Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czym się kierować wybierając odpowiedni software house?

Październik 29, 2018 7:58 PM

Korzystanie z usług software house’a, to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć widoczność swojej firmy, wejść na nowe rynki lub po prostu unowocześnić swoją stronę w Internecie bez stwarzania działu IT. Jeśli nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz. Twoi klienci najpierw tam będą Cię szukać, dlatego profesjonalne podejście do firmowego miejsca w Internecie jest bardzo istotne. Jak zatem znaleźć dobry software house i czym się kierować podczas wyboru?

Realne oszczędności – tworzenie oprogramowania przez software house

Wyobraźcie sobie, że wasza firma postanawia wkroczyć na rynek z nową funkcjonalnością, która opierać się będzie na zbieraniu punków lojalnościowych za zakupy online. Punkty będzie można wymieniać na rabaty. Jest to funkcjonalność „stara jak świat”, jednakże jej stworzenie to szalenie skomplikowany proces. Macie w takiej sytuacji dwa wyjścia. Pierwsze z nich to stworzenie działu składającego się z programistów, grafików i testerów, którzy ten program zaprojektują, napiszą, przetestują i potem będą go obsługiwać. Są to przynajmniej trzy nowe miejsca pracy. Ponadto jako właściciele firmy to wy będziecie nad wszystkim czuwać, śledzić postępy, sprawdzać efekty, czuwać nad całym procesem. Zajmie to przynajmniej jedną trzecią waszego codziennego czasu. Zamiast w pełni zająć się tym, co naprawdę potraficie, i na czym opiera się sukces waszej firmy, pracujecie nam innymi problemami. A teraz jakby to wyglądało, gdybyście postanowili zlecić to zewnętrznej firmie. Software house otrzymuje zlecenie. Mija kilka tygodni, wy otrzymujecie gotowy program. Zgłaszacie poprawki bądź nie i program zostaje uruchomiony. Tyle.

Tworzenie oprogramowania to proces bardzo skomplikowany, który wymaga nie tylko czasu, ale przede wszystkim wiedzy i umiejętności, a także doświadczenia. Ludzie zatrudnieni w firmach IT mają do wszystko. Poświęcają swój czas pracy wyłącznie na to, by wprowadzać marketing automation i tworzyć jak najlepsze produkty.

Wiedza i doświadczenie

W wielu dużych miastach, takich jak Warszawa, software house’y są bardzo popularne. Firm na rynku jest wiele. Jeśli poszukujecie najlepszego, skontaktuje się z wybranymi i poproście o przesłanie przykładowych realizacji. Być może sami z wielu z nich już od dawna korzystacie. Wybierzcie firmę, która cieszy się zaufaniem i ma dobre opinie wśród waszej konkurencji lub znajomych. Ponadto ważne jest to, by firma, którą wybierzecie, potrafiła zrozumieć wasze potrzeby. Może zdarzyć się tak, że mimo iż doskonale wiecie, jak powinien wyglądać wasz końcowy produkt, nie potraficie tego przedstawić. Specjaliści od tworzenia oprogramowania w mig wyczują, czego potrzebujecie.

Wybierając firmę dla siebie, warto także sprawdzić różne oferty cenowe, drogo nie zawsze znaczy dobrze.

materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>