Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Nie rozpoczynamy kampanii, jesteśmy kandydatami na kandydatów”. Konferencja D.Bożka i M.Pluty bez konkretów (zdjęcia oraz video)

Kwiecień 12, 2018 12:58 PM

Żadnych konkretnych informacji dotyczących zbliżających się wyborów samorządowych nie podali Dariusz Bożek i Mirosław Pluta, podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Przewodniczący RM Dariusz Bożek oraz były poseł PO Mirosław Pluta przedstawili ogólne założenia nowej inicjatywy „Razem dla Tarnobrzega”, do której zapraszają wszystkich chętnych. Czy inicjatywa ta przerodzi się w komitet wyborczy? – to według jej twórców zweryfikują najbliższe tygodnie, wtedy również poznamy ewentualnego kandydata na fotel prezydenta Tarnobrzega.

„Nie rozpoczynamy kampanii, jesteśmy kandydatami na kandydatów” – deklarowali gospodarze dzisiejszej konferencji. Więcej na ten temat powiedzieć nie mogli, bowiem zgodnie z prawem, kampanię wyborczą można rozpocząć z dniem ogłoszenia rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów o zarządzeniu wyborów – tego terminu jeszcze nie znamy.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

57 Responses to „Nie rozpoczynamy kampanii, jesteśmy kandydatami na kandydatów”. Konferencja D.Bożka i M.Pluty bez konkretów (zdjęcia oraz video)

 1. ziom Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 13:20

  pier… o szopenie

 2. Maciek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 14:02

  „Chcielibyśmy rządzić, ale nie wiemy z kim idziemy. Nie wiemy kto z nas będzie kandydował. Chcemy rozmawiać z gminami ościennymi. Chcemy zrobić same dobre rzeczy i się uśmiechać.” Podejście godne innego egzotycznego kandydata.

 3. Rolo Tomassi Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 14:50

  ale jaja, pozamiatali normalnie, tak się nie uśmiałem na kabarecie Moralnego Niepokuj jak słuchając tej konferencji.

 4. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 15:42

  To jest jakiś żart? Skoro nie mają Panowie nic konkretnego do powiedzenia to po co robić konferencję po amatorsku? Na pierwszy rzut oka można się nawet pośmiać, ale w takim stylu to ciężko będzie Panom coś osiągnąć. Ja wolę konkrety i poważne podejście, dlatego wybieram Pana dr. n. hum., mgr. inż. bud. Witolda Zycha, który będzie zapewne głównym kandydatem K. Kalinki w II turze. No chyba, że jakimś cudem uniewinnią P. Prezydenta Grzegorza K. i będzie on kandydował (w co jakoś nie chce mi się wierzyć).

 5. Alex Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 17:07

  Panowie politycy proponuje Wam następujące hasło
  „Tarnobrzeżanie zróbmy cuś razem”. Ale się ubawiłem oglądając konferencję prasowa. Panowie to we dwóch startują na prezydenta miasta? Coś tu nie halo??? A swoją drogą Panie Pośle mówiąc o szacunku do mieszkańców należałoby wyciągnąć rękę z kieszeni bo to nie najlepiej zdaje się świadczyć o takiej osobie.

 6. King Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 17:44

  Panowie sprawiają dobre wrazenie ale czy są wstanie przekonać do swoich pomysłów marszałka i wojewodę nie będąc z PiS. Bardzo wątpliwe PiS daje tylko swoim wiernym patrz Lucjusz N. z RST

  • Fresca Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 09:31

   Rozwój miasta ma zależeć od sprzedaży jego mieszkańców ( głosowaniu )? Jeżeli partia PiS jest taka słuszna to powinna o wszystkie miasta jednakowo dbać, a nie tylko te „sprzedan
   e”. Schylcie karki, a dorzucimy parę złotych. Nie chcę układów i zakłamanej polityki w samorządzie. Z obu Panów to w tej chwili skłaniam się ku Bożkowi. Pan Pluta już pokazał co umie.

