Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przełamanie piłkarzy! Siarka wygrywa w Grudziądzu 3:2 (video HD)

Listopad 24, 2018 7:47 PM

Po ośmiu z rzędu porażkach drugoligowa Siarka Tarnobrzeg w końcu wygrała. W meczu 20 kolejki nasz zespół pokonał w Grudziądzu miejscową Olimpię 3:2 (0:1), mimo iż Kuba Głaz strzelił gola samobójczego a Michał Bierzało nie wykorzystał rzutu karnego :-)

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – SIARKA TARNOBRZEG 2:3 (1:0)

1:0 Jakub GŁAZ 11′ (s)
1:1 – Krzysztof ROPSKI 47′
1:2 Dawid KUBOWICZ 77′
2:2 – Mateusz MARZEC 84′
2:3 – Mateusz JANECZKO 86′

W 75. minucie Michał Bierzało (Siarka) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił)

OLIMPIA: 19. Wojciech Muzyk – 25. Damian Ciechanowski, 26. Donatas Nakrošius, 6. Ariel Wawszczyk, 8. Mikołaj Gabor (85, 18. Nikodem Zatorski) – 22. Kacper Skibicki (56, 13. Bartosz Śmietanko), 11. Robert Ziętarski, 70. Konrad Handzlik, 17. Mateusz Marzec, 10. Aghwan Papikjan (82, 30. Dariusz Kamiński) – 15. Robert Hirsz.

SIARKA: 1. Krystian Krupa – 98. Jakub Głaz, 37. Michał Bierzało, 14. Sebastian Duda, 99. Kamil Woźniak – 51. Maksymilian Sitek (89, 20. Grzegorz Płatek), 4. Łukasz Nadolski, 23. Dawid Kubowicz, 18. Kacper Maik, 77. Aleksander Drobot (46, 11. Mateusz Janeczko; 90, 16. Eryk Galara) – 19. Adrian Gębalski (46, 9. Krzysztof Ropski).

żółte kartki: Bierzało, Kubowicz.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok)

W ostatnim meczu w tym roku Siarka podejmie Olimpię Elbląg. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 1 grudnia, początek godz.13

źródło: 90minut.pl

POZOSTAŁE MECZE ROZEGRANE W RAMACH 20 KOLEJKI II LIGI: Skra Częstochowa – Ruch Chorzów 1:0, Górnik Łęczna – ROW 1964 Rybnik 4:1, Gryf Wejherowo – Resovia 1:0, Stal Stalowa Wola – Elana Toruń 1:0, Znicz Pruszków – Widzew Łódź 1:0, Rozwój Katowice – Błękitni Stargard 3:1, Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 1:1, GKS Bełchatów – Radomiak Radom 2:2

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

10 Responses to Przełamanie piłkarzy! Siarka wygrywa w Grudziądzu 3:2 (video HD)

  1. sd Odpowiedz

    24 listopada 2018 at 19:58

    no i pięknie, nareszcie, Brawo Siara, tylko o co tu chodzi ???

  2. rafi Odpowiedz

    24 listopada 2018 at 20:34

    olimpia zagrała bardzo dobre spotkanie ale to co zrobiła siarka,dawno nie widziałem takiego meczu w wykonaniu naszej drużyny było widać wole walki i naprawde spore umiejętności oby tak dalej i naprawde nie rozumie co działo sie z tą drużyną podczas kilku ostatnich meczy.I jeszcze jedno siarka zaczeła dominować po zejściu z boiska gwiazdora gębalskiego.oby tak dalej z elblągiem tylko 3pkt

  3. Maranatha Odpowiedz

    24 listopada 2018 at 22:56

    Zaczęli płacić?

  4. Sąsiad Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 14:46

    Może w końcu zobaczycie że Gębalski do niczego się nie nadaje. U nas były obawy że go nie ma a brak jego wyszedł nam na dobre. Wielce obrażalski.
    Oby to było wasze przełamanie i teraz z górki.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      25 listopada 2018 at 16:27

      Dzięki Kolego, również powodzenia dla Stalówki ;)
      Jeśli to prawda z tym psuciem atmosfery w zespole, to dla dobra drużyny i klubu niestety trzeba byłoby podziękować takim zawodnikom jak Gębalski.
      Aczkolwiek mam też zastrzeżenia do innych, np. Krupa – w tej rundzie puścił takie bramki, co można by było obdzielić kilka sezonów, Ropski – w drugą stronę – teraz się udało i jest bramka, ale od napastnika należałoby wymagać takiej postawy w każdym meczu, a ile w tej rundzie ten chłopak zepsuł setek, to ciężko określić. No mam też uwagi do postawy starszych zawodników, jak np. Kubowicz czy Nadolski.
      Kolejny mecz z Elblągiem pokaże, czy zwycięstwo z Grudziądzem było tylko szczęśliwym zbiegiem losu, czy jednak wychodzimy powoli z kryzysu.
      Niezależnie od wyniku, trzeba się jednak poważnie zastanowić nad rundą wiosenną, bo wciąż jesteśmy w strefie spadkowej. Bez wzmocnienia w postaci napastnika i rozgrywającego nic dobrego nas nie czeka.

  5. kibic Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 22:06

    przez kilka ostatnich sezonów Siarka słabo rozpoczynała sezon i z czasem grała coraz lepiej, w tym sezonie było otwarcie z przytupem i nagła (?) odmiana w dół, po derbach coś się w zespole zepsuło, może to przypadek ale 8 porażek z rzędu w kiepskim stylu? powód był ale z szatni nie wyszło

  6. Marek Odpowiedz

    26 listopada 2018 at 08:27

    stzrelić sobie samobója to tylko siarka potrafi hahah
    do prawdziwej roboty się wziąć kopaczki,a nie żyć za kasę mieszkańców!!!
    Kolejny mecz i tak przegracie :) :):):)

  7. miro Odpowiedz

    26 listopada 2018 at 08:41

    wg mnie ta druzyna potrzebuje dwóch wzmocnien: napastnika, który bedzie strzelał i stopera, który umie kierowac obrona. Zostawiłbym wiekszość piłkarzy, ale dwa nazwiska chyba juz nam nie pomoga, mam na mysli Ropskiego i Wozniaka. Do pierwszej ’11′ nie może sie przebić Galara, który wg mnie jest gotowy,aby prowadzić gre, ale gra mało. Trener powinien na niego mocniej postawic.
    Strategia obrana przez klub, czyli gra młodzieża pod katem PJS, zawsze musi sie odbic na wynikach w mniejszym lub wiekszym stopniu, ale jest ona słuszna, ponieważ nie ma chetnych na wspomożenie klubu w wiekszym zakresie. W tej kwestii bardzo mnie ciekawi czy były podejmowane próby współpracy z Pilkingtonem nt. wsparcia finansowego Siarki.
    Podsumowujac w sobote mecz o 6 pkt. po nim czas na pewne rozsadne zmiany. Wiosna bedzie trudna i krótka wiec musimy być przygotowani idealnie.

  8. polsport Odpowiedz

    26 listopada 2018 at 18:47

    Nazywam sie Gebalski .Jest mi smutno ze trener zaczyna zapominac o mnie .Dlaczego?Przeciez tak sie staram .To nie moja przeciez wina tylko moich kolegow z boiska bo mi nie podaja .Prosze….nie skreslajcie mnie.Tak bardzo marzylem aby grac w Siarce .