LIVE: Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Sokół Lubaczów (sparing). Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję sparingu pomiędzy trzecioligowymi – Siarką Tarnobrzeg i Pogonią Sokołem z Lubaczowa. Mecz kontrolny odbędzie się w piątek 18 lipca br. na stadionie przy al. Niepodległości, początek godz.16. 

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
stalowy Josef
11 miesiące temu

gramy z lebiodami, nawet Sputnik Nisko gromi naszych przegranych. Liga blisko a tu niepewność utrzymania

Stadion
11 miesiące temu

Jest problem z murawa i grają na głównym to nie ma już problemów przed liga

Furia
11 miesiące temu

To jak to jest?Jutro Lubaczów o 11 gra że Stalową Wola a po południu z Siatką?To znaczy że w jednym z tych sparingów wystąpią rezerwy.Tylko w którym?Jak myślicie bo ja się domyślam.

edi
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Furia

zjedzą obiadek chwlę odpoczną i d boju z siareczką

Lucjuż Zaprzaźny
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Furia

Tak, to prawda W sralowej wystawią rezerwy

Julian
11 miesiące temu

⚽️ Trzymajcie formę!

Frrr
11 miesiące temu

No i Stalowa Wola puknela Lubaczów 1-0 składem tak pomieszanym jak tylko się dało mieszać.Zobaczymy co,, miszcze,, z Siarki pokażą

rafi
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Frrr

ale stalowa puka tylko stal rzeszów czyżby coś sie zmieniło?

Nisko
11 miesiące temu
Odpowiedź do  rafi

Siarkę też lubi pukać szczególnie za Majaka. Dwie wygrane 4-2 i 4-0

Pysznica
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Nisko

Przecież to Siarka ich ostatnio puknęła 1-0 i 2-4 w tirówce

Lokomotiw Rozwadów
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Pysznica

Tak było pamietam ten mecz

trusia
11 miesiące temu
Odpowiedź do  rafi

Stalowa ma też stosunki z Jastrzębiem i Karpatami.

Norbert
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Frrr

No jak na 1 ligowy szrot, który pościągali a którym się chwalą to mizeria okropna ta sralówka

norbert lawendoski znany piłkarz klas
11 miesiące temu

Ja myślę że jak trener scementuje skład to siarkowy będą postrachem 3 ligi i tygrysem swojej grupy a

Autobus
11 miesiące temu

Pogoń Lubaczów wystawiła 3 skład, to 1:0 jest słabo. Kiedy autobus Siarki – widziałem dzisiaj Korony dzisiaj na S7. Może PKS Tarnobrzeg jeden chociaż oklei przez Golden Grupę.

Trudne sprawy
11 miesiące temu
Odpowiedź do  Autobus

Tyś sam jest trzeci skład w horoszczy, skrzydło tęczowo pławo.

16
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści