przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Kamil Kalinka przejmuje obowiązki prezydenta

Marzec 8, 2018 8:44 AM

Od dzisiaj, tj. od czwartku 8. marca Kamil Kalinka przejmuje obowiązki aresztowanego prezydenta Tarnobrzega.

- Na podstawie art. 28h w związku z art. 28g ust. 1 pkt 1 oraz ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r. poz. 1875, z późn. zm.), Prezes Rady Ministrów wyznaczył Pana Kamila Kalinkę z dniem 8 marca 2018 r. do wykonywania zadań i kompetencji Prezydenta Miasta Tarnobrzega w okresie tymczasowego aresztowania Prezydenta Tarnobrzega, jednak nie dłużej niż do dnia wygaśnięcia mandatu Prezydenta – informuje Małgorzata Waksmundzka-Szarek, Rzecznik Prasowy Wojewody

100 Responses to Tarnobrzeg: Kamil Kalinka przejmuje obowiązki prezydenta

  1. adam Odpowiedz

    8 marca 2018 at 08:55

    no tylko nie ten dupowłaz….

    • Obserwer Odpowiedz

      8 marca 2018 at 08:58

      A ty czyj jesteś dupowłaz adaM? Kiełba czy tych mend z PO?

  2. Tarczyński Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:02

    Nooo, to jest szansa, że pieniądze będą może w piątek albo na początku przyszłego tygodnia.

    • hajs Odpowiedz

      8 marca 2018 at 09:04

      Dzisiaj podpisuje przelewy dzisiaj wychodza i dzisiaj sa na kontach. to jest priorytet.

  3. Tarczyński Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:15

    No nie wiem, też bym chciał żeby to było dzisiaj, bo też czekam na pieniądze ale nie wydaje mi się aby dzisiaj zdążyli. Jak będzie jutro to i tak super, bo jeszcze wczoraj straszyli, że sprawa może się ciągnąć jeszcze przez wiele dni. Najważniejsze, że jest już wyznaczony K. Kalinka. Mam nadzieję, że teraz wszystkie sprawy szybko ruszą.

  4. hajs Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:21

    Pani Skarbnik poinformowała kilka dni temu że wszystkie dokumenty są przygotowane i czekaja tylko na osobe upowazniona do podpisania, i jak mówili jest to priorytet i pierwsza rzecz do załatwienia po wyznaczeniu osoby P.O. Prezydenta

  5. priorytet? Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:25

    W komentarzach widać, że najważniejsze są pieniądze z wypłat… żenujące…. tydzień zwłoki i ludziska mają problem z kasą… no ale wybawiciel z nadania załatwi wam tą “potrzebę”, refleksja przyjdzie później

    • Karas Odpowiedz

      8 marca 2018 at 09:55

      Jak się ma, to ciężko uwierzyć, że są tacy którzy czekają?

    • hajs Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:13

      Niektórzy czekają już 12 dni na wypłatę, i tak najważniejsze sa dla mnie w tej chwili pieniadze po to żeby zapłacic rachunki zrobic zakupy dla rodziny, zabrac żonę na kolację. I mało mnie interesuje kto podpisze przelewy , wazne zeby poszły.

    • minister Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:23

      Dziwisz się szeregowym urzędasom? Nawet ministrom z ich głodową pensją nie starcza do pierwszego

  6. kontrola Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:28

    Będziemy śledzić każdy dzień Pana Kalinki, wszystkie decyzje i skrupulatnie go rozliczać. Sprawdzimy jego skuteczność i operatywność.

    Na dzisiaj czekam na:
    -wypłatę 500+
    -opróżnienie pojemników ze śmieciami
    -usunięcie piachu zalegającego na drogach, drogach dla rowerów i chodnikach należących do miasta

    Czas start.

    • Myszon Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:09

      No to ciekawe jak w takim przypadku rozliczysz Grzegorza K za zostawienie miasta w takim stanie oraz za łamanie prawa jakim było wzięcie rzekomej łapówki?

      • Obserwer Odpowiedz

        8 marca 2018 at 10:17

        Otóż to. Najpierw sobie rozliczcie Kiełbia za całokształt i ten bigos, którego narobił na sam koniec.

      • kontrola Odpowiedz

        8 marca 2018 at 10:26

        GK rozliczy się po tym jak okaże się, że jest winny. Jeśli nie poniesie kary znaczyć to będzie, że PiS jest winny obecnej sytuacji.

