przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Konferencja prasowa p.o. prezydenta Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisje (video HD)

Czerwiec 13, 2018 8:23 AM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Kamila Kalinki. Tematem konferencji będą sprawy związane z systemem oczyszczania miasta.

Konferencja odbędzie się dzisiaj, tj w środę 13 czerwca br przy oczyszczalni ścieków w Zakrzowie. Początek godz.12.

W Zakrzowie planowana jest budowa bazy przeładunkowej śmieci. Planom tym sprzeciwiają się mieszkańcy – szerzej na ten temat tutaj

OKIENKO DO TRANSMISJI POJAWI SIĘ POD TĄ INFORMACJĄ KILKA MINUT PRZED POCZĄTKIEM KONFERENCJI

UWAGA – Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne (słaby zasięg internetu)

Niestety słaby internet LTE w Zakrzowie -  uniemożliwił  nam przeprowadzenie transmisji – przepraszamy

Konferencja:

41 Responses to LIVE: Konferencja prasowa p.o. prezydenta Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisje (video HD)

  1. proboszcz Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 09:32

    Spodziewam się bardziej mydlenia oczu niż oświadczenia o rezygnacji z planów.

  2. Stach Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 10:42

    Na jesieni trzeba będzie rzadziej z domu wychodzić żeby nie oglądać tego osobnika na plakatach wyborczych.

  3. kaka Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 12:01

    Czy jest już harmonogram kiedy i kto to podpali?

  4. mieszkaniec Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 12:24

    Czy jestescie kiedykolwiek wstanie zrobic transmisje bez problemow technicznych. 2018 rok i chyba juz technologia dotarla do Tarnobrzega ?

    Wieczne problemy z tymi transmijami u Was

    • Staszek Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 12:36

      Akurat Piotrek i Agnieszka są jak na Tarnobrzeg i tak “do przodu” z technologią bo jako jedyni podejmują się transmisji LIVE od dawna. A że czasem są “dziury zasięgowe” to trzeba z tym żyć.

      • Zuzu Odpowiedz

        13 czerwca 2018 at 12:39

        Zgadzam się. Napisali komunikat, że będzie retransmisja. Ogladniemy.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      14 czerwca 2018 at 21:46

      Czy jesteś w stanie kiedykolwiek zastanowić się co piszesz? No tak. O zgrozo! Brawo Ty! Najlepiej krytykować. Tak mamy 21 wiek i jedynych ludzi, którzy w tym mieście robią transmisje na żywo i obszerne fotorelacje. Z wielu “imprez” :) PS dzięki tym “niedoskonałym” materiałom masz co komentować na forum :)

  5. ???? Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 12:29

    Czy tylko ja nie mam dźwięku?

    • Staszek Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 12:34

      Brak dźwięku jest u wszystkich.

  6. Zuzu Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 12:44

    Cieszy bardzo fakt, że mieszkańcy zaczynają wyrażać własne zdanie, to ich miasto, osiedle, ulica. Wypada o tym pamiętać. Mieszkańcy są podstawą bytu tego miasta, bez nich niczego nie będzie, nawet rządzących, bo nie będzie “kim” i “czym”.

  7. NW24 Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 12:46

    Niestety w Zakrzowie (obok oczyszczalni ścieków) internetu LTE – niezbędnego do przeprowadzenia płynnej transmisji, praktycznie nie ma. Próbowaliśmy ale pewnych czynników, niezależnych od nas, nie przeskoczymy

    • mieszkaniec Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 13:11

      to po co transmitujecie jak wiecie ze transfer jest beznadziejny ?

      To tak jakbym mojej córce obiecał lody, poszedl z nią a na końcu sie okazuje ze w lodziarni prąd wysiadł.

  8. Izunia1 Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 13:09

    NNW24- to wcześniej wiedzieliście Państwo o tym fakcie?!

  9. widz Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 13:54

    Park Przemysłowy w Zakrzowie, miejsce gdzie prowadzi się biznes przy głównej drodze przez kilka lat miał problemy z zasięgiem telefonii komórkowej a kilometr czy dwa bliżej Wisły mogło być jeszcze gorzej. Ale tak to jest gdy każdy chce mieć wszędzie internet i telefon a mieszkańcy nie chcą masztów z nadajnikami GSM.

  10. Jan Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 13:57

    Szkoda, że NW24 nie posiada wozów satelitarnych aby być niezależnym od zasięgu internetu :)

  11. Wiesniak Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 15:24

    jestem wiesniak z Zakrzowa i Nigdy Kalinka nie bedzie mi wykazywal ze jest najmadrzejszy.Jak zostanie prexydentem to trzeba natychmiast referendum bo to nie do pomyslenia aby rzadzil Tarnobrzegiem Najpierw na szkolenie do Stalowej Woli

    • Antoni Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 15:54

      o la odezwal sie ja tyz z pola wrocilem, bronx wieczorem, daj spokoj halinka sie zlosci..
      Edek byl juz Was i gdzie so piniodze za las ?

  12. Antek Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 17:14

    Ciekawy temat,smieci produkuje kazdy,ale skladowiska nie chce nikt.