 7. Maciek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 17:57

  Z Panem Plutą nie miałem do tej pory bezpośredniej styczności, więc nie będę się wypowiadał na jego temat.

  Natomiast co do Pana Bożka to jestem przekonany, że nie będzie on działał na rzecz Tarnobrzeżan spoza kręgu jego znajomych/współpracowników/itp. Dlaczego? Proszę najpierw obejrzeć poniższy filmik:
  https://drive.google.com/file/d/1Hlt330rQ_kBXNz8ey_0ZnZdxKo_MBPgB/view?usp=sharing
  a następnie zapoznać się z treścią poniższej uchwały oraz wynikami głosowania nad jej projektem:
  http://www.tarnobrzeg.pl/uchwaly/VII/580.pdf
  (uchwała Rady Miasta Tarnobrzega nr LIV/580/2018 z dnia 28 marca 2018 r.).

 8. wilk Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 18:44

  ojjj Piotrze :( dlaczego zrobiłeś korektę nagrania???? Uuu jestem rozczarowany. A tak Cię już lubiłem :(( Nie rób takich rzeczy wyciąłeś to co jest samą prawdą – TO TEN PAN Z KITKĄ STARUJE PANEM BOŻKIEM> Pan Bożek miły owszem jest, ale na miły Bóg NA NICZYM SIĘ NIE ZNA :[ nie chcemy takiego prezydenta ! :\ A TY Piotrek nie recenzuj, bądź rzetelny taki jaki byłeś bo to największa wartość Twojego portalu :) ok. Wybaczam Ci tylko nie rób tego więcej.

 9. Grzesiek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 19:22

  ach te nogi na zdjęciu nr 6 – zakochałem się!

 10. Duda Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 19:46

  Zróbcie coś dla Nas – czyli dla Mirka Pluty i Darka Bożka….a potem zaśpiewają nic się nie stało…

 11. LOLO Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:02

  Szkoda, że Bożek z Plutą :(. Bożek z Tarnobrzega, Pluta z Baranowa – i tak powinno zostać.

 12. Piotrek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:09

  Jak miałbym wybrać z tych Panów – bo chyba tego własnie oczkują i to było celem tej hmmm konferencji – to BOŻEK.

 13. Krzysiek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:27

  Słuchajcie może dajmy im szansę. Patrząc na Tarnobrzeg przez ostatnie lata to miasto ( przykro to mówić) absurdu, jak nie szpilki to jajecznica jak nie prezes po alkoholu to prezio po łapówce. O Panu kalince nie ma co się wypowiadać ma jasno określony cel i wydaje się mu że do niego zmierza. Zych to inna bajka to Leonardo da Vinci Tarnobrzeskiej rzeczywistości w pewnym sensie szaman zaklinacz czyli dobry wódz swojego plemienia, ma grupę ludzi która wierzy w ideały jakie on prezentuje i chwała mu. Dla innych z TBG to człowiek który spadł z księżyca. Reasumując bardzo mnie cieszy, że mamy kandydatów na kandydatów ponieważ wpisuj się trochę w tą groteskę a może jest też w tym ukryty sens, kto wiem poczekajmy zobaczymy wszystko się rozwija. Mam nadzieje że im bliżej wyborów wszyscy kandydaci spoważnieją i przedstawią konkrety.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 00:22

   Dla obu tych Oanów Prezydentura byłaby OBFITYM ZASIŁKIEM PRZEDEMERYTALNYM! I katastrofą marazmu dla mieszkańców!

 14. Marcin Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:46

  Myślę, że należy zejść z nieba na ziemię. Przy obecnym systemie politycznym RP nie ma szansy na racjonalną, sprawiedliwą i długofalową politykę, na jakimkolwiek szczeblu władzy. Ktoś wygrywa wybory, obejmuje władzę, zatrudnia swoich ludzi gdzie się da i żeruje na pieniądzach podatników. Gdyby miało być bardzo dobrze, to byłoby już 20 lat temu (i tak dałem kilka lat na „rozruch” po komunie). No ale do tego trzeba społeczeństwa obywatelskiego, którego będzie wywierać presję na rządzących, a nie żelaznego elektoratu, który zaufa we wszystko, co powie wódz narodu lub danej społeczności lokalnej. Jaki procent pełnoletnich Tarnobrzeżan (nie obrażając osób niepełnoletnich) składa wnioski do prezydenta Miasta czy rady Miasta? Ilu z nich głosuje w budżecie obywatelskim? Ilu z nich domaga się od władz Miasta realizacji określonych postulatów? Za siebie mogę powiedzieć, że staram się to robić na tyle ile jestem w stanie i potrafię.