      • krytyk Odpowiedz

        13 marca 2018 at 18:39

        Czy nikt już nie pamięta jaka partia forsowała i przepchnęła Kiełba na Prezydenta jako męża sprawiedliwego, zaradnego i uczciwego?
        Pasował do nich jak ulał!
        Niestety, ponieważ ich znał więc poczuł się od nich lepszy i się z nimi rozstał. A ta partia takiej zdrady nie wybacza.

        Rękę podniesioną na władzę “tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji …” (Józef Cyrankiewicz)

    • Obserwer II Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:46

      Było tak skrupulatnie śledzić poczynania Kiełba to by dzisiaj miasto było w dużo lepszej sytuacji i nie było by tego całego bajzlu.

    • pis Odpowiedz

      8 marca 2018 at 11:32

      jestes przeciw pis 500+ niebedzie!.500+ do likwidacji patole!za robote sie wez a nie czekaj na 500+!

  7. mam Odpowiedz

    8 marca 2018 at 09:30

    A co się stanie, jeśli 13.03. sąd wypuści GK?

    • kontrola Odpowiedz

      8 marca 2018 at 09:40

      KK wróci na stołek dyrektora WORD?

    • davey Odpowiedz

      8 marca 2018 at 09:48

      Nie wypuści.Nie po to go zamykali żeby teraz wypuszczać….

  8. Karolina Odpowiedz

    8 marca 2018 at 10:03

    Panie Kamilu. Prosze nie sluchac tych okropnych kompentarzy pod Pana adresem. Trzymamy za Pana kciuki ! Powodzenia :)

    • Misia Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:15

      Dodała bym jeszcze, żeby Pan skrupulatnie patrzył na każdy dokument który Panu podstawia do podpisania, bo nigdy nie wiadomo do jakiego stopnia może posunąć się ludzka podłość…a ta podłość widać po niektórych komentarzach. Ale póki co życzę powodzenia i życzliwych ludzi na swej drodze zawodowej.

      • Obserwer Odpowiedz

        8 marca 2018 at 10:28

        Przyłączam się do tych życzeń Panie Kamilu. Powodzenia i do przodu i niech Pan uważa na kanalie, które chętnie by Panu nogę chciały podstawić. Jest tego towarzystwa trochę w Tarnobrzegu, które się teraz boi, że się im Pan dobierze do skóry, co im się zresztą słusznie należy. Sądzę, że wszyscy uczciwi Tarnobrzeżanie, którzy pragną pozytywnych zmian w mieście stoją za Panem murem. Wiele zdrowia, wytrwałości i powodzenia! Trzymamy kciuki za Pana.

        • Franek Odpowiedz

          8 marca 2018 at 20:09

          Łubudubu! Łubudubu! Niech żyje nam prezes naszego klubu! Niech żyje nam! To mówiłem ja – Jarząbek…

  9. Basia Odpowiedz

    8 marca 2018 at 10:27

    Ja również podłączę się do tych co Panu dobrze życzą, proszę nie słuchać tych wszystkich z gangu Kiełba oni mieli swoje 5 minut, które marnie wykorzystali, a teraz musza krakać, żeby odciągnąć uwagę od siebie

  10. olo Odpowiedz

    8 marca 2018 at 10:38

    A to kanalia tzn Kalinka – misiewicz tarnobrzeski. Drugi Kielb glupek dal sie wrobic idiotom w Pisu

    • Bratek Odpowiedz

      8 marca 2018 at 10:54

      Masz powody żeby go tak nazywać ? Bo chyba mu czegoś zazdrościsz, a poza tym to jeśli się na forum kogoś tak określa, to raczej źle świadczy o tobie a nie o panu Kalince !

      • olo Odpowiedz

        8 marca 2018 at 13:20

        Ale ktorym wyrazem go zle okreslilem? bo jakos nie znajduje

        • Bratek Odpowiedz

          8 marca 2018 at 21:25

          To się wybierz do okulisty !

  11. Obserwer II Odpowiedz

    8 marca 2018 at 10:58

    Aleś się popisał. Ty olo, gorszego idioty od ciebie to nie znalazł by w całym powiecie albo i dalej. Ja ci coś poradzę. Ty weź chłopie-jełopie idź np. do Kauflandu na stoisko warzywne, połóż sobie łeb na wadze i wciśnij „BURAK” a później szybko na stację paliwową i uzupełnij sobie poziom oleju albo wypchaj sobie czymś innym tą próżnię , którą masz pod czaszką.

