Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W sobotę i niedzielę Międzynarodowy XI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach

Lipiec 28, 2017 7:47 PM

IKS Jezioro Tarnobrzeg zaprasza kibiców tenisa na XI edycję Międzynarodowego Turnieju Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach. Wydarzenie odbędzie się w 29 i 30 lipca (sobota – niedziela), w hali hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49.

W zawodach wystąpią już kolejny raz tenisiści stołowi na wózkach z Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi i Polski oraz po raz pierwszy zawodnicy z Serbii oraz Rosji.

Uczestnicy będą startować w 5 kategoriach:

A. Singel mężczyzn – klasa 1 (tetraplegia – zawodnicy najbardziej poszkodowani grający z przybandażowaną rakietką) – system „każdy z każdym”
B. Singel mężczyzn klasa 2 (tetraplegia – zawodnicy grający min. z przybandażowaną rakietką) – podział na grupy – system pucharowy
C. Singel mężczyzn klasa 3-4-5 (paraplegia, po amputacji, inne schorzenia ruchowe) – podział na grupy – system pucharowy
E. Singel OPEN – klasa 1-5 – system pucharowy
D. Deble OPEN – gra podwójna klasa 1-5 – system pucharowy

Zawodnicy z listy rankingowej ITTF Para Table Tennis Ranking Lists:

Rafał Czuper – Polska – ranking ITTF 2 miejsce klasa 2
Jiri Suchanek – Czechy – ranking ITTF 6 miejsce klasa 2
Vasyly Petruniv – Ukraina – ranking ITTF 6 miejsce klasa 3
Rafał Lis – Polska – ranking ITTF 8 miejsce klasa 4
Maciej Nalepka – Polska – ranking ITTF 13 miejsce klasa 3
Dmitriy Lavrov – Rosja – ranking ITTF 16 miejsce klasa 1
Krzysztof Żyłka – Polska – ranking ITTF 17 miejsce klasa 4
Tomasz Jakimczuk – Polska – ranking ITTF 24 miejsce klasa 2
Marian Kamien – Słowacja – ranking ITTF 26 miejsce klasa 1
Darko Babic – Serbia – ranking ITTF 31 miejsce klasa 3
Mariusz Czerwiński – Polska – ranking ITTF 36 miejsce klasa 3
Ilic Nebojsa – Serbia – ranking ITTF 49 miejsce klasa 4
Bojan Stemenkovic – Serbia – ranking ITTF 62 miejsce klasa 4

Nagrodami dla zawodników z miejsca 1, 2, 3 na podium będzie sprzęt do tenisa stołowego z Aga Sport – Bożena Waldowska z Gliwic. Firma ta w drugim dniu zawodów (30 lipca niedziela) otworzy swoje stoisko ze sprzętem do tenisa stołowego.

Program Zawodów

29 lipca – sobota

- godz. 9.00 – rozgrzewka przy stołach przed I częścią rozgrywek
- godz. 9.30 – I część rozgrywek
- godz. 11.30 – oficjalne, uroczyste otwarcie turnieju – prezentacja zawodników
- godz. 12.00 – II część rozgrywek
- godz. 13.30 – przerwa
- godz. 14.30 – III część rozgrywek

30 lipca – niedziela

- godz. 9.00 – rozgrzewka przy stołach przed I częścią rozgrywek
- godz. 9.30 - I część rozgrywek
- godz. 13.00 – przerwa
- godz. 14.00 – II część rozgrywek i mecze finałowe
- godz. 15.30 – 16.30 zakończenie i dekoracja zwycięzców

Patronat Medialny:

Magazyn sportowy “Pełnosprawni” z TVP Sport,
Radio Rzeszów, Radio Leliwa, PodkarpackieLive.TV ITV WISŁA, Tygodnik Nadwiślański, Portal informacyjny NadWisłą24.pl, Portal informacyjny o Tarnobrzegu rta24.eu

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Tarnobrzega Grzegorz Kiełb
Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Projekt współfinansują:

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,
Ministerstwo Sportu i Turystyki/ Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, Urząd Miasta Tarnobrzeg

Sponsorzy:

ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o.
Grupa Kapitałowa Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.
PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego “ORZECH” Sp. z o.o. z Kolbuszowej

NSG Group właściciel marki Pilkington
BRUK-BET Sp. z o.o. z Niecieczy
Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
TRANS FURDYNA – Grzegorz i Katarzyna Furdyna – Wola Baranowska
Firma Budowlana „SKOBUD” w Tarnobrzegu – Stefan Skowron
FENIX METALS Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
Esculap – Sklep Medyczno – Rehabilitacyjny Magdalena Bogdan Pelc i Wspólnicy w Tarnobrzegu
Firma TARKON Sp. z o.o. Piotr Skowron z Tarnobrzega
P.H.U. Autorak Arkadiusz Rak Sklep budowlano-wykończeniowy PSB Mrówka w Tarnobrzegu
Firma “Sam-Ray” Maciej Osowski z Samborca

TWZ Firma Drogowa Tadeusz Żak, Wojciech Dryś, Zbigniew Kotulski s.c. z Tarnobrzega
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BETA SP.J. Mirosław Biernat z Tarnobrzega Ubezpieczenia Wypadkowe Sportowców Marian Sawa z Tarnobrzega
ASTAL Konstrukcje Stalowe Adam Sagan Jeżowe
Zakład Produkcji Wyrobów Betonowych BETBUD Rodzina Nenutil Stale koło Tarnobrzega
PPHU MIWAX Wacław Grela z Tarnobrzega
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu
HYDRO – INSTAL Wiesław Gołąbek Nowosielec
Janik Firma Handlowo – Budowlana Sp. z o.o. Ruda
Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
NZOZ JEŻOWE Teresa Królikowska Jeżowe

Piekarnia i Cukiernia SKALSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego
Plakaty, zaproszenia, dyplomy – Drukarnia Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega
F.H.U. Golden Global Grupa z Tarnobrzega
Spółdzielnia Pracy “Muszynianka” z Krynicy Zdrój
Cukiernia Motycze Elżbieta Witkowska z Motycze Poduchowne
CUKIERNIA JUGO Hubert Jugo Zaleszany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>