 15. Miquel Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:49

  Panowie jak chcą coś ugrać w najbliższych wyborach to muszą twarzą swojej kampani uczynić Natalię Siwiec, bo tylko dzięki jej walorom ludzie zwrócą uwagę na ich program.

 16. ooooo nie Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 20:51

  jeden z panów świetnie udawał przyjaźń do tego co dawał profity a na zewnątrz świetnie udawał niechęć do niego. Co świetnie udaje teraz? Ze nie kuma się z Platformą?

 17. Krzysiek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 21:46

  Myślę, że nie trzeba schodzić na ziemię tylko obudzić się. Ludzie w TBG potrafią przejawiać inicjatywę, jest to miast z szansą na lepsza przyszłość, a nie stagnację , jest wiele osób , które robią dobre rzeczy z własnej inicjatywy reszta potrzebuje bodźca od człowieka, który będzie ich godnie reprezentował, prowadził i rozwijał to naszą małą ojczyznę. Nie ma ludzi nieomylnych wszyscy popełniamy błędy mniejsze większe, najważniejsze abyśmy w swojej pracy byli fachowcami i dawali 100% siebie ( bezinteresownie). Jeżeli nie będziemy wierzyć, że może być lepiej to dalej będziemy…. gnili w tej brei politycznej. Jeżeli nie będziemy oczekiwali zmian tylko godzili się na to, co zostanie rzucone przez władzę dla zaspokojenia pospólstwa to możemy porównać się do bezkręgowców tylko tych moralnych, którzy biorą to co jest, bo jest im dobrze i patrzą przez pryzmat swojego interesu , biznesu. Zastanów się jeżeli iść tokiem myślenia, że nic się nie zmieni to jak byśmy odzyskali nasza niepodległość. Pokolenie , które walczyło w obronie ojczyzny i ją utraciło przekazywało ideału swoim dzieciom, które narodziły się w innej rzeczywistości, nie mając prawa pamiętać swojej wolnej ojczyny, a mimo wszystko nastąpił zryw ich następnych pokoleń, dlaczego – bo wierzyli w ideały, wierzyli że może być lepiej „ jeżeli opuści cię wiara, że w mniejszości pokonasz większość to przegrałeś zanim pad pierwszy strzał tej bitwy”.

 18. Tbg Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 21:52

  Widzę, że wszyscy dobrze się bawicie. Ale zabawa dopiero rozpoczęta. A po komentarzach już widać wpływy tego kto rządzi miastem od kilkunastu lat. Spokojnie pobawimy się wszyscy razem i pamiętajcie KONIEC Z UKŁADEM

 19. Dariusz Bożek Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 22:08

  Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze. Pozytywne i negatywne. Hejterom szczególnie, bo to dopiero nakręca do działania!!! Jak mówią: nie ma hejtu, nie ma sukcesu!!!
  Pozdrawiam.
  Dariusz Bożek – naprawdę ja!

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 00:25

   Panie Darku proszę dla dobra nas wszystkich raczej pomyśleć o wcześniejszej emeryturze.

 20. niedoszły wyborca Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 22:51

  Panie Dariuszu Szanowny
  jest mi bardzo przykro z powodu utraty jedynego bezpartyjnego konadydata na prezydenta w dodatku cieszącego się zaufaniem mieszkańców naszego miasta. Pewnie do wyborów nie pójdę. Związanie się z PO jest Pana wyborem, ale proszę zwrócić uwagę na to jak postrzegany jest ten krok : w zamian za miejsca w UM i spółkach miejskich utraci Pan wiele głosów wyborców. Kto znalazł się na śmietniku historii niech tam pozostanie.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 00:26

   Panie Darku, to też Pan?