    • olo Odpowiedz

      8 marca 2018 at 13:18

      O wlasnie czekalem na nozyce :D
      Jaki kandydat taki elektorat :)

  12. B Odpowiedz

    8 marca 2018 at 11:38

    Najlepiej wydane dwie dychy w życiu Kalynki

  13. Stach Odpowiedz

    8 marca 2018 at 11:52

    https://www.youtube.com/watch?v=TGpW-jFW-9A kwa kwa Moskwa :-) Panie Marszałku, melduje wykonanie zadania :) cyrk na kółkach.

    • No to chlup w ten głupi Dziub... Odpowiedz

      11 marca 2018 at 12:10

      Krzysiu…

  14. cleo Odpowiedz

    8 marca 2018 at 12:05

    Miasto walką polityczną stoi a komisarz otrzymał w dowód zasług dla partii stołek,ciekawym jest też dlaczego prokuratura nie zgodziła się na wydanie pełnomocnictw z aresztu-telefon do Zbyszka?

    • Mieszkańcy Odpowiedz

      8 marca 2018 at 12:47

      Phi… żeby prezydent mojego miasta rządził z pierdla? Dziękuję za taką demokrację. Wolę już poczekać na wypłatę jeszcze jeden dzień

  15. Obserwer II Odpowiedz

    8 marca 2018 at 12:33

    O! Na koniec kiełbowe zagrożone stadko kundli się odezwało z miejscowym lewactwem. Chał,chał chał… A szczekajcie sobie, szczekajcie aż wam jęzory zesztywnieją. Tyle się każdy tym waszym szczekaniem przejmuje co zeszłoroczną zimą.

  16. Stach Odpowiedz

    8 marca 2018 at 12:56

    Gdzie ja żyję, każdy tylko social i social. Teraz będzie święty p.o., bo puścił ludziom kasę. Głupi naród. Oj bardzo głupi. To wszystko pachnie stalinowskimi metodami. Jak bez decyzji premiera można było zrzec się mandatu??? To jest skandal.

    • Ja2 Odpowiedz

      8 marca 2018 at 14:19

      Daj chłopu się wykazać i nie dziw się, że ludzie czekali na pieniądze ( nie tylko 500 plus było wstrzymane). Jakbyś się zaśmierdział w śmieciach też by było dobrze? I nie wińcie Kalinki za Kiełba to ostatni zgotował nam taki los.

    • owen Odpowiedz

      8 marca 2018 at 18:04

      Niewątpliwie Kalinka wyszedł przed szereg. Mimo wszystko lepszy on niż gruby…bercik.

  17. Marti Odpowiedz

    8 marca 2018 at 13:02

    Pozytyw w tym jest taki, ze jak Kalinka porzadzi do jesieni to w wyborach będzie przegrany.

  18. Armani Odpowiedz

    8 marca 2018 at 13:21

    Śmierdzi mi ten typ na odległośc…

  19. Mieszkaniec Odpowiedz

    8 marca 2018 at 13:36

    I już jest wiadomo zastępcą Kamila ma być Łukasz.N składa mandat radnego a na jego miejsce do Rady wchodzi Kozik super ustawka. Nic tylko pogratulować wyboru Mamy nowego Prezydenta. Radna Anna tez zmieniła pracę już nie uczy tylko jest na wysokim stanowisku w Podkarpackim Związku Nauczycielstwa w Mokrzyszowie. Się zaczyna.

    • Stach Odpowiedz

      8 marca 2018 at 14:12

      Gdzie są media ??? To jest k..a arcymachlojstwo.

      • Obserwer II Odpowiedz

        8 marca 2018 at 15:25

        Jak chcesz się dowiedzieć czegoś o machlojstwie to jedź do Prokuratury w Warszawie do aresztu śledczego – tam gdzie Kiełba trzymają.

      • Bratek Odpowiedz

        8 marca 2018 at 21:29

        Czemu jak kiełb rządził nic nie dostrzegałeś i tak wtedy i media się nie dopominałeś ???!!!

    • Ja2 Odpowiedz

      8 marca 2018 at 14:14

      Coś ci się popierdzieliło PZN to związki zawodowe.

    • Karolina Odpowiedz

      8 marca 2018 at 14:34

      Co tak jęczysz ze slychac na pol miasta. Akuratnie radny Lukasz N. to naprawde konrketna osoba, widziales jego zaangazowanie..
      Jezeli to prawda bardzo sie ciesze z tych zmian !

  20. JohnnyRockyHorror Odpowiedz

    8 marca 2018 at 15:25

    GOD SAVE THE KING!
    Niech miłościwie nam panuje nasz dobroczyńca i pomazaniec Prezesa! Od dziś dzwony powinny bić w każdym tarnobrzeskim kościele a portrety dobroczyńcy, zawisnąć w każdym urzędzie i domu.
    Podobno już krowy dają więcej mleka, kury się niosą jak szalone a nad miastem pojawiła się potrójna tęcza!

