakwalifikowane zostało z projektem pt. „Pasja pomysłem na dobre usamodzielnienie” czyli organizacja kursów podnoszących kwalifikacje podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem oraz zakup busa do transportu wychowanków.

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie organizatora – tutaj -wybrać organizację, której chce się pomóc, zasilając jej konto kilometrami wyjeżdżonymi przez Ciebie.

Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>