Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Radny Waldemar Stępak chce komisji do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy pracownikami a E. Miernik – Krukurką, dyrektorką MOPR-u

Styczeń 28, 2019 12:06 PM

Radny Waldemar Stępak złożył interpelację, w której prosi o zorganizowanie posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Jej celem miałoby być wyjaśnienie konfliktu pomiędzy grupą pracowników a Elżbietą Miernik – Krukurką, dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj od prezydenta Dariusza Bożka, dyrektor Krukurka przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

W konfrontacji mieliby uczestniczyć E. Miernik – Krukurka, członkowie NSZZ „Solidarność” działający przy MOPR, radca prawny, główna księgowa oraz kierownicy działów w MOPR oraz prezydent D. Bożek i zainteresowani radni.

Uzasadnienie swojej interpelacji radny Stępak motywuje w następujący sposób: cyt.„Powyższą prośbę motywuję tym, iż od ponad roku grupa pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu podnosi szereg zarzutów wobec dyrektora palcówki pani Elżbiet Miernik – Krukurki, co więcej, niektóre zostały podniesione podczas ostatniej V zwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega przez radną panią Annę Pekar” – koniec cytatu.

W dalszej części pisma czytamy, iż radny Stępak ustalił , iż wśród najczęściej podnoszonych zarzutów wobec dyrektor Krukurki pojawiają się m.in. zarzuty braku reakcji dyrekcji na dopuszczanie się przez jednego z kierowników mobbingu wobec pracowników socjalnych, braku działań na rzecz zabezpieczenia stosownych środków z przeznaczeniem na sfinansowanie szczepień dla pracowników, podwyżek, jak również zwrotu do budżetu miasta nadwyżki w kwocie 300 tys. zł

„ŚLEDZTWO RADNEGO”

MOBBING

W kwestii mobbingu radny Stępak ustalił, iż w piśmie skierowanym do ówczesnego prezydenta Grzegorza Kiełba ( z dnia 15.01.2018 r), związki zawodowe nie wskazały osoby dopuszczającej się rzekomego mobbingu. O wskazanie tej osoby dyrektor zwróciła się do związków pismem z dnia 23.01.2018 r. W odpowiedzi związki w piśmie, które E. Krukurka otrzymała siedem dni później, wskazały osobę kierownika jednego z działów funkcjonujących w ramach MOPR w Tarnobrzegu. Z kolei 8 marca 2018 r związki stwierdziły, iż w żadnym z dotychczas wystosowanych pism nie użyto sformułowania, jakoby wskazana osoba dopuszczała się mobbingu wobec pracowników socjalnych.

SZCZEPIENIA

W kwestii szczepień radny Stępak otrzymał informacje od dyrektor, iż: cyt. „po przeprowadzeniu rozeznania wśród osób zainteresowanych chęć poddania się szczepieniom wyraziło 14 osób, lecz do tej pory żadna z nich nie skorzystała z tej możliwości” – koniec cytatu.

PODWYŻKI

Z informacji uzyskanych przez radnego Stępaka w kwestii podwyżek wynika, iż dyrektor Miernik – Krukurka w projekcie budżetu MOPR na 2019 r uwzględniła podwyżki dla wszystkich pracowników na uśrednionym poziomie 400,00 zł miesięcznie, jednak organ wykonawczy takowych środków nie zabezpieczył.

BRAK ETATÓW

Brak etatów i przeciążenie zatrudnionych pracowników, to kolejny z podnoszonych zarzutów wobec dyrektora MOPR w Tarnobrzegu „ – czytamy w interpelacji.

Z otrzymanej informacji wynika, iż w drodze podjętych działań przez panią dyrektor ówcześnie wykonująca zadania i kompetencji prezydenta miasta Tarnobrzega Anna Pekar wyraziła na piśmie zgodę na utworzenie 3 etatów pracowniczych (…). W konsekwencji wyszczególnione etaty nie zostały utworzone, gdyż organ wykonawczy, to jest wykonująca zadania i kompetencje prezydenta miasta Tarnobrzega pani Anna Pekar dziwnym zbiegiem okoliczności nie zabezpieczyła w projekcie Budżetu Miasta Tarnobrzega na 2019 r stosownych środków z przeznaczeniem na sfinansowanie wyżej wyszczególnionych etatów” – koniec cytatu

ZWRÓCONA NADWYŻKA

Dyrektorce zarzuca się również, iż zwróciła do budżetu miasta nadwyżkę w kwocie 300 tys. zł, którą to można było przeznaczyć na zakup wody butelkowanej lub podwyżki dla pracowników. Tymczasem jak ustalił radny Stępak, środki te były tzw. środkami znaczonymi, w tym m.in. przeznaczonymi na zasiłki dla mieszkańców objętych pomocą MOPR i od strony dyscypliny finansów publicznych nie było prawnych podstaw do ich przeznaczenia na cele pracownicze.