 21. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 22:58

  Zaczyna mi się podobać. Nie ma obietnic, ani żadnych deklaracji. Nie ma zasłaniania się szalikami, barwami KS Siarka, czy innymi elementami, które w jakiś sposób oddziaływują na nasze emocje. Nie ma zdjęć z Andrzejem Dudą. Nie ma populizmu. Jest za to zaproszenie do współpracy i to mi imponuje. Przerabialiśmy już w historii Prezydentów, którzy mieli z Tarnobrzega zrobić potęgę gospodarczą (w kampanii) a jak się skończyło, wszyscy widzimy na codzień. Jeżeli ta inicjatywa będzie szła nadal w tym kierunku, to jeden w tych Panów ma mój głos.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 00:27

   Kononowicz też ci się podobał?

   • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    13 kwietnia 2018 at 08:55

    Nie widzę związku. A do Kononowicza,to bardziej porównałbym obecnie pełniącego obowiązki Prezydenta i ludzi skupionych wokół niego.

    • TBG Odpowiedz

     14 kwietnia 2018 at 13:42

     Bo za głupi na to jesteś.

 22. Kelo Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 at 23:15

  Panie Darku (przepraszam za poufałość), jeśli Pan to czyta – doprawdy mówienie na początku konferencji że będą konkrety a później niepowiedzenie nic konkretnego… cóż, reakcje są takie jak ta konferencja. A chyba warto tutaj pokazać jakieś zdecydowanie, bo będzie to moim zdaniem z korzyścią dla Pana i Miasta. Chciałbym, żeby był Pan prezydentem. Kulturalnym, jak zwykle, ale też bardziej zdecydowanym i konkretnym.

  Serdeczności.

 23. robinhood Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 08:08

  „Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze. Pozytywne i negatywne. Hejterom szczególnie, bo to dopiero nakręca do działania!!! Jak mówią: nie ma hejtu, nie ma sukcesu!!!”

  Czy to jest merytoryczna wypowiedź kandydata na kandydata?????
  Raczej w wyborach do samorządu uczniowskiego:(

 24. brzoza Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 09:24

  A ja bym miała prośbę i sugestię do Pana Przewodniczącego Bożka, żeby zadbać o pomnik Bartosza Głowackiego – w tej chwili jest pokryty zmurszałym mchem, brudem i wygląda na bardzo zaniedbany. A przecież to jest jeden z symboli miasta. Dziwne, że nikogo to nie interesuje i to w roku kiedy świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości.Wstyd.

 25. pod rozwagę Panu Darkowi Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 10:10

  Przepis jak przegrać wygrane wybory :

  1. Uczciwie pracować całe życie.
  2. Dorobić się dobrej opinii.
  3. Przytulić się do garstki politycznych bankrutów.

 26. Antosia Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 10:15

  Panie Bozek miasto potrzebuje ludzi mądrych uczciwych a nie polityków typu Kalinka. Niech Pan startuje .Myślę że nie przegra Pan z pisem. Ale stopki niech Pan obsadzie wedle kompetencji i wiedzy a nie jak to jest teraz w Radzie Miasta Radni PiS na dochodowych stołkach a zero działania w Radzie.pomylka i tyle.

 27. adamek Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 11:04

  konferencja słaba a pokazywanie sie z Pluta z PO to jak najprostsza droga do niebytu , nie idz darku tą droga , jest duzo ludzi środka czy antypisowej prawicy ( Tarnobrzeg taki juz jest ) , ktorzy poparli Kiełba a na pewno nie popra Kalinki , ktorzy moga dac szanse darkowi ale nigdy jesli bedzie marionetka Pluty z PO . To juz było .