    • trygon Odpowiedz

      8 marca 2018 at 18:46

      A ja słyszałem, że podobno wszystkie miejscowe kreatury i świnie zaczeły robić w gacie ze strachu – hehehe

  21. Obserwer II Odpowiedz

    8 marca 2018 at 15:28

    Chał, chał, chał… do budy kundle kiełbowe i lewackie – do budy!

    • Pan to nie ja Odpowiedz

      8 marca 2018 at 19:34

      Widzę że przynajmniej nauczyłeś się szczekac pis-owski piesku

  22. Stach Odpowiedz

    8 marca 2018 at 16:55

    Większego lewactwa niż PiS nie ma. Nawet SLD do pięt im nie dorosło.

    • trygon Odpowiedz

      8 marca 2018 at 18:49

      Stachu, nie róbże obciachu, mądryś jak pusta beczka, we łbie sama sieczka.

  23. ronin Odpowiedz

    8 marca 2018 at 17:25

    ale sobie chłopiec z plakatu zablokował drogę wyborczą dziś komisarz jutro nikt zero powrotu do worda i zero powrotu do rady a co do analiz czy wygra w wyborach raczej wątpię to się będzie długo ciągnąć za jegomościem nawet partia nie pomoże a nawet się odetnie!

  24. ontheside Odpowiedz

    8 marca 2018 at 17:48

    Mieszkańcy Tarnobrzega. Czy w tym mieście nie ma już uczciwej, wykształconej i znającej się na pracy w Samorządzie osoby, która zechciałaby kandydować na urząd prezydenta? Która, za cenę osobistego spokoju, nieskażonego wizerunku i prywatności swoich najbliższych, oddałaby swoje najlepsze przymioty w służbie dla miasta i jego mieszkańców. Osoby spoza partii i lokalnych układów. Osobiście wierzę, że osoby takie, pomimo braku takich uwikłań, są znane i cenione w naszych środowiskach, choć może nie są one medialnie popularne, bo im na tym nie zależy. Apeluję do tych środowisk i do tych osób – zróbcie wszystko, by dać im (sobie) szansę. W życiu ważne jest to – by to co w Tobie najcenniejsze, Twoje walory, kompetencje,doświadczenie i wiedzę, cechy osobowościowe, wykorzystywać dla własnego dobra i twoich najbliższych. Ale jeśli jest szansa – powinieneś je poświęcić także dla dobra społeczności w której żyjesz, bo w niej te Twoje walory się kształtowały. Apeluję do takich osób by kandydowały na urząd prezydenta, a środowiska – znające takie osoby, by je zachęcały, promowały i wspierały na każdym etapie. Pomimo utraty na wizerunku (polityk, wszystkim i tak się nie dogodzi, złośliwe komentarze i pomówienia) naprawdę warto kandydować, jeśli ma to być służba. Ale jeśli interes prywatny, to szkoda szargać dotychczasowego dobrego imienia. Ten blichtr prestiżu i szacunku wynikającego z piastowanego urzędu szybko opadnie, a nawet się sprzeniewierzy. Niejeden już na (we) własnej pysze i prywacie się przejechał (utopił).

  25. Misiu Yogi Odpowiedz

    8 marca 2018 at 18:19

    No to widac już dlaczego prezydenta Kielba usunieto ze stanowiska w tak ohydny sposób. Po to aby pan Kalinka mogl się upajac wladza. Nie udalo się chlopisku dostac do Sejmu to dlaczego by nie miał zostac moznowladca w Tbg? A ze w taki paskudny sposób. No coz. W milosci i na wojnie nie ma sentymentow i kazde chwyty dozwolone by przejac wladze. Ludzie musieli by być slepi, glusi i glupi żeby uwierzyc w to ze P. Kalinka nie wiedzial ze zostanie komisarzem. Skoro już wczesniej zlozyl mandat radnego i zrezygnowal ze stanowiska w WORD-zie. Nikt przy zdrowych zmyslach nie odchodzi z dobrego stolka jak nie ma 1000% pewnosci ze ma inna posadke.
    Czekam teraz kto z urzedu poleci pierwszy. Moje typy to:
    - „tajemniczy Don Pedro” czyli sekretarz
    - skarbnik miasta
    - naczelniczka wydzialu edukacji, promocji itd…
    - naczelnik wydzialu bezpieczenstwa i zarzadzania od kryzysu
    - naczelniczka wydzialu techniczno-inwestycyjnego
    Nastepnie p. „komisarz” przyjrzy się szefom poszczegolnych spolek zaleznych od prezydenta (MOSiR, MOPR, wodociagi, TDK, TARR, itp). Tam tez trzeba będzie zrobic „dobra zmiane”
    Mysle ze jeszcze kilka osob będzie musialo odejsc aby zrobic miejsce swoim a „mlodym i gniewnym”. Czyz nie tak Panie Kamilu?