Interpelacja radnego W. Stępaka: interpelacja

78 Responses to Tarnobrzeg: Radny Waldemar Stępak chce komisji do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy pracownikami a E. Miernik – Krukurką, dyrektorką MOPR-u

 1. Swinka Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:14

  A Stępak dalej marzy o byciu zastępcą prezydenta?

 2. XD Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:16

  Unicestwił żaby w stawie, a teraz chce unicetwić kandydatkę, którą popierał?

  • Robi Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 20:26

   To jest obrona Pani Elżbiety, On wytyka im niby zarzuty

 3. Tępak Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:21

  Kto Cię radny nasłał? Czyje interesy reprezentujesz? Bo gdyby tak nie było, to byś cichutko siedział i jak żabka nabierał wody w usta

 4. bonzo Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:42

  wiadomo o co chodzi , Pekar podejmuje w imieniu swojego patrona akcje usuniecia niewygodnej dyrektorki , a jednoczesnie postawi prezydenta w niezrecznej sytuacji ze albo odmówi słusznym żądaniom Solidarity i skonfliktuje sie z władzią albo ich poprze , tak czy tak narobi sobie kłopotu … z wystapienia Stepaka wynika że wiekszośc zarzutów jest sztucznie rozdmuchana …

 5. poinformowany Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:43

  Dobre. Ciekawe czy tak komisja będzie miała jakiś wpływ na losy E. Miernik Krukurki? Podobno pozamiatane.

  • kasia Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 14:42

   No cóż, sama też parę lat temu musiała mieć czyjeś poparcie żeby zostać dyrektorem, fortuna kołem się toczy, nic nowego. Kobitka niech teraz sama zostanie pracownikiem socjalnym i tyle.

  • Janka Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 15:06

   Co posiala to zbiera oby sprawiedliwość wreszcie zatriumfowala…. święte slow;powinna zostać pracownikiem socjalnym!

   • Robi Odpowiedz

    28 stycznia 2019 at 20:30

    według waszego myślenia to zwalniamy cały ratusz, szpital, mopr itp. Brawo

    • gosz Odpowiedz

     28 stycznia 2019 at 21:15

     Szacunku do „waszego” rozumowania nie masz, boć tępak a tu mowa o p/dyrektor, nie o całej reszcie.

 6. max Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 13:51

  Tak się niestety dzieje, że co nowa władza to nowe zmiany. Żeby to były zmiany na lepsze to nie mam nic na sprzeciw, lecz jeżeli są to zmiany żeby powsadzać na stołki tych, co kandydowali z list wyborczych wygranego prezydenta to uważam że jest to chore. Co 4 lata mamy w Tarnobrzegu igrzyska zamiast zając się trudnymi sprawami. Efekt jest taki że zamiast wykwalifikowanych kadr to mamy ciągle uczących się i nabierających doświadczenia, a jak już coś potrafią to minie 4 a teraz 5 lat i nowy włodarz znowu wymienia. Pytam się kiedy się to skończy.

  • obywatel Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 22:22

   O czym ty bredzisz – jacy wykwalifikowani – Ha Ha HA.
   przecież od dawna wiadomo, że wszystko w miejscowych urzędach
   jest z nadania partyjnego lub wyłącznie po znajomości
   (koneksje rodzinne i towarzyskie),
   - ba można być debilem, idiotą czy bałwanem ale ważne że po znajomości.
   Tu żadnej kompetencji nikt nie wymaga i nie jest niezbęna – zresztą widać to
   po wynikach i osiągnięciach od wielu lat (żadnych osiągnieć – prócz pijaru)
   nawet dla gamioni .