 28. rada Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 11:41

  Panie Darku Pan jest okey.W Tarnobrzegu jest juz duzy antypisowski ruch. Nie mozna tego zlekceważyć. Tylko energicznie trzeba śledzić nerwowe ruchy pisu i je oceniać . Dla przypomienia. Nalezy ocenić jak działał p.o Kalinka jako radny i przewodniczacy rady a jak Bożek . Za Bożka skonczyła sie manipulacja ,krzyki ,i własna interpretacja wszystkiego co zrobił prezydent ale w szczególności nie nastąpiło przewłaszczenie kompetencji Prezydenta. Bożek robił swoje w ramach uprawnień a p.o. czuł się już prezydentem . Przecież to wszyscy widzieli. Będzie dobrze panie Bożek.

  • Porada Odpowiedz

   13 kwietnia 2018 at 14:46

   Duża antypisowska koalicja? Ale się uśmiałam! Niezły jajcarz jesteś.

 29. Natalia Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 16:10

  To ty jesteś jajcarz z sandomierskiej ktoremu nienawiść i chęć władzy zaslonila rzeczywistość.Pamietaj nie takie reżimy padały.

 30. Zużycie i Odpowiedz

  13 kwietnia 2018 at 16:50

  Każdy reżim padnie jak będzie patrzył tylko i wyłącznie we własne gniazdo, rzucając ochłapy ludziom. Mam nadzieję, że w tym mieście są jeszcze ludzie rozsądni, którzy myślą szerzej i nie zamykają się we własnym ogródku. Panie Bożek ma Pan pozytywną opinię wśród mieszkańców i dzięki temu może Panu się udać coś wreszcie zmienić dla zwykłego, szarego obywatela miasta. Wystarczy chcieć, zaangażować się i nie patrzeć we własne koryto. Na ten moment jestem za.

 31. Mb Odpowiedz

  14 kwietnia 2018 at 05:08

  PANIE Darku, spokojnie polowa tutaj komentujacych nawet nie zrozumiala przekazu. Zaproscie rzeczywiscie Tarnobrzezan rodowitych i bedzie z tego naprawde fajna inicjatywa i wielka sila. Pis czeka w gotowosci by wyskoczyc z mniejszymi lub wiekszymi idiotami. Wy zbierzcie wsrod ludzi Tarnobrzega tych ktorym sie chce cos robic. Powodzenia ps. Dzisiejszy swiat hejtu idzie przez neta wladza sie tego nauczyla i trzeba z tym inteligentnie walczyc a proste to nie jest

 32. anty pis Odpowiedz

  14 kwietnia 2018 at 08:28

  Panie Darku Jest Pan przewodniczącym Rady. To prosze kontrolować p,o, prezydenta. My też pamiĘtamy że Pan gratulował wyboru Kalinki na p.o. To nie byl wybór tylko nadanie partyjne. TRZEBA O TYM PAMIETAĆ. Prosze zadać zadać pytanie ile już ludzi zwolnił z urzędu, Wieści niosą ze panuje tzw tymczasowość. Oznacza to ,ze puszczane są niesprawdzone informacje o wypowiedzeniach urzędników pod koniec kwietnia. Prawnicy PIs podobno juz w siedzibie pisu piszą nowy regulamin organizacyjny. P.o. publicznie mówi że przygląda sie urzędnikom. Jest bardzo wnikliwy skoro po 3 dniach urzędowania zwolnił doświadczoną prawniczke bo prawnik z pisu juz czeka za drzwiami. W maju zobaczymy co to za osoba ? Moze Pan pomóc urzędnikom poprzez kontrole i ujawnianie jakie ruchy zostały poczynione. Przecież na zmiany przyjdzie czas po wyborach. Po co zwalniać osoby które były z Kielbem .Przecież wszyscy byli tzw Kiełbowi skoro z nim pracowali. Prawo do doboru pracowników przyjdzie później nie po linii pisu. PIs nie zachowuje umiaru . Proszę aby Pan razem z radnym zapobiegł zwolnieniom i skokiem na stołki. pis chce zastraszyć i w ten sposób pokazać siłe przed wyborami . To ich metoda na odbicie Miasta Takich czasów doczekał Tarnobrzeg. Myślę że warto aby mieszkańcy zastanowili sie na tym . Każdy na Prezydenta byle nie z pis aby władza nie sprawowała władzy w sposób partyjny poprzez strach. Nadzieja w Panu Panie Darku. Może Pan ten czas do wyborów dobrze wykorzystać Zaprocentuje ale musi Pan wykazać że bedzie umiał kierować tym pieknym miastem i ZADAWAĆ TRUDNE PYTANIA p.o. kALINCE. Jak na razie to mieszkańcy mają odczycie że Pan tak jak wszyscy boi sie Kalinki i PISU ,ze Pan nie wierzy że PIS MOŻNA POKONAC. Jeżli chce Pan startowac to musi Pan pokazać Kalince alternatywę dla Miasta. Pan Pluta to moze nie do końca dobry doradca w zakresie spolegliowości wobec obecnej władzy. Do działania .