    • trygon Odpowiedz

      8 marca 2018 at 18:51

      A ty “specjalisto” kadrowy to który z nich?

      • Naczelnik Wydziału Organizacyjnego w tym Kadr Odpowiedz

        8 marca 2018 at 19:57

        niejaka “matka chrzestna” po Diabłu!

    • No to chlup w ten głupi Dziub... Odpowiedz

      11 marca 2018 at 12:12

      Najbardziej o ten TARR się boisz?

  26. jasnowidz Odpowiedz

    8 marca 2018 at 18:22

    Miałem nadzieje że nie wybiorą już nikogo z nazwiskiem na literę “K”. Kiełb przecież się nie sprawdził, Kalinka też jako przewodniczący Rady Miasta został odwołany, Kołek ponoć wykreował prowokację, Kociuba też nielubiana. No chyba że chodzi o powinowactwo z nazwiskiem “Kaczyński” bo też jest na literkę “K”. Myślę że to chyba o to chodzi, bo przecież jakaś logika w tym wszystkim musi być. Wydaje mi się że Pan Kalinka to i tak z “zawodu” dyrektor lub prezydent a w dodatku nosi nazwisko na najważniejszą literę alfabetu tj. “K”. Proponuję zatem wprowadzić uchwałę aby w naszym mieście Tarnobrzegu alfabet zaczynał się od literki “K” a nie “A”. Niech już od strony formalnej wszystko będzie jasne i oczywiste. No ale dajmy szansę żądnym władzy niech im idzie w smak. Najważniejsze abyśmy jako mieszkańcy nie musieli się wstydzić i narzekać!!!

  27. Tropiciel Odpowiedz

    8 marca 2018 at 18:52

    Niestety władza demoralizuje i swiadczy o tym przykład Prezydenta Kiełba.On przecież był kandydatem niezależnym i budzacym zaufanie

  28. Tępiciel szczurów Odpowiedz

    8 marca 2018 at 18:58

    A ty jakie literki lubisz jasnowidz? Pewnie S jak Schetyna albo T jak Tusk a może Ś jak świnia?

  29. Tępiciel szczurów Odpowiedz

    8 marca 2018 at 19:02

    Sami tu wróżbici się dobrali. Lepiej sobie powróżcie co was czeka w najbliższej przyszłości.

  30. Pies na baby Odpowiedz

    8 marca 2018 at 19:27

    to będzie ten Martyniuk na Dniach Miasta czy nie będzie?

  31. Marian Odpowiedz

    8 marca 2018 at 19:42

    przepraszam, jeśli moje pytanie wyda się naiwne, ale chciałbym wiedzieć czy Komisarz przejmuje po poprzedniuku panią Naczelnik

    • Tyczka Odpowiedz

      8 marca 2018 at 19:54

      Jeśli myślisz o p. Joli to tejże już dawno minął termin ważności do użycia, ale Grześ lubił grzebaś w starym asortymencie.

      • Marian Odpowiedz

        8 marca 2018 at 20:26

        twoja odpowiedź wciąż nie wyjaśnia czy p. Komisarz zagospodaruje tę nieruchomość

        • Paolo Odpowiedz

          11 marca 2018 at 15:35

          Czemu piszesz że nieruchomość? RUCHOMOŚĆ przecież …

  32. teddy Odpowiedz

    8 marca 2018 at 19:54

    Jak zbłąkane owieczki czekają na pasterza jak zawilec leśny w czasie mrozów czeka na powiew wiosny tak czekałem z utęskieniem na Ciebie Komisarzu ! Przychodź i zrób porządek w naszym mieście żeby wszystkim nam żyło się lepiej. I nie pamiętaj co mówiłem wcześniej a skąd niby miałem wiedzieć jak historia się potoczy ??? Ja deklaruję że ze wszystkich sił pracował będę na swoim skromnym stanowisku. Nad jezioro ściągnę tłumy np. taki mój przyjaciel Jan B. z Rzeszowa chętnie przyjedzie bo ile on słońca zażył na spacerniaku ? Pełne 8 godzin będę pływał na łódce, leżał na plaży a jak trafi się kielich albo browar mogę robić nadgodziny. Platne oczywiście.
    cały Twój aż do zmiany władzy
    teddy

  33. Lisia Odpowiedz

    8 marca 2018 at 20:21

    Pocieszające jest to że do wyborów się skompromituje i będzie po zawodach

    • Myszon Odpowiedz

      8 marca 2018 at 21:37

      O kompromitacji G.K za kratkami już nie wspomnisz?