 7. kuba Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 14:39

  Ponoć Pan Prezydent dokonał obsadzenia stołeczków w komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych. Tam wszyscy otrzymują kasę za pełnienie funkcji. Ciekaw jestem kto jest wśród tych osób, czy niedoszli kandydaci radni czy osoby branżowo zajmujące się problematyką przeciwdziałania alkoholizmowi.

 8. Tarnobrzeg słuchaj Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 15:22

  Tak w Komisji Alkoholowej jest mąż radnej Bozenki K. A praca w komisji alkoholowej jest płatna i to nie mało

  • obywatel Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 22:24

   Za coś trzeba pić – sprawdzać czy można zapobiegać alkoholizmowi.
   Za darmo nie da się sprawdzić !!!!

 9. 789 Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 15:39

  Odrzuciła mandat radnego i wypiela się na wyborców bo żal jej było koryta $$$..a takiej sytuacji pan Pluta nie zaprzepaści już widzę nagłówki że dyrektorem mopru zostanie kolejna osoba z listy „zasłużeni podczas kampanii”. A co do całej akcji w moprze zajebiście doceniam i szanuje osoby które głośno krzyczą kiedy dzieje się coś złego tylko w taki sposób można coś zmienić! Szkoda tylko że można zdzierać sobie gardło przez rok bo jeśli problem był zgłoszony do GK którego później nie bylo i zastępował go Malinka to może na tamten czas ruszanie tego tematu było nie wygodne dla Malinki? Na przyszłość nagrać osobę która dopuszcza się mobbingu bo wiadomo że ciężko to udowodnić i do sądu tak żeby taka osoba nigdy więcej nie pastwisła się nad pracownikiem a co najważniejsze nigdy nie piastowała stanowiska kierowniczego. Życzę powodzenia!

 10. ryba Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 15:42

  A cóż to takiego sie stało, że po roku ma dojsć do konfrontacji na tle trwajacego konfliktu między pracownikami a dyrektor MOPR? Czy to teraz jest najwłaściwszy czas na wyciąganie brudów, które powinny być załatwione dawno temu? A może ma być to przykrywka dla prawdziwych powodów rzekomego odwołania Pani dyrektor ze stanowiska? Bardzo ciekawe…

  • rak Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 17:12

   No wybacz- przez rok sytuacja się nie zmienia i ma tak zostać na 5 lat?Przecież ten rok powinien wystarczyć p.dyrektor do zrobienia porządku a jeśli nie zrobiła bo nie umie to się nie naddaje. PROSTE.

   • Lek Odpowiedz

    28 stycznia 2019 at 17:22

    Wybaczam. Bo przecież, pisząc znasz się na rzeczy? Te 2 „d” to symbol. Dac „d” w jednym marnym wpisie

    • rak Odpowiedz

     28 stycznia 2019 at 18:59

     Nie naddawać: « jako określenie nie przyczyniania się do czegoś » nie być powodem,nie być przyczyną,nie być przyczyną postępowania,nie dawać impulsu,nie powodować,nie prowokować coś,nie przyczyniać,nie przyprawiać,nie przysparzać,nie rodzić,nie sprawiać, nie sprawiać coś,nie stawać się przyczyną,nie wywoływać,

    • rak Odpowiedz

     28 stycznia 2019 at 19:02

     Ciemnoto rozjaśniej!

     • Lek

      28 stycznia 2019 at 19:13

      idzie oślepnąć. Taa zastępczyni to zrobi

     • rak

      28 stycznia 2019 at 19:37

      zanim oślepniesz to edukację zapoczątkuj

  • Janka Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 18:26

   Lepiej późno niż wcale, choć zgadza się, że powinno to być wyjaśnione już dawno, no ale jak powiedziałam, lepiej późno niż wcale.

 11. wujTeodor Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 16:28

  oj Waldino, Waldino…………

 12. obesrwator Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 16:43

  O co tu chodzi.Jezeli yo akcja na pozbycie się Kukurki zainicjowane przez Pekar to zaczyna sie logiczna ukladanka Nowa wł
  ładza nie swoimi rękami robi miejsca dla swoich.Co ciekawe jak na razie nie dotyczy to ludzi z kręgu Malinki

 13. mieszkaniec Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 16:53

  Na razie trzeba liczyc misiewiczów Jak na parę miesięcy to liczba całkiem spora Poniewaz wszyscy mówia ze to przywilej zwyciezców to czekamy dalej Nie od dziś wiadomo ze poszczegolni tarnobrzescy prezydenci wyłożyli się na braku właściwego doboru
  współpracowników . Bożek powoli zaczyna błądzić ale poczekajmy spokojnie.

