Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowe możliwości w Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubie

Wrzesień 21, 2018 10:33 AM

Klub Biznesu, który od kilku miesięcy z powodzeniem działa przy drużynie piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg po przerwie wakacyjnej wraca z nowymi pomysłami i nowymi możliwościami dla przedsiębiorców. Wszystko to zostanie omówione podczas najbliższego otwartego spotkania biznesowego.

Już 26 września w Hotelu Kameleon odbędzie się kolejne śniadanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu. Przedsiębiorcy z Tarnobrzega oraz okolic już po raz ósmy będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z właścicielami firm z całego kraju oraz z Wielkiej Brytanii, gdyż tam również funkcjonuje Klub wchodzący w skład PKB.

Głównym celem Klubu Biznesu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy wspierają Klub Sportowy w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w rozwoju ich firm. Dzięki Klubowi mogą oni bez problemu nawiązywać znajomości oraz zawierać transakcje. Dodatkowym ułatwieniem jest również platforma biznesowa, na której znajdują się bezpośrednie kontakty do właścicieli ponad 900 firm z całej Polski z różnych branż.

Każdy, kto dołączy do Klubu Biznesu działającego przy Siarce Tarnobrzeg, poza tym, że będzie miał możliwość wspierania drużyny i korzystania z miejsc reklamowych przysługujących sponsorom Klubu, będzie miał również możliwość korzystania z narzędzi oraz możliwości oferowanych przez Klub Biznesu, takich jak wspomniana już platforma biznesowa, w której można odnaleźć firmy ze wszystkich Klubów Biznesu z całej Polski oraz firmy z Anglii. Ponadto przedsiębiorcy należący do Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu mają również możliwość reklamowania się w ogólnopolskim newsletterze, mogą brać udział w wyjazdach na mecze ligi włoskiej, hiszpańskiej, angielskiej i niemieckiej, a także korzystać ze specjalnych ofert, które dla Klubowiczów przygotowują członkowie pozostałych Klubów biznesu oraz Partnerzy Centralni PKB.

Więcej informacji dotyczących korzyści wynikających z przynależności do Klubu Biznesu będzie można uzyskać już w środę 26 września podczas śniadania biznesowego, które odbędzie się w Hotelu Kameleon. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00. Zapraszamy na nie każdego, kto prowadzi własną firmę i chciałby zapoznać się z nowymi możliwościami rozwoju oraz nawiązać nowe znajomości biznesowe.

2 Responses to Nowe możliwości w Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubie

  1. Novak Odpowiedz

    22 września 2018 at 19:01

    Nie lepiej rosyjskie lub chińskie może jakiś biznesmen zainwestował w Siarkę

  2. trupek Odpowiedz

    24 września 2018 at 10:53

    albo choć z Kataru 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>