  34. Pan to nie ja Odpowiedz

    8 marca 2018 at 20:44

    Nie wiem dlaczego ale jak patrzę na zdjęcie kalinki to tak mu źle z oczu patrzy, taki litosciwy fałsz mu z oczu bije.

    • Misia Odpowiedz

      8 marca 2018 at 21:34

      Za to Grzegorz K. tak was zahipnotyzował, że nikogo poza nim nie widzicie…

    • Pytajnik Odpowiedz

      8 marca 2018 at 22:45

      Gdzie byś mu jeszcze zajrzał, pederasto!

  35. owen Odpowiedz

    9 marca 2018 at 00:16

    Teddy, dobre! Tylko nie zapomnij jeszcze Kamila w rękę pocałować i ostentacyjnie obrazic sie na wszystkich kogo on nie lubi.:)

  36. Duda Odpowiedz

    9 marca 2018 at 06:09

    Tak dobrze określiła i podkreśliła w swoim komentarzu jedna osoba na tym forum

    WYBIERZMY KOGOŚ SPOZA POLITYCZNYCH UKŁADÓW BĘDZIE TO DLA MIASTA ZBAWIENIEM…

    OBECNIE POLITYKA TARNOBRZESKA PRZYPOMINA PSEUDO POLITYKE, TWORZY SIE NAGONKA JEDEN NA DRUGIEGO, ZNISZCZYC RYWALA, WEJSC PO PLECACH DRUGIEGO….KTO NA TYM KORZYSTA? STALOWA WOLA, MIELEC, RZESZÓW.

    Także potencjalny wyborco zanim skreślisz swój głos przy wybranym kandydacie, zastanów się mocno czy chcesz miasta donosicieli, podkładania świń jeden drugiemu, tel. z Rzeszowa kto co gdzie ma być i robić? czy wolisz wybrać kandydata który powstrzyma to wszystko i oczyści raz na zawsze Tarnobrzeg….

  37. Zabcia Odpowiedz

    9 marca 2018 at 06:18

    Oj bedziecie jeszcze plakac pod rzadami Malinki bedziecie! Na razie jest fala hejtu i na prezydenta i na komisarza ale szybko sie przekonacie jakie walki beda robic. Jak w calym kraju. Rozmontowali armie, sądy, prokuraturę a teraz przyjdzie i czas na maly Tbg. Az sie zdziwicie co mozna zrobic – szkoda tylko ze w negatywnym tego slowa znaczeniu. Na razie Malinka urasta do rangi Mesjasza bo puscil przelewy. Owszem to wazne dla ludzi ale to za malo zeby zaskarbic sobie sympatie wyborcow.
    Facet nie nadaje sie do rzadow. Jest chaotyczny, ma kiepska skladnie, skacze z tematu na temat a jego wypowiedzi wciaz zaczynaja sie od “Szanowni Panstwo…”. Kochany panie Malinka idz pan na szkolenie bo do roli komisarza (nie mowiac o prezydencie) nie dorosles Pan.
    No bo jak Malinka porozwiazuje juz problemy z wyplatami i smieciami to co bedzie robic? Sciagnie inwestorow? Szczeze w to watpie. A raczej zacznie sie bawic w usuwanie ludzi z UM i podleglych jednostek

    • Bratek Odpowiedz

      9 marca 2018 at 08:54

      A to uważasz że na zostawić w urzędzie tych co służyli Kiełbowi ? No chyba chory jesteś skoro masz takie ograniczone myślenie, przecież sam by sobie w stopę strzelił gdyby ich dalej zostawił na stołkach.
      Powinien usunąć i to jak najszybciej !!!

      • Obserwer II Odpowiedz

        9 marca 2018 at 09:36

        Masz rację Bratek. Jak się robi generalne porządki w zapuszczonym domu to w pierwszym rzędzie tępi się karaluchy.

