Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

17.12 (niedziela) Charytatywny turniej piłkarski „Wiślacka Gwiazda”. Wspomóż akcję, zostań partnerem

Listopad 26, 2017 11:46 AM

W niedzielę 17. grudnia, w Sandomierzu, odbędzie się II Edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego „Wiślacka Gwiazdka”. Cała impreza zorganizowana jest w celu udzielenia wsparcia i pomocy potrzebującym.

W trakcie turnieju piłkarskiego odbędzie się Licytacja gadżetów drużyn biorących udział, sprzedaż wejściówek – cegiełek oraz zbiórki – słodyczy, maskotek i rzeczy niezbędnych, które trafią do Placówki Wychowawczej w Łoniowie. Cały zysk i dochód z turnieju podobnie jak przed rokiem będzie również rozdzielony na zakup paczek żywnościowych, które trafią do rodzin ubogich, które są odwiedzane przez kibiców Wisły Sandomierz przy okazji świąt jak i te rodziny, które wskażę Opieka Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Odbędzie się również w trakcie turnieju zbiórka karmy dla Przytuliska Psów w Sandomierzu.

Zostań Partnerem w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim „Wiślacka Gwiazdka”

Zostając Partnerem Turnieju przyczyniasz się do pomocy i wsparcia potrzebującym. Przy okazji masz okazję do rozreklamowania swojej firmy na plakacie, bilecie i we wszystkich relacjach medialnych związanych z Turniejem m.in telewizja lokalna, radio, portale internetowe.

Przypominamy, że cały zysk z turnieju będzie przeznaczony na Placówkę Wychowawczą Domu Dziecka w Łoniowie, Rodziny Potrzebujące, Przytulisko Psów w Sandomierzu.

Na zgłoszenia zainteresowanych firm czekamy do 02.12.2017!

info: Wisła Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>