Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Podokręg Stalowa Wola zmienia decyzję. Junior Zakrzów i Iskra Sobów zostają w B klasie

Sierpień 9, 2017 10:39 AM

Junior Zakrzów i Iskra Sobów zostają w rozgrywkach B klasy. Drużyny te, po zapowiadanej reorganizacji rozgrywek, miały występować w wyższej klasie, zarząd podokręgu Stalowa Wola wycofał się jednak z planowanych zmian.

W połowie lipca br. stalowowolski podokręg poinformował o utworzeniu dodatkowej, trzeciej grupy w rozgrywkach A klasy. W myśl planowanej reorganizacji, do klasy A dołączyć miały również drużyny, które w sezonie 2016/17 w klasach B zajęły kolejno drugie i trzecie miejsca. Tym sposobem w wyższej klasie rozgrywkowej znalazły się również zespoły z Zakrzowa i Sobowa.

Tymczasem tuż przed planowanym rozpoczęciem sezonu w klasie A, zarząd Podokręgu Stalowa Wola wydał komunikat nadzwyczajny z dnia 8. sierpnia br. w którym czytamy:

„Zgodnie z pismem Rzecznika Ochrony Praw Związkowego Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie z dnia 07.08.2017 r.
• wnoszące sentencją zmianę decyzji przez Zarząd Podokręgu Stalowa Wola dotyczącą reorganizacji rozgrywek tak aby przywrócić rozgrywki do poprzedniego schematu organizacyjnego tj. 2 klasy „A” po sezonie 2016/2017 .

Zdaniem Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego decyzja Zarządu Podokręgu Stalowa Wola jest niezgodna z Regulaminem Rozgrywek IV ligi i niższych klas rozgrywkowych Podkarpackiego ZPN oraz przyjętymi Zasadami Awansów i Spadków po sezonie 2016/2017.

Zarząd Podokręgu Stalowa Wola na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 8 sierpnia 2017 r. wycofał reorganizację Klasa „A” na sezon 2017/2018 podjętą na Zarządzie w dniu 12.07.2017 r.”

W myśl wydanego komunikatu, zarówno Iskra Sobów jak i Junior Zakrzów w sezonie 2017/18 grać będą w grupie 1 w klasie B, gdzie o punkty rywalizować będą m.in. ze Wspólnotą Serbinów. Z kolei w liczącej 16 zespołów grupie 1 w klasie A, grać będą tak jak dotychczas rezerwy Siarki, Koniczynka Ocice i OKS Wielowieś, który wywalczył awans.

7 Responses to Podokręg Stalowa Wola zmienia decyzję. Junior Zakrzów i Iskra Sobów zostają w B klasie

 1. Lasek Odpowiedz

  9 sierpnia 2017 at 11:06

  Kogoś chyba mocno po***ło tam. Takie rzeczy na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek. W polskiej piłce patologia jak zawsze. Kto daje i odbiera…

 2. Zen Odpowiedz

  9 sierpnia 2017 at 12:17

  W tym roku „występy” towarzystwa wzajemnej adoracji w Stalowej Woli sięgają szczytów niekompetencji i arogancji.Ale czemu się dziwić jak na czele tego państwa w państwie nieusuwalny – skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję w sporcie działacz którego wszyscy klepią po plecach i przy okazji opłatka piją wódkę udając że jest cudownie.
  http://www.newsweek.pl/polska/dzien–w-ktorym-zepsula-sie-ryba,32279,1,1.html

 3. kibic Odpowiedz

  9 sierpnia 2017 at 13:21

  Te zespoly moga podziekowac LZS Zabno ktore plakalo w rzeszowie w lidze im pokazemy gdzie ich miejsce

  • Serekkk@interia.pl Odpowiedz

   13 sierpnia 2017 at 10:55

   Za co mają dziękować, bo nie rozumiem… Jesteś taki sam beton jak te dziadki ze stalowej z chmura na czele.. Nigdzie na świecie nie spotkałem się z sytuacją że na tydzień przed końcem sezonu zmienia się reguły awansu…

 4. Tomek Odpowiedz

  9 sierpnia 2017 at 14:38

  Wyjazd leśne dziady na emerytury. Dość kompromitacji. Pewnie ci sami nałożyli na Siarkę II walkowery, niezły burdel tam mają. Gdyby ktoś normalny tym g. zarządzał już dawno by wymienił ekipę.

 5. Julka Odpowiedz

  10 sierpnia 2017 at 11:11

  entliczek-pentliczek
  zielony stoliczek…

 6. Ok Odpowiedz

  13 sierpnia 2017 at 10:50

  I bardzo dobrze, prawo nie działa wstecz. Kciuk dla Żabna za odwagę żeby ten beton ruszyć. Awans wywalcz na boisku a nie przy zielonym stoliku.. A państwu z ozpn stalowa Wola dziękujemy za wieczne kretactwa przy awansach i spadkach.. Dla tych co płaczą w sobowie i zakrzowie za tydzień liga… Zweryfikuje wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>