 14. Mieszkaniec Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 16:58

  Akurat zastępczyni Pani Dyrektor robi solidną robotę, chroniąc tę instytucję przed upadkiem, więc komentarz raczwj nie na miejscu.

  • Noe Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 17:11

   Instytucję, czy siebie?

  • zniesmaczony Odpowiedz

   30 stycznia 2019 at 09:26

   jaki „upadek” masz na myśli finansowy czy moralny?

 15. gość Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 17:08

  Od strony dyscypliny finansów publicznych.Ludzie ,nie ma pieniędzy na podwyżki i nowe etaty w budżecie.Po podwyżki i etaty to do rady i prezydenta a nie do dyrektorki.Teraz to tylko strajk bo inaczej to nic z tego nie będzie.Nikt normalny się nie zatrudni bi za 4 lata mogą go zwolnić .Zero stabilizacji jak się tylko swoich obstawia.Tak robią wszyscy w tym mieście i tak w koło macieju….

 16. Mieszkanka Tbg Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 17:22

  No wszystko wskazuje na to, ze kolejny Misiewicz dojdzie do wladzy (zamiast p. Krukurki). Współczuję Pani, nie zazdroszczę takiego kolesiostwa w pracy. Trzymam z Panią tak jak pozostała część załogi.No dziewczyny teraz już bez obaw mozecie latać po sklepach i dbać o urodę.

 17. Gość Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 17:29

  Była sobie żabka mała re re kum re re kum i do korytka sie nie dorwała re re kum kum bęc

 18. Radny Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 17:29

  Radnemu staw wysechł

 19. Zyta Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 19:04

  Naprawde panie prezydencie pan na to pozwala? Wewnętrzne nieuzasadnione żale kilku słabo pracujących Pan chce Pan użyć jako pretekst do zdjęcia z funkcji. Ta przykrywka marna.wszyscy widzieli jak w kampanii razem pod rączkę chodziliscie i jak razem .nieładnie wyborców oszukiwać. Jak .my widzimy jak chcecie nam oczy zamydlic

  • dziadek z mickiewicza Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 21:41

   ,owia papa smerf

 20. Prawda Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 19:23

  Pekar wywołuje temat dyrektora mopr za przyzwoleniem prezydenta Radny Stępak który startował z komitetu dyrektorki zachowuje sie nad wyraz przyzwoicie Podjąl próbę zatrzymania niesprawiedliwosci ,ze innych cech nie wymienię Brawo panie radny Do tej pory wydawało mi sie. że jesteś tchórzliwy Pomyłka .Tylko dlaczego nowy prezydent wchodzi w takie intrygi .PO CO ?

 21. niepoinformowany Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 19:30

  To kto ze sztabu zwycięzców bedzie dyrektorem.mopr?.Proszę o info.

 22. Robi Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 20:24

  Jak dla mnie, wygląda to jak wycinanie konkurencji po wyborach. Jak można tak traktować tak miłą i sympatyczną osobę jaką jest pani Ela?
  Panie Waldemarze tak trzymać, jest Pan jak na razie pierwszą osobą która nie pozostawiła sprawy samej sobie!!!

  • goniec Odpowiedz

   28 stycznia 2019 at 21:22

   To miasto zyska miłą i sympatyczną acz z brakami w kompetencji choć rokującą pracownicę socjalną

   • Janka Odpowiedz

    28 stycznia 2019 at 22:15

    jak się postara to szybko nadrobi wszelkie braki, musi tylko chcieć :) i tu zaczynają się schody :/

    • Tomek Odpowiedz

     29 stycznia 2019 at 08:03

     Jak widać na „własnym podwórku” nie potrafi sobie dać rady a chciała być prezydentem Tarnobrzega, mniemanie o sobie ma

 23. Koss Odpowiedz

  28 stycznia 2019 at 23:29

  A kiedy zmiany w OSiRze. Tam to są dopiero jaja…

 24. jasnowidz Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 08:34

  Lepiej zwolnić jednego pracownika np.Kurkurkę” niż pozostałych pracowników. Nikt nie jest przyspawany do stanowiska. Nie umie utrzymać dobrej atmosfery w pracy to niech szuka innej.Życie uczy.