  • TBG Odpowiedz

   14 kwietnia 2018 at 13:45

   Panie Rękas, Panu już dziękujemy.

  • tomkowicz Odpowiedz

   15 kwietnia 2018 at 15:20

   ktoś tu się boi o własny stołek…

 33. ewa Odpowiedz

  14 kwietnia 2018 at 11:42

  Bozek juz był dyrektorem LO i szkoła zeszła na psy Ani remontów nie robił ani o zaplecze dydaktyczne nie dbał Siedział i pierdzial w stołek! !!! Broń nas boże przed takim prezydentem

 34. do Ewy Odpowiedz

  14 kwietnia 2018 at 13:16

  Do Ewy . Taką opinie kiedyś szerzył prezydent który zwolnił Pana Bożka. Czyżby sie uaktywnił ?

  • TBG Odpowiedz

   14 kwietnia 2018 at 13:44

   Nawet gdyby, to ma pełną rację.

 35. Moturzysta Odpowiedz

  14 kwietnia 2018 at 18:27

  To doskonały film instruktażowy dla agencji PR o tym jak nie prowadzić konferencji prasowych.

 36. wilk Odpowiedz

  15 kwietnia 2018 at 18:12

  Niestety, pracownikiem LO nie byłem, ale też słyszałem o katastrofalnym zarządzaniem mieniem. Były internat, dzisiejszy SCUW za czasów Bożka popadł w ruinę, bo dyrektor był tak niedecyzyjny i niezdecydowany, że budynek był na skraju rozsypania się. Zgniła kanalizacja, zrujnowane pomieszczenia, brak jakiejkolwiek gospodarności, niemożność ustalenia sensownych opłat za wynajem jednym słowem dramat. Wiem z pierwszej ręki od osób, które w tamtych czasach prowadziły tam działalność. Opinię o sposobie zarządzania szkołą większość nauczycieli trzyma dla siebie, ale powszechną wiedzą jest to, że ta funkcjonowała dzięki bardzo sprawnym zastępczyniom, niestety taka prawda. A początek konferencji, który litościwie został usunięty, pokazał kto będzie Panem Bożkiem rządził. Pan z kitką i to w sposób nieznoszący sprzeciwu. Więc sympatycy sympatycznego pana Bożka nie miejcie złudzeń, nie tak będzie wyglądało zarządzanie miastem jak się wam wdaje. Za panem Bożkiem stoją prawdziwi zarządcy: poseł od konkursów, który się już pokazał, a potem pan Pottański i jego żona. To są prawdziwi kandydaci do stołków.

  • takbyćniemoże Odpowiedz

   15 kwietnia 2018 at 19:17

   Lepsza jest każda klika byle niepisowska. Pana z kitką nie lubię, mnie organicznie jego widok odraża. Pan przewodniczący może niezbyt biegły w zarządzaniu, jednak sprawia wrażenie uczciwego. Nie wiem jednak czy sama uczciwość i chęć władzy są wystarczające by po nią sięgać. Na pewno prędzej zagłosuję na Bożka niż na Kalinkę. Jeśli jednak miałby startować Pluta to wybory zbojkotuję.