      • Jadzia Odpowiedz

        12 marca 2018 at 18:56

        Do Bratka.
        Dobra zmiana nie polega na wyrzucaniu urzędników .Rozumie to dobrze prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny .Jak został prezydentem to nie zmienial urzędników w Urzędzie Miasta ani jednego Troche namieszał w spólkach gminy. On wie że rządzenie to stawianie zadań ,rozliczanie i re4alizacja własnej wizji rozwoju miasta. Urzednikowi nalezy dobrze postawić zadanie to je wykona. .Jak ktoś nie wykonuje to znaczy ,ze jest złym urzędnikiem. Ty BRATEK chcesz upolitycznić urzad .Każdy z pisu towim zdaniem będzie lepszy od dotychczasowego. Nie ważne umiejetności .Ważny szyld partyjny.Prezydent Stalowej Woli długo przygotowywal się do przejęcia władzy. Szybko sie uczył . MOże BRATKU podpatrzyc jak inni się zachowują po wyborach i te same standarty zachować kiedy obejmuje się władzę w prezencie przed wyborami. No cóz nalezy pamietac ze lepsze jest wrogiem dobrego. Czekamy .

    • Obserwer II Odpowiedz

      9 marca 2018 at 09:32

      Nie wiem Zabcia jakie zioło bierzesz ale chyba musi być mocne bo ci kompletnie zryło beret. Z tego co nagryzmoliłeś(łaś) domyślam się, że jesteś albo komuchem albo należysz do tej upadłej, rozlatującej się totalnej PO/PSL opozycji (czytaj: mafii). Twoje wypociny mają tyle sensu i logiki co plucie pod wiatr.

  38. jasnowidz Odpowiedz

    9 marca 2018 at 07:57

    Do tępiciela szczurów!!! Nie myślisz ze “jasnowidz” ładniej brzmi niż tępiciel szczurów? Co do ludzi których wymieniłeś nie są godni abym tracił czas na nich. Szanuje wypowiedzi wszystkich biorących udział w dyskusji i nie staram się obrażać tylko ironizować. Rozumiem twoją frustrację, życzę Ci zdrowia i wytępienia wszystkich “szczurów”.

  39. wow Odpowiedz

    9 marca 2018 at 10:02

    To nas kara spotkała PISOWSKIE ŁOTRY dopięły swego i załatwiły pana Prezydenta po to żeby kolejny Misiewicz objął ważny stołek.
    Skandal ….od początku było wiadomo że pisiory stoją za całym aresztowaniem i niby łapówkami.

  40. Obserwer II Odpowiedz

    9 marca 2018 at 10:35

    Nooo proooszę! (Wiadomości z “leliwy”) Strach przed utratą stołków w Urzędzie Miasta urzędasów z Kiełbowego nadania oraz miejscowych komuchów i total-opozycji przed utratą wpływów sięgnął zenitu. Zaczęli zbierać podpisy pod listami poparcia dla hochsztaplera Grzegorza K. Wykorzystują do tego celu nawet młodzież szkolną w szkołach! TO SKANDAL!!! żeby używać dzieci do swoich brudnych rozgrywek! Myślą, że dzięki temu wypuszczą G.K. z pudła i dalej sobie będą wszyscy rządzili w swoim doborowym towarzystwie, robiąc z miastem i ludźmi co im się żywnie podoba. Inaczej rzecz ujmując, karaluchy bronią się jak tylko mogą w obawie przed dezynsekcją. A guzik! Nic wam to nie da szkodniki! Mieszkańcy Tarnobrzega – NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ i pogońcie to towarzystwo. Im nie chodzi o dobro Wasze i miasta. Im chodzi o zachowanie stołków i wpływów w mieście.

  41. Numerologus Odpowiedz

    9 marca 2018 at 10:40

    Kalinka nie ma wstydu, on i jego partia żerują na ludzkim nieszczęściu. Ale mnie to nie dziwi bo znam Kalinkę dla władzy gotowy jest posunąć się do wszystkiego ten człowiek nie ma żadnej uczciwości najważniejsza jego kariera polityczna i nie cofnie się przed niczym, przykładów można mnożyć począwszy od tego w jaki sposób dorwał się do władzy w tym pisowskim grajdole. Zobaczymy tylko jak skończy ten kolejny partyjny cwaniak bo przecież Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

    • Obserwer II Odpowiedz

      9 marca 2018 at 11:01

      Numerologus – po pierwsze, chyba zdajesz sobie sprawę, że to co nagryzmoliłeś pod adresem Pana Kalinki (nie mając materialnych dowodów na swoje wypociny) to zgodnie z literą prawa pomówienia KARALNE.
      Po drugie właściwy winowajca siedzi właśnie w areszcie i nic na to nie wskazuje, żeby został wypuszczony.
      Nie używaj też komuchu Imienia Boga do swoich paszkwilanckich wymiocin, a jeżeli już o tym mówimy to Bóg właśnie ukarał już tego, kogo trzeba.

