Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wygrana była blisko…Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź 1:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Kwiecień 20, 2019 3:55 PM

Bardzo dobre spotkanie rozegrali dziś piłkarze tarnobrzeskiej Siarki, który od 15 minuty prowadzili z łódzkim Widzewem 1:0. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele, bramkę na wagę remisu goście strzelili w 87 minucie. Pięć minut wcześniej rzut karny obronił Hieronim Zoch.

SIARKA TARNOBRZEG – WIDZEW ŁÓDŹ 1:1 (1:0)

1:0 – Kamil RADULJ 15′
1:1 – Rafał WOLSZTYŃSKI 87′

SIARKA: 30. Hieronim Zoch – 98. Jakub Głaz, 37. Michał Bierzało, 31. Tomasz Wełnicki, 14. Sebastian Duda – 88. Marcin Wodecki (67, 51. Maksymilian Sitek), 18. Kacper Maik, 20. Grzegorz Płatek (90, 16. Eryk Galara), 7. Kamil Radulj (76, 15. Mateusz Wawrylak), 11. Mateusz Janeczko – 81. Kacper Wełniak (69, 9. Krzysztof Ropski).

WIDZEW: 21. Patryk Wolański – 25. Łukasz Turzyniecki (72, 19. Przemysław Banaszak), 95. Sebastian Zieleniecki, 27. Daniel Tanżyna, 22. Marcel Pięczek – 29. Michael Ameyaw (90, 34. Marcel Stefaniak), 5. Kōhei Katō, 92. Filip Mihaljević (46, 17. Marcin Pieńkowski), 4. Maciej Kazimierowicz, 7. Mateusz Michalski – 9. Daniel Świderski (57, 23. Rafał Wolsztyński).

W 82. minucie Mateusz Michalski (Widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (Hieronim Zoch obronił)

żółte kartki: Janeczko, Płatek, Wawrylak, Wełnicki – Katō.

sędziował: Jacek Lis (Katowice)

źródło: 90minut.pl

Już w najbliższą środę Siarkowcy zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi w Stargardzie, z kolei w niedzielę 28 kwietnia podejmą Pogoń Siedlce. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17.

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

BRAMKI

SKRÓT

KONFERENCJA

 

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 29. KOLEJKI II LIGI: Rozwój Katowice – Górnik Łęczna 0:1, Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 1:0, Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola 2:0, GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 3:1, Ruch Chorzów – ROW Rybnik 3:0, Skra Częstochowa – Resovia 0:2, Radomiak Radom – Elana Toruń 2:0, Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard 4:1

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

30 Responses to Wygrana była blisko…Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź 1:1 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. kolbuszowa dla Siarki Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 16:46

    SIARECZKA TO JEST POTEGA JEDNAK…BRAWO

  2. Kibic Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 16:47

    Sędzia powinien byc przebadany wariografem czy nie przyjal łapówki

    • słupek Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 17:23

      Sędzia z Katowic a z tamtymi drużynami walczymy o II lige

  3. wielowiesmiasto Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:06

    Dno i kilo kitu ta cala Siarka.III liga bedzie super w tym grajdole.

    • Banbryla Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 17:08

      Giń kurw..o z lasu.

  4. przykład Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:21

    stalowka potrafila wygrac z widzewem 3 do 0 i zremisowac w lodzi 0 do 0 a siarka bierzcie przyklad z władców Podkarpacia

    • All Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 18:56

      Siarka ograła jesienią pedryli podkarpacia przypomnij najduchu ile?

  5. rafi Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:22

    niech ktoś w końcu zblokuje tego cwela z pława,szmata wszędzie wsadzi ten swój pedalski ryj niech sie zajmie swoją tęczową drużynką

  6. kolbuszowa dla Siarki Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:39

    TECZOWE PENISY…SZCZEKAJACE Z ZAZDROSCI…BO PLAWIOKI STADIONU NIE MAJA….WSTYD TYLE LAT…SMIESZNA TECZOWKA STALOWKA TIROWKA

  7. maciek Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:39

    Brawo Siarka !!! Dziś było widać drużynę i walkę, dobra gra gorszy wynik choć nie jest zły , brakło kilka minut a było by przepięknie. Dziękuję i Siareczko 3 pkt z Błękitnych proszę. Teraz Panowie odpocznijcie i Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich Siarkowców, całej drużynie. Ps. Kamil Raduli jesteś wielki brawo !