   • tak musi być Odpowiedz

    15 kwietnia 2018 at 20:45

    Musi wygrać Kalinka, bo inaczej to miasto, będzie Miastem Staruszków, ledwo administrowanym przez Staruszków dwóch, a nazwę trzeba będzie zmienić na Starobrzeg.

    • tak nie musi byc Odpowiedz

     15 kwietnia 2018 at 21:45

     co ma wiek do zarządzania Miastem. P.O. Kalinka to rocznik 1983 .Doświadczenie bibliotekarz i dyrektor WORD. Ta ostatnia firma tzw samograj był przytuliskiem dla polityków którzy przygotowywani byli prz partie do kariery, To jakie masz gwarancje co do Kalinki . Dodaj jeszcze szczególne cechy osobowościowe co ujawniło się jak był radnym to daje pewność tezie: .KAZDY BYLE NIE TEN FACET Z PISU> Twoja teza Miasta staruszków nie przystaje do aktualnej sytuacji . I nie musi byc Kalinka Skąd wziołes gościu takie hasło. To pachnie ścisłym sztabem wyborczym pIsu.

     • Ole Odpowiedz

      16 kwietnia 2018 at 16:06

      Jakie gwarancje? A takie – Marszałek – PiS, Wojewoda- PiS Premier- PiS, Prezydent – PiS! A co ma Pluta? Kitę na siwej łepetynie i Pb95? Co ma Bożek? Dobry humor i obaj mają po 65 lat na karku?

 37. tak nie musi być Odpowiedz

  16 kwietnia 2018 at 20:37

  „ole” to co napisałeś to się nazywa korupcja polityczna. Nawet o tym nie wiesz A skąd gwarancje ,ze Ci wymienieni dostojnicy zawsze beda z PISU .Kto Wam powiedział ,ze będziecie wiecznie. ? Troche pokory dworowi p.o by sie przydało. Jedyne gwarancje które wymieniasz dla Kalinki to PIS .Cósik mało.

  • Ole Odpowiedz

   16 kwietnia 2018 at 21:56

   Wy Platfusy jesteście wybitnymi specjalistami od korupcji wszelakiej, także tego nie skomentuję. Natomiast ja występuję w liczbie pojedyńczej i nie mam nic wspólnego z PiS-em, a nawet na nich dotąd nie głosowałem, ale jestem napewno pragmatykiem, i pragmatyzm i fakty tj., że PiS na Podkarpaciu w takiej czy innej formie rządzi od początku lat dziewięćdziesiątych z małą 4. letnią przerwą gdy rządziło SLD.
   P.S. Zwracanie się do jednej osoby per „Wy” to iście bolszewica mentalność!

  • Ole Odpowiedz

   16 kwietnia 2018 at 22:00

   I jeszcze jedno, „Wy” :-) bolszewicy zawsze wiecie najlepiej co kto wie, myśli i czuje. Stąd 70 mln ofiar tego Waszego systemu!

   • Filip Odpowiedz

    16 kwietnia 2018 at 22:28

    PiS to partia bolszewicka.

 38. z dystansem Odpowiedz

  18 kwietnia 2018 at 01:21

  Panie Pluta, co pan takiego zrobił dla Tarnobrzega jako poseł PO??? Jeśli jest pan człowiekiem inteligentnym to proszę inteligentnie ocenić swoje szanse na prezydenta tego miasta.
  Panie Darku, jest pan miły i kulturalny ale niestety pana ulubiona pozycja to „Siedzenie okrakiem na barykadzie politycznej”. Pachnie mi oportunizmem.

 39. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  18 kwietnia 2018 at 09:16

  Jeden i drugi wart siebie. cyt:„Nie rozpoczynamy kampanii, jesteśmy kandydatami na kandydatów” – to jej lepiej nie zaczynajcie, dwaj śmieszni starsi panowie, nie macie pomysłu , nie macie wizji na to miasto to się nie ośmieszajcie i zajmijcie swoimi sprawami – widać jeszcze na nich patryjny POwski garnitur. POkazaliście przez 8 lat jak nie należy rządzić więc drugi raz ludzie nie dadzą sie nabrac !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>