Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Przez ponad 4 godziny strażacy gasili pożar szklarni

Lipiec 6, 2018 11:00 AM

Blisko 4,5 godziny trwało gaszenie pożaru, do którego doszło wczoraj rano w Tarnobrzegu. Pożarem objęta była objęta była szklarnia do produkcji kwiatów oraz przyległe do niej obiekty związane z procesem produkcji.

W działaniach gaśniczych wzięło udział 7 zastępów, w tym 3 zastępy PSP i 4 zastępy OSP – łącznie 31 strażaków.

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

info: mł. bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
foto: kpt. Daniel Myszka, KM PSP w Tarnobrzegu

7 Responses to Tarnobrzeg: Przez ponad 4 godziny strażacy gasili pożar szklarni

  1. mieszkaniec Odpowiedz

    6 lipca 2018 at 13:05

    tarnobrzeska reporterka o 6 rano to jeszcze smacznie śpi, wiec trudno o relacje foto z takiej akcji :(

  2. Wyborca Odpowiedz

    6 lipca 2018 at 14:19

    No to jak TRUNIARZOM nie szlo to zapalili szklarnie i ubezpieczenie zaplaci !!!!! Tam jest potrzebny natychmiast prokurator !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. adam Odpowiedz

    6 lipca 2018 at 17:08

    WYBORCO a raczej Hieno a co tobie moze sie spalic zebys poczuł ten smak jak znika dorobek całego życia…

  4. Bartłomiej Odpowiedz

    7 lipca 2018 at 05:25

    Jeszcze nie słyszałem aby szklarnia się spaliła sama od siebie przecież to jest miejsce wysoko nawodnione i oszklone więcej tam nic nie ma trochę to dziwne! może chodzi faktycznie o odszkodowanie?

  5. Janneh Odpowiedz

    7 lipca 2018 at 16:47

    Abo zwykle pala sie stogi siana podpalane przez strazakow ))
    Co to za ludzie tak sie wywnetrzniaja na czyjes nieszczescie… w salonie forda tez tylko metal i podnosniki co nie??? Durnie

  6. Moturzysta Odpowiedz

    7 lipca 2018 at 23:09

    W salonie jaraly się opony.

  7. halinka Odpowiedz

    9 lipca 2018 at 07:44

    szkoda ludzi i ich ciężkiej pracy