Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Konsultacje w sprawie miejscowego planu przestrzennego dla os. Centrum

Kwiecień 6, 2018 2:12 PM

P.o. prezydenta Tarnobrzega zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Centrum w Tarnobrzegu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 12. kwietnia o godzinie 14 w sali 201 w UM Tarnobrzeg (Kościuszki 32).

Cel spotkania:

  • omówienie najważniejszych rozwiązań planistycznych dotyczących terenów położonych w granicach opracowania planu,
  • omówienie wniosków złożonych przez mieszkańców i inwestorów,
  • omówienie możliwości uwzględnienia złożonych wniosków

info: UM Tarnobrzeg

9 Responses to Tarnobrzeg: Konsultacje w sprawie miejscowego planu przestrzennego dla os. Centrum

  1. planista Odpowiedz

    6 kwietnia 2018 at 16:15

    A czy radny Kołek zostal zaproszony.? Może ma do załatwienia jakąś droge.

  2. trawa w centrum Odpowiedz

    6 kwietnia 2018 at 16:35

    Jakiś Dariusz chce sprzedać działkę z tymi krzokami w centrum miasta, kto zatem będzie chciał tam inwestować?

    • Pan to nie ja Odpowiedz

      6 kwietnia 2018 at 18:12

      „Tu narazie jest sciernisko ale będzie San Francisco”

  3. sdf Odpowiedz

    7 kwietnia 2018 at 06:30

    chcemy tam wysokich kamienic takich jak w Gdańsku

  4. edek Odpowiedz

    7 kwietnia 2018 at 12:48

    Już czas najwyższy wybudować galerię na terenie gimnazjum nr 3. To skandal, że taki plac w centrum miasta jest zagracony walącą się szkołą, która od 40 lat nie była remontowana. Wyburzyć gimnazjum nr 3, zrobić galerię z prawdziwego zdarzenia oraz parking – sracz już jest za 550 tys

    • ... Odpowiedz

      7 kwietnia 2018 at 16:12

      Ale dlaczego galerię? Może lepiej coś ciekawszego? Galeria to najmniej potrzebna rzecz w Tarnobrzegu.

      • Paolo Odpowiedz

        8 kwietnia 2018 at 00:26

        Zamtuz na przykład

  5. mieszaniec Odpowiedz

    8 kwietnia 2018 at 01:05

    Jestem bardzo ciekaw po co to spotkanie i co niby ono ma zmienić? Ja wiem, że większość zarówno mieszkańców jak i radnych nie ma kompletnie pojęcia jak powstaje taki plan, do czego służy i kto go przygotowuje. Jeżeli studium które zostało niedawno uchwalone ma takie a nie inne zapisy to nic innego nie można teraz wprowadzić. Nie da się w miejscu przeznaczonym w studium pod handel wielkopowierzchniowy uchwalić planu z np.parkiem dla „srających piesków”. Oprócz tego działki na tym terenie należą nie do miasta tylko prywatnych właścicieli więc mieszkańcy muszą zrozumieć, że to nie Pan Prezydent ustala co tam powstanie tylko prywatny przedsiębiorca za prywatne pieniądze jednak nic innego niż to co jest w studium. Kolejna sprawa to jednym z etapów procedowania planu jest wyłożenie do wglądu publicznego i debata publiczna która się odbyła więc po co znów taka zabawa, aby opóźnić? Rozwój miasta od kilkunastu lat jest głównie blokowany przez braki MPZP i teraz gdy wreszcie zaczęło coś się dziać w tym temacie to znów jest blokowany a kolejni inwestorzy i pieniądze uciekają do sąsiednich miast. Nie wiem czy P.O. Prezydenta nie ma o tym pojęcia czy chodzi mu aby w ten sposób przekonać nierozumnych radnych i uświadomić mieszkańców.

  6. AlkoHolik Odpowiedz

    8 kwietnia 2018 at 14:08

    Budynki socjalne dla Alkoholików!!!A nie muszę się chować po tych krzokach…Trza się napić!Zdrowie