    • do antka Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 17:29

      to prosze wez do siebie.Na smieci wybiera sie miejsca nieuciazliwe dla mieszkancow i otoczenia Sa na to przepisy No coz trzeba sie troche znac.A ty antek tez z demagogia bez merytoryki.

  13. Fresca Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 18:45

    Tu już nie chodzi o sam Zakrzów. Przecież w bardzo bliskim sąsiedztwie jest Podłęże i Sielec, nie tylko mieszkańcy Zakrzowa odczują skutki.
    A pomyślał ktoś, co w sytuacji zagrożenia powodziowego? Oczyszczalnię już ratowali, a tu śmieci by pływały. Wały podniesione nie dają całkowitej gwarancji. Troszkę logiki i perspektywicznego myślenia. To miejsce nie jest dobrym wyborem, bez względu na rządzącego, zbyt ryzykowne, zbyt duże skupienie domów mieszkalnych.

  14. owen Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 21:12

    Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć, że pewne czynniki techniczne są niezależne od człowieka??? A u @izuni1 i @mieszkańca nigdy się nie zdarzyło,
    żeby im np w domu internet nie wysiadł? Najłatwiej mieć pretensje i krytykować. Trzeba było 4 litery ruszyć i pojechać sobie do Zakrzowa, Kalinka by was nie wyrzucił i raczej dał posłuchać na żywo. NW24 jako jedyni w tym mieście w ogóle robią transmisje i dają pełne zapisy różnych wydarzeń. Można sobie wygodnie usiąść i za darmo obejrzeć, ale jak tylko coś nie wyjdzie – i to nie z Ich winy – to natychmiast wypowiedzi w tonie roszczeniowym. Zawsze możecie przecież zrezygnować z odwiedzania tego portalu, w Echu albo Tygodniku
    Nadwiślańskim “na pewno” dowiecie się szybciej i więcej.
    PS. Mieszkańcu, bywa, że w lodziarni prąd wysiada. Zapewniam cię.

  15. ania Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 21:14

    pogonić dziada

  16. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 22:06

    Mieszkańcy Zakrzowa mają 100% racji, i mówię to jako osoba mieszkająca w bloku. Walczcie o swoje brońcie swoich racji, myślę że osoby z innych osiedli i centrum miasta się równiez podpiszą pod protestem. Pan Kalinka nie panuje nad sytuacją, może dobrze się stało, że on został p.o. prezydenta, mamy przedsmak jak będą rządy wyglądały gdy wygra…

    • Bratek Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 22:29

      Oczywiście Ty rządził byś idealnie i na pewno wszyscy by byli zadowoleni !
      Nie ma idealnych rządów i przede wszystkim daj się człowiekowi wykazać, bo krytykować to każdy umie !

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        13 czerwca 2018 at 22:50

        Nie jestem z Panem na Ty, to po pierwsze.
        Po drugie, ja się do władzy nie pchałem – jeśli ktoś chce rządzić to powinien być przygotowany na krytykę.
        Po trzecie, jeśli już bym rządził to na pewno duży nacisk kładłbym właśnie na partycypację społeczną, bo ludzie z każdego osiedla wiedzą najlepiej czego potrzebują.
        Po czwarte, skoro bronimy Pana p.o. Kalinki, to wypadałoby przedstawić jakieś argumenty merytoryczne, a nie wyłącznie żałosny atak ad personam w moim kierunku.
        Po piąte, nie ma idealnych rządów, ale są takie które mają bardziej lub mniej obywatela w czterech literach. Styl Pana Kalinki mieści się zdecydowanie w tej pierwszej kategorii.
        Po szóste, właśnie ten człowiek się wykazuje – mieszkańcy są od tego żeby kontrolować i bronić swoich interesów, im dłużej ten Pan będzie się wykazywał tym bardziej opłakane mogą być tego skutki. A poniesiemy je my wszyscy.
        Po siódme, merytoryczna krytyka jest zjawiskiem bardzo pozytywnym, gdyż może implikować poprawę błędów, jeśli się tego nie rozumie to znaczy, że można startować na szeregowego członka partii wodzowskich.
        I wreszcie po ósme – jakie korzyści wynikają dla mieszkańców Zakrzowa z umiejscowienia tam takiego punktu przeładunkowego?

  17. Stach Odpowiedz

    13 czerwca 2018 at 22:28

    Przecież jest Machów i miejsca do szlaka bez zabudowań domowych! Tam ty uzurpatorze prezydenta pomyśl o śmieciach!

    • Zuzu Odpowiedz

      13 czerwca 2018 at 23:17

      Zgadza się, ale Zakrzów jako społeczność potrafi się zorganizować, coś zrobić dla siebie samych bez pomocy ( a czasami z kłodami pod nogi ) samorządu i to każdą władzę po kolei boli, bo jak ktoś może mieć własne zdanie i decydować za siebie. Zazdroszczę im takiego samozaparcia.

