Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K pozostaje w areszcie. Komentarze prokuratora, adwokata oraz rodziny prezydenta (video HD)

Maj 29, 2018 1:31 PM

Decyzją Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu prezydent miasta Grzegorz K pozostanie w areszcie tymczasowym do 21 lipca br. Dzisiaj sąd rozpatrywał zażalenie, które wpłynęło od adwokatów prezydenta po decyzji Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu, o przedłużeniu tymczasowego aresztowania prezydenta Grzegorza K, na okres kolejnych dwóch miesięcy.

- Nie zostały przeprowadzone wszystkie zaplanowane czynności, i konieczne było przedłużenie tego środka – wyjaśnia Monika Mazur z Prokuratury Krajowej. – Trudno mi w tej chwili prognozować termin zakończenia postępowania (…) na pewno w tej sprawie będzie przesłuchiwanych jeszcze dużo osób (…) nie jest to sprawa polityczna, jest to czyn z kodeksu karnego – dodaje.

 

- Ja ciągle wierzę w to, że sąd dokonuje analizy faktów zgodnie z prawem – komentuje wyrok adwokat prezydenta Ryszard Łepski.

- Każdy z nas może kłamać (…) ukraść, zabić, zgwałcić, zamordować, wziąć łapówkę, bo mamy takie potencjalne możliwości. Może należało by nas wszystkich zamknąć bo możemy naruszyć porządek prawny, możemy naruszyć tok postępowania. I obracamy się wokół takiej argumentacji, bo podejrzany może wpływać na tok śledztwa (…) bo podejrzany może swoją obecnością przy przesłuchaniu świadków pozbawiać ich swobody wypowiedzi – dodaje.

 

- Liczyłem, że jeśli jest choć trochę sprawiedliwości w Polsce to go wypuszczą – komentuje wyrok Józef Kiełb, tato prezydenta. – Ale to prawdopodobnie idzie z góry i trzeba go trzymać (…) Mówią, że może mataczyć, a jego przeciwnicy mogą się skupić i teraz szukać takiego jednego żeby podstawić, żeby go oskarżyć. I to jest taka sprawa, to jest z góry ukartowane – dodaje.

- Niestety sprawiedliwości dalej nie ma – mówiła po sprawie Agnieszka Kiełb, żona prezydenta.

- Tym wszystkim złym ludziom, którzy zmontowali tą aferę przeciwko mojemu mężowi tylko po to, żeby go odsunąć od możliwości kandydowania w wyborach, tym wszystkim podłym ludziom, na czele z tą kanalią która zjawiła się w jego gabinecie 21 lutego br zadedykuję taki wiersz, który nasuwa mi się na myśl, wiersz Juliana Tuwima, wiersz, w którym poeta grzecznie ale stanowczo liczne zastępy bliźnich aby go w dupę pocałowali – dodaje.

foto&video: Piotr Morawski

19 Responses to Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K pozostaje w areszcie. Komentarze prokuratora, adwokata oraz rodziny prezydenta (video HD)

  1. dzidek Odpowiedz

    29 maja 2018 at 14:20

    ale skur……..o panie kk jesteś śmieciem

  2. Osiedlanin Odpowiedz

    29 maja 2018 at 15:02

    „Trudno mi w tej chwili prognozować termin zakończenia postępowania”

    A jeszcze nie tak dawno temu:

    „(…)Dodając, że z uwagi na realizowane czynności brak jest możliwości na chwilę obecną wskazania dokładnego terminu zakończenia postępowania, natomiast prognozowany termin zakończenia śledztwa to druga połowa 2018 roku.”

    Ojej xD

  3. vip persona Odpowiedz

    29 maja 2018 at 15:31

    przeciągają, a może coś nowego wypłynie…? mowa ciała pani prokurator mówi wiele, to śledztwo utknęło

  4. owen Odpowiedz

    29 maja 2018 at 15:33

    Będą jaja jak prokuratura ma nagrania buuuuuuooooisssmesmena.

  5. janek Odpowiedz

    29 maja 2018 at 16:56

    wstyd i hańba tak poniżać człowieka!

  6. Jerzy Odpowiedz

    29 maja 2018 at 18:05

    Niestety w polityce sentymentów nie ma.

  7. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    29 maja 2018 at 18:42

    I oto wyszlo prawdziwe oblicze żony prezydenta: oto mój mąż nie jest winny, to tylko ukartowana akcja, wrobili dobrego cżłowieka.
    A może żona łaskawie poczeka na ostateczny wyrok i wtedy będzie komentowała.
    A tka przy okazji, gdzie była jak ten dobry człowiek gnoił i poniżał innych w swojej kampanii wyborczej, czego wtedy nie stawała w obronie obrażanych i poniżanych? Dobry człowiek a niejedno ma na swoim sumieniu!
    Ktoś fajnie kiedyś powiedział karma wraca i tu właśnie wróciła!
    A Pani Żonie nie wypada tak ględzić bez zastanowienia i rozumu, ale ponoć władza rozum odbiera…

    • Zona Odpowiedz

      29 maja 2018 at 20:44

      Zamilcz katoliku

      • Bratek Odpowiedz

        29 maja 2018 at 21:03

        Uważa Pani ze katolicyzm to coś złego ???
        Niech Pani ludzi nie obraża !!!

        • Ja Odpowiedz

          30 maja 2018 at 21:14

          Ostanio TAK zwłaszcza w wydaniu Pisowskim

    • jara750 Odpowiedz

      3 czerwca 2018 at 00:39

      sam ględzisz pisiorze. Od żony się odwal .Taki z ciebie TARNOBRZEŻANIN jak z KOŁKA

  8. zorientowany Odpowiedz

    29 maja 2018 at 21:58

    Żona GK z pretensjami to powinna iśc do Jolki !

    • Batman Odpowiedz

      30 maja 2018 at 18:25

      ojciec odbiera telefon i słyszy:
      - dobry wieczór czy mogę z Jolką?
      - nie ma jej!
      - to że jej nie ma to ja wiem, bo leży u mnie, ino ja się pytam czy mogę z Jolką.

  9. ziemek Odpowiedz

    30 maja 2018 at 09:07

    ludzkie hieny … wstyd byc z tarnobrzega … nawet bez szacunku dla cierpienia innych i dla niecnych metod dzialania służb.. oby cie kaliniaku kiedys dopadł los … jak wierzysz ze karma wraca ( to chyba nie jest chrzescijanskie ??? ) to do ciebie padalcu wróci

    • Tomek Odpowiedz

      30 maja 2018 at 12:11

      OJOJOJOJ co za emocjonalny wpis…
      Za to Twoj wódz taki uczciwy….

      aaaa przepraszam Ty jestes najuczciwszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. Marti Odpowiedz

    30 maja 2018 at 12:22

    Jak można tak człowiekowi życie zniszczyć, w domu trójka dzieci.
    Takich rzeczy się po prostu drugiemu człowiekowi nie robi.

    • Wiki Odpowiedz

      30 maja 2018 at 12:29

      A to kiełb zapomniał że ma trójkę dzieci ???????

  11. ave Odpowiedz

    31 maja 2018 at 09:16

    No cóż teraz widać dokładnie. „Prawdziwi tarnobrzeżanie” zginęli w obozach lub żyją jeszcze na Bliskim Wschodzie.

  12. Zdumiony Odpowiedz

    31 maja 2018 at 13:49

    Sąd Okręgowy Gdańsku nie zrodził się aresztowanie 5 notariuszy podejrzanych o milionowe przekręty Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu podtrzymuje i zgadza się na aresztowanie Prezdenta za 20 tyś z prowokacji.