Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K usłyszał zarzut przyjęcia łapówki

Luty 22, 2018 7:34 PM

 Jak podaje radio RMF FM w artykule pt. Zatrzymanie prezydenta Tarnobrzega: To było kontrolowane wręczenie łapówki prezydent Tarnobrzega Grzegorz K usłyszał zarzut przyjęcia łapówki w związku z pełnioną funkcją

Śledczy weryfikują również czy Grzegorz K nie domagał się łapówek przy podejmowaniu innych decyzji – czytamy w dalszej części informacji. Według RMF FM prezydentowi grozi do 8 lat więzienia.

Niewykluczone, że prezydent trafi do aresztu – podało właśnie TVP INFO.

34 Responses to Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K usłyszał zarzut przyjęcia łapówki

  1. Mieszkaniec Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 19:45

    link powyżej znaleziony w seci

  2. Alicja Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 20:01

    Kurczę, szkoda chłopa:(

    • Mac Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:40

      Szkoda by go było gdyby nie był winny, a jest !
      Ani trochę mi go nie szkoda !!!

    • Ktos Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:48

      Wszystkich przestepcow ci szkoda? Gwalcicieli i pedofili tez? Zlodzieja ktory cie okradnie tez ci szkoda bedzie? Puknij sie w glowe

      • Alicja Odpowiedz

        22 lutego 2018 at 22:14

        Nie,nie wszystkich winnych mi szkoda. Ale Kielba i owszem. A jest winny? Dales? widziales ze wzial?

  3. Iza Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 20:15

    Żal człowiek… i te kajdanki ehh, prowadzą jak najgorszego bandyte

    • Ktos Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:49

      Bo tak sie powinno traktowac przestepcow

  4. Dura lex, sed lex Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 20:24

    Zero współczucia dla tego człowieka. Szkalował Mastalerza, szkalował Kalinkę, szkalował Brzezowskiego. Karma wróciła i z podwójną siłą oddała. Miałeś ch…. złoty róg ! Obowiązkiem następcy jest przeprowadzenie audytu w urzędzie po tym panu, obowiązkowo !

    • Iza Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:35

      lecz sie chłopie

      • Mac Odpowiedz

        22 lutego 2018 at 20:42

        Z czego ma się leczyć niby? Z tego ze prawdę napisał ???

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:42

      Ciekawe w jakiej postaci karma wróci do lokalnego „biznessmana”? Nie bronie PGK, nie oceniam. Jeżeli jest winny, to absolutnie zasługuje na kare. Zastanawiam się, czy ów „biznessman” czy „inwestor” nigdy, przenigdy „nie wziął”, „nie dał”, „załatwił” coś po „znajomości”. Czy koneksje są mu obce? Czy jest absolutnie „czysty” w biznesie i w polityce? Jeżeli tak, to może spać spokojnie. Jeżeli ma cokolwiek na sumieniu, to współczuje. Reasumując, niech sprawiedliwości stanie się zadość. Amen.

  5. darek Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 20:42

    Witam.Sprawa ewidentnie szyta grubymi nićmi.Kołek,Potański niegdyś CBA,pis,wszystko w całośc się układa.

    • Ktos Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 20:51

      A swiatak….
      Sprawa prosta. Pracujesz w urzedzie?

  6. UM Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 21:03

    Tarnobrzeżanie żądają kary 10 lat więzienia dla Kielba! Chcemy też posadzenia Jolanty Kociuby, moim zdaniem o wszystkim wiedziała a pieniądze były przeznaczone na wybory!

  7. Maniek Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 21:29

    Najwyższa pora ukrócić łapówkarstwo i tych co biorą wsadzać ich za kraty ! Wtedy by może pomyśleli zanim cokolwiek wezmą !

    • kokoszka Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 22:10

      Ci co daja sa winni!!!! To od nich sie problemy biora!

      • Maniek Odpowiedz

        22 lutego 2018 at 22:20

        Jak by miał głowę na karku to by nie brał, przecież takim uczciwym niby miał być !
        Chciwość nie popłaca !
        Człowiek cały rok uczciwie na to pracuje ,a ten tak lekką ręką chciał brać od innych !

  8. Pies na baby Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 21:31

    kurde, idą chłody i kto samotną kobietę teraz przytuli

  9. dd_reporter Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 21:51

    Ja Wam powiem jak było. Kołek chciał zmian w planie zagospodarowania, ale bez większości by tego nie zrobił. Dogadał sie z Kalinka, że wystawi Kiełba w taki a nie inny sposób w zamian za głosy. Obawiam sie tylko, że teraz z Kołkiem to muchy e kiblu nikt nie będzie chciał ubić już nie mówiąc o interesach. I Kołek i Kiełb są spaleni, Kalinka brodzi w nocniku intelektualnym a reszta rady to karierowicze. Tarnobrzeg ma prze….

    • ABW Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 22:11

      Ale Cię fantazja ponosi,haha

    • antek Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 07:35

      W pełni zgadzam się z przedmówcą,celny komentarz.