  18. Novak Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 05:16

    A co z ASA w Machowie przecież miasto ma 30proc udziałów a preferuje MZK Stalową Wolę, na chłopski rozum przeładowanie śmieci jest droższe niż wywóz bezpośredni ktoś nas robi w Bambo? Tylko kto nas tak oszukuje?

  19. Sauron Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 09:20

    Oj nie uciekniesz przed zakrzowiakami! Nie uciekniesz

  20. trampek Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 09:36

    Śmietnisko należy zrobić w Sobowie (taka zapadła wiocha przyklejona do Tarnobrzega) Jest tam super syf koło stadionu gdzie wieśniaki wywozili śmieci, są wykopane dziury w lesie gdzie wieśniaki kradli piach, no i ludność to też odpad intelektualny i moralny – DLATEGO ŚMIETNISKO WYSYPISKO SKŁADOWISKO POWINNO BYĆ W SOBOWIE !

  21. faKTY Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 09:44

    PRZECIEZ TO OCZYWISTE ZE STALOWA WOLA OPANOWUJE CALY REGION WE WSZYSTKICH ASPEKTACH. SMIECI ROWNIEZ.A TARNOBRZEG TO JAK MOWIA W OKOLICY A W STALOWEJ wOLI SZCZEGÓLNIE TO DZIELNICA STALOWEJ wOLI.Tak to wyglada i takie sa fakty

  22. Mieszkaniec Zakrzowa Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 10:06

    Mieszkam w Zakrzowie i rozumiem mieszkańców i ich obawy. Ale może trzeba spojrzeć trochę szerzej niż na koniec własnego nosa. Ja bym kazał osobą strajkującym podpiaści wniosek że baza nie będzie znajdowała się w Zakrzowie ale będą płacić 10 zł więcej za śmieci.

    • mieszkaniec Odpowiedz

      14 czerwca 2018 at 11:10

      ale madrosc Po to sie idzie po wladze zeby rozwiazywac probblemy mieszkancow.A jak sie nie umie to trzeba sluchac ludzi.Kalince z trudem przychodzi przyznac sie ze nic nie trybi z zakresu zarzadzania miastem .I przjdzie sie rozliczyc z 6. miesiecy nieudolnosci.

  23. obywatel kalinogrodu Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 10:54

    Kamilku strzeliłeś sobie w kolano.Nie zawsze trzeba patrzeć na aborygena ze S-Woli ,ty mu nigdy nie dorównasz z jego układami.Tym swoim wystąpieniem jesteś w czarnej du-ie.Przy wyborach będziemy pamiętać!!!

  24. Duda Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 12:37

    Dlaczego śmiecie nie umieści p.o. Kalinka przy swoim balkonie?, zobaczy tysiące much, szczurów, smród co wieczór jak wyjdzie na balkon, będzie miał najbliżej wyrzucać śmieci prosto z balkonu.Nie zasłaniać się premierem Morawieckim, Marszałkiem Ortylem,i innymi….Społeczeństwo wystawi Wam rachunek. Amen. Broń Boże Tarnobrzeg od Rodziny Kalinków i jego klakierów.

  25. mieszkaniec zakrzowa Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 20:36

    i ten facet chce rzadzic.Kielb mu sie nie podobal .A dla celow wyborczych skumal sie z Mastalerzem. To nie jest zaden pis to kalinkowszczyzna w najgorszym wydaniu.Mieszkancy to ocenia i nie beda przeciw pisowi tylko przeciw tandecie w wykonaniu Kalinki.

  26. ewwka Odpowiedz

    14 czerwca 2018 at 22:07

    o jojoj ale pani potan..ka mogła zadzierac noska i robic minki ojojoj

  27. ADAM Odpowiedz

    15 czerwca 2018 at 15:00

    WIECIE MOŻE CO URZĄD KOMBINUJE ZROBIĆ Z KLASAMI 7 ?PODOBNO OD WRZEŚNIA WSZYSTKIE KLASY 7 MAJA SIĘ UCZYĆ W BUDYNKACH GIMNAZJUM ? CIEKAWA REFORMA PRZENOSIĆ DZIECI NA JEDEN ROK

    • Ewa Odpowiedz

      15 czerwca 2018 at 22:24

      Kociuby juz nie ma Jest Pekar .To ona najglosniej krzyczala przy reformie to do niej pytania Nie poradzi sobie.To pewne.

  28. ADAM Odpowiedz

    16 czerwca 2018 at 17:24

    Poznajomosci bo jej córka chodzi do gimnazjum numer 3 załatwiła sobie ze klasy 7 i 8 z sp10 będą się uczyły w gimnazjum nr 3 Chcą żeby szkoła nie wygasła i zrobić z niej liceum kosztem dzieci z SP 10 !!!!!! SĄ RÓWNI I RÓWNIE JSK BO INNE GIMNAZJA NIE MAJĄ TAKICH MOŻLIWOŚCI TWORZENIA U NICH KLAS

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      17 czerwca 2018 at 12:51

      a pani Bogusi zalezy na stoleczku dyrektorskim i zaprzyjaznila sie z Pekar.Co na to srodowisko nauczycielskie?