      • Numerologus Odpowiedz

        9 marca 2018 at 13:00

        Tak tak wiem, już nic więcej nie powiem, wytoczycie mi proces zaszczujecie zniszczycie wdepczecie w ziemię za pomocą sądów sam potwierdzasz jacy jesteście. I nie nazywaj mnie komuchem….bo się delikatnie mówiąc mijasz z prawdą.

  42. Obserwer II Odpowiedz

    9 marca 2018 at 10:43

    Już widzę te komentarze wszystkich zamieszanych w sprawę i ich stronników, które ukażą się poniżej… (a na pewno się ukażą), żenada.

  43. Pan to nie ja Odpowiedz

    9 marca 2018 at 12:43

    Ciekawe jak będziecie wyć jak wypuszcza prezydenta po rozpatrzeniu wniosku pis-owskie wymioty

    • Bratek Odpowiedz

      9 marca 2018 at 17:32

      Podpisałeś się już pod listą poparcia????

  44. aye Odpowiedz

    9 marca 2018 at 20:11

    On jest 84 r czy 48?

  45. z dystansem Odpowiedz

    10 marca 2018 at 02:25

    Bardzo rozsądne te wpisy powyżej odnośnie refleksji nad urną wyborczą, a w zasadzie to już teraz warto by się nad tym dobrze zastanowić. Popieram, bo
    nie ma nic lepszego jak uświadomienie mieszkańcom, że zamiana jednej żądnej władzy kliki na drugą niczego nie zmieni poza sławetnym rozstrzygnięciem “Teraz kur…a MY!” I zamiast przerzucać się błotem, warto wykorzystać to forum na wskazywanie kandydatów dla których nie partia jest najważniejsza,
    nie koryto, nie układy tylko my, mieszkańcy. Bo przecież mieszkańcy to miasto. Bez nas Tarnobrzega by nie było.
    Jednak dyskusja musiałaby być merytoryczna, a nie wyśmiewająca proponowane kandydatury. Kogo na taką stać? Zapraszam.

  46. z dystansem Odpowiedz

    10 marca 2018 at 02:33

    A może na początek oddzielić ziarno od plew więc najpierw dla kogo aut plus argumentacja?

  47. wilk Odpowiedz

    10 marca 2018 at 12:47

    Ktoś tam marzy sobie o kimś niezależnym. O czym mówicie??? Kiełb był niezależny, nie dał sobie wejść na głowę, Wąsika wyrzucił jak nie chciał pokazać oświadczenia majątkowego, PISiorów pogonił jak go obsiedli jak szarańcza, od początku widać było jaką politykę uprawiali. Kalinka właził w jego buty, cały czas go krytykowali, że nic nie robi a oni jeżdżą. Dowiedzcie się w urzędzie ile razy szanowny marszałek się z nim spotkał. Nigdy. Wiecie dlaczego ??? Ruszcie główkami. Spójna polityka partii rządzącej ” Wspieramy ku…a NASZYCH” i tylko naszych!!!!
    A kto nam w drogę wchodzi _ tego się usuwa . Amen.
    I niech was suki…y na końcu Bóg z tego rozliczy. Bo sobie gębę Pisiory Nim wycieracie cały czas.

  48. wilk Odpowiedz

    10 marca 2018 at 12:53

    Obserwator II . A Ty to z samym Bogiem masz jakiś bezpośredni kontakt chyba nie??? Bo takich informacji z pierwszej ręki od samego Pana Boga to nikt nie ma , bo stwierdzasz, że Bóg ukarał winnego i siedzi ten właściwy. Telfon do Boga proszę bo też bym go zapytał chętnie, KIM TY S….U JESTEŚ ??

  49. z dystansem Odpowiedz

    10 marca 2018 at 22:42

    O władzę mogą się żreć ile wlezie, i gruby bercik i kiełbowe i zielone listki cz tam koniczynki i malinka ale jesli nawet pis przejmie wszystkie stołki to przecież ostateczna decyzja należy i tak do mieszkańców.

  50. Jatka Odpowiedz

    11 marca 2018 at 11:25

    Jeśli nadal będziemy wybierać takich niezależnych, to Tarnobrzega właśnie nie będzie. Ludzie uciekają stąd jak tylko mogą! Spawdź sobie ilu mieszkańcöw ubyło w 2017 roku?!?%#