  • Janka Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 10:28

   DOKLADNIE TAK!

 25. Mieszkanka Tbg Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 09:04

  To może dla oczyszczenia atmosfery zwolnić te osoby najbardziej aktywne w „szczuciu” na p. Krukurkę?Sądząc po komentarzach to jest ich niewiele. A mialo być juz lepiej.

 26. Dzik Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 09:13

  Panie Prezydencie jakimi kryteriami kieruje się pan wsadzając ludzi na stołki? Kompetencjami, wiedzą, pracowitością? Jak widać to nie. Wsadza pan swoich Misiewiczów a to oznacza, że drugiej kadencji nie będzie i odejście będzie niesławne, ale to już pana sprawa. Zarzuty wobec pani Miernik śmieszne, a jej praca byla oceniana dobrze.

  • 789 Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 09:51

   Zasługami podczas kampanii już jeden zasłużony jest w ttbs zostało jeszcze 5ciu którzy czekają na stołki albo już po cichu „coś” dostali i pytanie nie do poznania. Bożka tylko do Pluty bo to on z drugiego szeregu dowodzi grupa „zasłużonych”

 27. Mieszkanka Tbg Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 10:20

  Panie Waldemarze!
  Wyrazy szacunku. Tak trzymać!

  • XD Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 11:29

   No tak trzymać. Walduś lubi na czyichs plecach sie wspinać

 28. owen Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 12:47

  Pod p. Elą rył cały czas ten sam kret, robił intrygi i złą atmosferę – bo po to został tam wsadzony. I p. Ela dobrze o tym wiedziała. Nie tylko zlekceważyła wroga na pokładzie ale wzięła się za politykę. A polityka jest…

 29. Johnny Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 13:19

  to nie kret rył, tylko krecica, zazdrosna o urodę pani dyrektor i obycie, że nigdy przenigdy nie dorośnie jej do pięt…

  • Monka Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 18:28

   Ryje to chyba ryjówka?

 30. Johnny Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 13:27

  szybciutkie średnie, licencjacik, trochę przebojowości i niezły tupet-mozna się wcisnąć? Można. A potem ryć, ryć, ryć!!!Na chama, żeby tak kierowniczkę zniszczyć, oczernić człowieka- po trupach do celu, a potem zając ten stołeczek, i być KIMŚ, wreszcie coś znaczyć. Zwłaszcza kiedy się nic nie znaczy i jest się osobą konfliktową,przekonaną o swojej niebywałej inteligencji. Najlepiej zawczasu sprawdzać CV kandydata do pracy i i podzwonic po pracodawcach ,to wyjaśniło by, czego osoba nie zagrzała nigdzie dłużej miejsca..

  • Romuald Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 16:48

   szybciutkie średnie i licencjacik to po mojemu jakies 6 lat, czyli dość długo krecica planowała ten zamach…

  • Klara Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 18:33

   a ten stołeczek nie nabywa własciciela w drodze oficjalnego konkursu?
   I tak wysokie, i odpowiedzialne stanowiska można obsadzić kimś z „szybciutkim licencjacikiem”?
   Zadziwiające

 31. Johnny Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 13:37

  mądra jak salomonowe gacie, ale skonfliktować ludzi w nowym miejscu pracy sie jej udało, UWAGA TO bardzo NIEBEZPIECZNY CZłOWIEK, posieje ferment wszedzie gdzie sie pojawi

  • dziadek z mickiewicza Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 14:58

   akto to taki?

   • lajlaj Odpowiedz

    29 stycznia 2019 at 21:00

    To koleżanka tej Zastępczyni, która jest u nas w UM codziennie i ryje pod panią Elą na oczach. Teraz w ich MOPR zabawa laj laj. Nareszcie wyryła. Obie od Grześka. Prezydencie gratulacje.

    • gosc Odpowiedz

     29 stycznia 2019 at 21:55

     A ta koleżanka z-cy dyrektora to też z mopru? Czy to nie czasami r….?

