Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Briefing prasowy zastępcy prezydenta Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisję (video)

Sierpień 21, 2018 6:46 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję briefingu prasowego zastępcy prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie miejski autobus, promujący 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Kamil Kalinka opowie również o najbliższych planach związanych z komunikacją miejską w Tarnobrzegu.

Briefing odbędzie się jutro, tj w środę 22 sierpnia br., pod halą MOSiR. Początek godz.9.30.

BRIEFING ZOSTAŁ ODWOŁANY.

„Briefing zastępcy prezydenta miasta Kamila Kalinki zaplanowany na godz. 9.30, zostaje odwołany ‘ – taką informację otrzymaliśmy na adres redakcji.

19 Responses to LIVE: Briefing prasowy zastępcy prezydenta Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisję (video)

  1. kawka Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 19:33

    Panie Kalinka przygotuj się merytorycznie chociaż powodów do spec.briefingu tematy te nie dają ale zawsze to pokazanie się publiczne może dać plusy albo minusy wyborcze.

  2. andrzej Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 20:12

    To teraz jednym oklejonym autobusem będziemy jechać w kampanii -weź się pan do roboty i nie czaruj ludzi oklejonym autobusem który non omen jeździ od wczoraj po mieście

    • Adam Odpowiedz

      22 sierpnia 2018 at 09:22

      Serio? Którą linią jeździ? Też bym chciał zobaczyć, a jakoś nie zauważyłem na mieście

  3. damian Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 20:54

    Może tak jak kolega z ST W chce wprowadzić elektryczne autobusy ciekaw jestem kto za to wszystko zapłaci? -podatnicy ! to już nie ma w mieście większych problemów?

  4. mieszkaniec Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 21:38

    Jezus Maria Konferencja o oplakatowanym autobusie To juz nie bedzie o Kiełbie Co to za miernota a jakie ma ambicje.

    • Monika Odpowiedz

      22 sierpnia 2018 at 09:19

      Są w mieście ważniejsze sprawy niż Kiełb i jego pokusy, choćby autobusy (oplakatowane bądź nie).
      Swoją drogą, Kiełb zajmij się swoimi kobietami, a nie pisaniem na forum i podburzaniem ludzi. Człowiekowi roku to nie przystoi!

  5. aye Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 22:01

    Misiu, nie zapomnij wspomnieć że jeszcze pasy na przejściach poprawiali i trawę kosili aaa i jeszcze jedna inwestorka z branży tekstylnej na bazarze przybyła

  6. Alicja Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 22:17

    Już lepiej jak autobus z PCK jednak by przyjechał. Po co tam iść i krew innym zatruwac i sobie słuchając tego cyrku jak można się ludziom konkretnie przysluzyc

  7. Sprzeciw Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 07:29

    Może ktoś zgłosi sprzeciw w trybie wyborczym.Ewidentna kampania wyborcza za pieniądze miasta a nie partii.Po co ta konfrencja.Wystarczy momunikat.No ale trzeba się pokazać i jeszcze obiecać zbawienie mks.Fatalnie.

    • Kate Odpowiedz

      22 sierpnia 2018 at 09:11

      Chyba zapomniałeś, że to Kiełb chciał wskrzeszać MKS, wraz z nijakim panem J.P. Przypomnę również, że mistrzem konferencji o niczym był Kiełb i jego nikt nie przebije. A jeśli chodzi o komunikację miejską, to jest to bardzo ważny temat i ja chętnie posłucham… jak nie dziś, to kiedyś, ale czekam!

  8. janTKorona Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 07:34

    po co to wogole pokazywac , ruszy linia z mokrzysszowa na sobowski cmentarz ??? ohydny ten kaliniak jak stary

  9. wegetarianka Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 07:41

    Kqalinka to CI TERAZ PODPOWIADA WĄSIK – TWOJ SZEF KAMPANII ??? NAJPIERW PODLAC TROCHE NIENAWISCI NA KIEŁBA A TERAZ ZE NIMY MERYTORYCZNIE O POMYSLACH DLA MIASTA !!! NIKT CIE NIE CHCE W TARNOBRZEGU , JESTES NIESTRAWIALNY I NIESKUTECZNY , NIC NIE POTRAFISZ OPROCZ PONIZANIA INNYCH …

    • Michał Odpowiedz

      22 sierpnia 2018 at 08:45

      Żarcie kiełków chyba ci na mózg siadło! O jakiej nienawiści do Kiełba piszesz? Czy to nie było raczej tak, że Kiełb zasiał nienawiść do Kalinki?! Najpierw drzecie japy żeby Kalinka się za robotę wziął, a jak chce coś zrobić, to źle!
      I nie pisz, że nikt go nie chce, bo chyba tylko Kiełb i jego wyznawcy, z tobą na czele! Ale oprócz was są też normalni ludzie w mieście… na szczęście!

  10. s Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 09:34

    poczytał komentarze i sam stwierdził że to kompromitacja. Brawo, zaczyna wyciągać wnioski :)

  11. s Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 09:34

    no albo nagła wizyta w stolicy lub u marszałka :)

  12. kawka Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 09:45

    do redakcji ;Dlaczego nie podajecie powodów odwołania ,w taki sposób tracicie WIARYGODNOŚĆ.Takiego „gościa” następnym razem na łamach nie zamieszczamy

  13. wegetarianka Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 09:57

    tak , na pewno morawiecki wezwal go do pomocy bo westerplatte pada…

  14. Ahoy Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 11:06

    Szef sztabu WW coś nie za bardzo ma pomysły Dobrze ze odwołal bo to brak merytycznosci swiadczyl o pozornych dziłaniu wyborczym A to reguluje kodeks

  15. Marek Odpowiedz

    24 sierpnia 2018 at 01:03

    Panie Kalinka jak jechał pan do Ocic to nie kłóły w oczy te zarośnięte pobocza od Miechocina do Ocic?!