Kolejne trzy punkty na Koseły. Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Zwycięską passę kontynuuje Wisła Sandomierz, która zanotowała dziś trzecią wygraną z rzędu i drugą na własnym stadionie. W meczu 8. kolejki III ligi w grupie 4 podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (2:0).

Od 70 minuty Wisła grała w osłabieniu po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jarosław Piątkowski. W 87 minucie, Wisłę od straty gola uratowała poprzeczka.

WISŁA SANDOMIERZ – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:0 (2:0)

1:0 – Wiktor PUTIN 18′
2:0 – Dawid KORONA 32′

WISŁA: Janowski – Czerwiak, Korona, Kolbusz, Chorab – Piątkowski, Kamiński, Mokrzycki (79’Konefał), Putin (79′ Piechniak), Ferens (60′ Nogaj) – Sornat (58′ Poński)

W ramach 9 kolejki Wisła zmierzy się w Kraśniku z miejscową Stalą. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 23. września, początek godz.16

foto&video: Piotr Morawski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 8. KOLEJKI III LIGI, W GRUPIE 4: Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice 1:2, Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1, Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ 1:1, Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm 0:4, Wisła Puławy – Stal Rzeszów 0:2, Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2, Hutnik Kraków – Motor Lublin 5:3, Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik 5:1