  • Romuald Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 16:44

   no, ponoć jest w MOPR i czycha jak wskoczyć na ten stoleczek z ktororego wygryza podstepem i intrygami obecnego kierownika tudzież dyrektora

   • Monka Odpowiedz

    29 stycznia 2019 at 17:48

    A jak ten krecik się dostał do MOPRu? Na jakie stanowisko?

    • Valentino Odpowiedz

     29 stycznia 2019 at 21:00

     Wyżej napisano w jaki sposób się tam dostal; „bo po to został tam wsadzony”.
     Z tego wynika, że ten bezwzględny działał na zlecenie jakieś odgornej władzy.

  • bystre oko Odpowiedz

   30 stycznia 2019 at 14:40

   Rozumiem, że w stosownym czasie osoba wyjasni co kryje się pod powyższym ostrzeżeniem.
   Bo to wysoce nieeleganko pozostawiać tyle niedomówień formułujac tak poważne oskarżenie, tymbardziej, że wszystko wskazuje, że ma swoje źródło w MOPR.
   Oj, poziom i forma wypowiedzi raczej nie pomaga tej instytucji…

 32. mieszkaniec Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 17:53

  To jednak nie sprawa tej władzy Od kiedy kobitka jest w mopr

 33. Skowronek Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 20:05

  Szukam wygodnego stołeczka. Krecica zapraszam na priv :D

  • menadzer Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 20:29

   W tbs-sie oferują ocieplany stołeczek nawet na 12 godzin potrzebują ciecia do pilnowania zasobów mieszkaniowych z odbiorem jednostronnym .

 34. Skowronek Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 20:36

  Szukam stołeczka wygodnego a nie dla cięcia. Gdzie w tym będzie zabawa?

 35. Joe Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 20:51

  nie rozumiem, „została tam wsadzona, żeby ryć” a trzęsła się o umowę???
  To się kupy nie trzyma…..

 36. Monka Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 21:34

  A ten kierownik co stosował mobing to z tego wynika że Krukurka go kryła, bo z artykułu wynika że to mężczyzna?

  • gosc Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 21:39

   Właśnie co to za facet, jest gość kierownikiem domu dziennego pobytu, czy to on?

 37. gosc Odpowiedz

  29 stycznia 2019 at 21:59

  Niestety z komentarzy wynika że Pani Ela poprostu jest niewinna, bardzo jej współczuję, chcą ją ewidentnie zaszczuć. Coś strasznego

  • petent Odpowiedz

   29 stycznia 2019 at 22:34

   Daj spokój w tych komentarzach tylko „szują na kreta bo ryje” ale żadnych konkretów, żadnych szczegółów to taka bajanka bazarowa ale pokazująca atmosferę w Urzędach Miasta i (ludzi?)tam usadowionych ich poziom i zwyczaje.Żenada

   • tarnobrzeg Odpowiedz

    30 stycznia 2019 at 08:02

    Dokładnie, poziom kultury zero, nie mówiąc o zasadach moralnych.

 38. Johnny Odpowiedz

  30 stycznia 2019 at 09:32

  właśnie tej osobie- pracownikowi socjalnemu , której się właściwie nic nie podobało w miejscu pracy i podburzała ludzi przeciw kierowniczce i szefowej – nie przedłużono umowy, zwyczajnie już tu nie pracuje -logiczne nie? Teraz krecica/ryjówka czy jak tam kto woli -zmieniła branżę .(bo tu jużbyła spalona) Ale konsekwencje tego jak potrafiła zepsuć atmosferę i namieszać niezdrowo dziś widać wyraźnie. Taka reakcja łańcuchowa z opóźnionym zapłonem… I to tyle w tym temacie.

  • bystre oko Odpowiedz

   30 stycznia 2019 at 10:11

   Johnny jeśli to taki zły czlowiek to uważaj, bo istnieje jeszcze coś takiego jak IP i sądząc po Twoich komentarzach cos czuje, że zaprowadzi on do MOPR

 39. owen Odpowiedz

  30 stycznia 2019 at 12:47

  „Kupy się nie trzyma” ponieważ komentarze nie dotyczą tej samej osoby. Ta, której dotyczą moje na pewno nie musi się bać o swoją….hmmmmm….umowę.

 40. Johnny Odpowiedz

  30 stycznia 2019 at 12:56

  przejęzyczenie językowe z tym ,,złym człowiekiem”, nie ma całkiem złych ludzi ani całkiem dobrych, racja zwracam honor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>