SPARING: Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna 0:1 (fotoreportaż oraz video HD)

W przedostatnim z zaplanowanych meczów sparingowych drugoligowa Siarka Tarnobrzeg przegrała z ligowym rywalem – Górnikiem Łęczna 0:1. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 71 minucie Tomasz Tymosiak.

Sparing z Górnikiem Siarka rozpoczęła w składzie: Kieliszek, Bierzało, Wełnicki, Duda, Głaz, Drobot, Galara, Radulj, Sitek, Wodecki, Gębalski

Skład zespołu z Łęcznej:

I połowa: Testowany – Pigiel, Rogala, Borodai, Orłowski, Sasin, Jodłowski, Dzięgielewski, Pisarczuk, Szewczyk, Stasiak.

II połowa: Rojek – Klepacki, Nakrosius, Midzierski, Kukułowicz, Tymosiak, Łuszkiewicz, Pajnowski, Korczakowski, Kowalski, Wójcik, oraz Cielebąk

Z kolei w piątek Siarka zmierzyła się w meczu kontrolnym z czwartoligową Wisłoką z Dębicy. Spotkanie to zakończyło się remisem 3:3 (1:2). Dwie bramki dla Siarki strzelił Krzysiek Ropski, jedną zaś Kacper Wełniak.

W meczu tym tarnobrzeska drużyna zagrała w składzie: Krupa – Kubowicz, Wełnicki, Józefiak, Kargulewicz, Woźniak, Wiktor, Płatek, Janeczko, Swiderski, Ropski. W drugiej połowie na murawie pojawili się także: Kieliszek, Wawrylak, Wełniak, Wdowiak, Bigdoń Janczyk, Głowa i Mróz

W ostatnim z zaplanowanych sparingów podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora zmierzą się w sobotę 23 lutego z trzecioligową Wisłą Puławy.

źródło: Siarka Tarnobrzeg, Górnik Łęczna

foto&video: Piotr Morawski