  10. Sąsiadka Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 22:02

    Moim zdaniem winna jest Agnieszka Kiełb! Tolerowała publiczne zgorszenie swojego męża z obleśną Kociubową. Gdyby go kochała wzięłaby za łysy rudy łeb, starego paskudnego kurdupla i zrobiła porządek. A tak dla komfortu życia i wizji ciepłego domku przymykała „oczy” na smród, który czuł cały Tarnobrzeg oprócz niej.

    • Szlifierz Marzeń Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 23:17

      Widzę, że nie tyko ja sądzę, że za całą sprawą stać może osoba znana a nawet lubiana w wielu kręgach… Mam tu oczywiście na myśli wybitnego poetę i polonistę z popularnego „Kopernika”. Całe szczęście, że w naszym nieszczęśliwym Mieście są jeszcze osoby potrafiące trzeźwo myśleć, jak Pani. Pozdrawiam.

  11. owen Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 23:39

    Pani „Sąsiadko’, słów mi brak na to co pani wypisuje. Jak można w ogóle szargać przy takiej okazji żonę prezydenta, bez względu na to czy się go lubi czy nie! Co pani może wiedzieć na temat uczuć tej kobiety i osobistych motywacji? Siedzi pani w jej głowie??? Wydaje pani sądy o osobie, która teraz cierpi razem ze swoimi dziećmi? Wstyd. Chociaż wstydu to pani nie ma pisząc tak okrutne rzeczy. Ja za prezydentem absolutnie nie przepadam ale żeby szargać jego żonę?! Rodzina to rzecz święta i życzę dobrej pamięci. Może sie pani przydać, zwłaszcza w chwili, kiedy ktoś kiedyś okaże się tak samo okrutny wobec pani.

    P.S.Osobiście nie znam pani Agnieszki, nie lubię kiełba, nie zaliczam się do kręgu ich znajomych ani sąsiadów.

  12. garbus Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 23:45

    przecież to ewidentna ustawka , kołek chciał sie wyłgać z jakiejs swojej afery i zadeklarował ‘jedynie słusznej władzy’ ze wystawi kiełba ,
    zobaczymy kto kogo ale podobno jest tajemnicze nagranie – pokażcie bo jakos nie wierze w waszą boskośc

  13. Владимир Владимирович Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 06:20

    Żal mi was. Już wydaliście wyrok na tego człowieka. Łykacie wszystko jak pelikany. Przyjrzyjcie się sprawie na chłodno. Niby za co była ta łapówka?

  14. Antonii Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 08:46

    Jeśli to z panem kołkiem prawda to nad wyraz sprzedajna dzi*ka z niego. a jeszcze h*j je*any dwa lata temu zarzekał się że nigdy nie wybuduje galerii w Tarnobrzega bo jak to wtedy ładnie powiedział ,,nie opłaca mus się to”. Mam nadzieje panie kołek że to ostatnia kadencja pańska w Radzie Miasta. Proszę działac sobie w stalowej woli a od TBG sie krótko i zwięźle odpier**lić :)

  15. Led Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 09:14

    Ludzie musicie kojarzyć informacje i fakty ? Kto przyszedł do Kiełba Radny Kołek członek PO (żona w sejmiku z ramienia PO) biznesmen który największe interesy robił jak rządziła PO – PSL przez osiem lat. Komu zależało na wyeliminowaniu kandydata w wyborach na Prezydenta – właśnie PO bo teraz mają jednego mniej i mogą układać koalicje PO – NOWOCZESNA i wystawić kandydata np. Potański, Mastalerz. Jeśli akcja była rozegrana wcześniej ze służbami to kto pomógł Kołkowi we współpracy – szef struktur PO w mieście Potański były pracownik różnych służb w Polsce. Więc sprawa jest prosta PO wyeliminowało głównego kandydata do walki i chce powrócić do rządzenia w mieście TBG.

    • Antonii Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 09:39

      na szczęści ludzie pamiętaja jak było w Polsce i w TBG za rządów PO / Norberta i jak to mówia dwa razy tego samego gów*a sie nie rusza. Wiec spokojnie powrót władzy Kołkowo/Mastalerzowy nam nie grozi. Bardziej martwi fakt ze na polu boju nie ma nikogo inneggo z kandydatów i prawdopodobnie wygra kandydat PIS

  16. Jajecznica Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:32

    ,,Ja wyżej podpisany pełni świadomy informuje że nie miałem nic wspólnego z podłożeniem pieniędzy w gabinecie prezydenta Miasta Tarnobrzega. Ja gram uczciwie !!! Oczywiście będę startował w wyborach prezydenckich tak jak obiecałem moim wyborcom!!! A tym których zawiodłam obiecuje nie przepier**lać juz pieniędzy na jajeczniczki na boczku, buty dla naczelniczek i opony do samochodów naczelników” Wasz przyszły Wódź !!! Jajecznica !!! ps. PDW

    • Proceder Odpowiedz

      24 lutego 2018 at 17:57

      Marna prowokacja, obrońco Grzegorza K.

  17. Wojtek Odpowiedz

    24 lutego 2018 at 17:30

    Chodzą słuchy po mieście, że pan Dariusz Bożek będzie startował na prezydenta.

  18. Rewers Odpowiedz

    25 lutego 2018 at 10:00

    Jak Bożek będzie rządził jak w liceum to walizki pakować i uciekać. Będzie tyko gorzej.