Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Przy śniadaniu o biznesie (fotoreportaż)

Styczeń 10, 2018 2:28 PM

Druga edycja „Śniadania Biznesowego” odbyła się wczoraj, w restauracji Kameleon, w Tarnobrzegu. Inicjatywa organizowana przez klub Siarki Tarnobrzeg S.A., To inicjatywa skierowana do przedstawicieli firm, która ma umożliwić rozbudowanie i rozszerzenie zasięgu biznesu.

W całej Polsce projektem Partnerskie Kluby Biznesu objętych jest ponad 2000 firm z 13 różnych miast. Uczestnictwo w projekcie daje możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania mechanizmów dzięki którym zmniejszone zostaną koszty funkcjonowania firmy oraz zwiększona sprzedaż produktów i usług.

Przedsiębiorcy biorący udział w spotkaniu, mieli okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz wskazać, jakich konkretnie kontaktów biznesowych potrzebuje.

Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie jak największej liczby przedsiębiorców zarówno z Tarnobrzega jak i z okolic oraz z innych polskich miast. Wszystko po to, by mogli oni się poznać, wymienić wizytówkami, co doprowadzi do tego, że przyszłości będą mogli nawiązywać między sobą współpracę.

Przedsiębiorcom, który zdecydują się wstąpić do Klubu Biznesu przysługiwały będą dodatkowe korzyści. Umożliwi im to udział w zamkniętych spotkaniach tylko dla klubowiczów oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne m.in na mecze Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mieli również możliwość uczestnictwa w spotkaniach ze znanymi sportowcami, wspólnej gry w golfa i piłkę nożną.

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>