  8. miro Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:39

    brawo Siarka! za mecz, ale wynik…
    w Stardgardzie 3 pkt. Welniak musi grac, sieje popłoch. Platek pilkarz meczu. Zoch prawie ideał. Duda jak z Elblegiem na def. pomocnika, a Radulij …strzelaj, chłopie strzelaj.
    nie mozemy tego przegrac!!!

  9. La Familia Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:56

    zapraszamy w czerwcu na otawrcie moze murawy pozwolimy dotknac io zdjecia pamiatkowe zrobic i tak wiekszosc mlodziezowcow siarki przenosi sie do stali tak ptaszki cwierkaja

    • hehe Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 17:58

      Chyba za dużo kutasów w dupie miałeś od ziomeczków ze stali rzeszów i w dupie ci się poprzewracało ;)

    • dfr Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 17:59

      strzel se z wora tylko oka se nie wybij dziadu z lasu

  10. Dorian Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 17:57

    kolejny mecz gdy pojawia się dobra frekwenja i doping zepsuć musi ten żenujący spiker. Czķowieku zrozum że większość ludzi woli posłuchać sporadycznych bluzgìw dochodzących z młyna niż twojego przepitego głosu z głośników!
    Cenzor się kur*a znalazł. Panie prezesie proszę tego czlowieka przywołac do porządku bo za dużo sobie pozwala.

  11. lukasz Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 18:01

    Grajdol to masz w tej swojej zakutej pale wisniaku, a Siarka nigdy nie spanie!!!!

  12. wfl Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 18:22

    Mecz zajebisty. Zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Wymiana uprzejmości z obu stron z użyciem przekleństw jest na porządku dziennym i każdy się tego spodziewał,Siarka co raz bliżej pewnego utrzymania,Widzew kolejny raz traci punkty i nie wiem czy z taką grą dojdą do upragnionej 1 ligi ;) Czekam z niecierpliwością na 3 punkty w Stargardzie,dobra robota panowie.

    • Patryk Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 18:28

      a właściwie to dlaczego nasi wyklinali Widzew?

      • jurek Odpowiedz

        20 kwietnia 2019 at 18:41

        Bo Widzew wyklinał Siarkę?

  13. dobra intułicja Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 19:12

    no jak by ten karny wpadł to by inna spiewka ale też czemu przez 80 min nie podwyszyli prowadzenia ale jak widzwew graa to wpada dwie bramki wiec spodziewałem sie ze wyniki sie zmienia ale jak by sie skonczył nikt tego by zapewne nie wyczuł

  14. Batman Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 20:15

    wzruszyły mnie te wszystkie wpisy bo od razu widać, że szalikowe elyty to przyszłość tego kraju

  15. Stanisław Anioł Odpowiedz

    20 kwietnia 2019 at 20:28

    Dlaczego szanowna redakcja nie napisze jakie są koszty społeczne ochrony tego zbiegowiska futbolowych nacjonalistów. Ile podatnik wykłada na Policję, która musi pilnować i eskortować te nieskażone myślą łyse pały by nie zdemolowały osiedla?

    • sd Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 20:49

      milcz pomiocie szatana

    • orzeł Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 21:01

      portal też nie pisze ile społeczeństwo się zrzuca na twój Social i 500 plus które popierasz lub ktoś od ciebie z rodziny

      • Batman Odpowiedz

        20 kwietnia 2019 at 23:05

        retoryka na poziomie alkoholika

    • życie Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 22:37

      Żyjemy w takim chorym systemie gdzie do wora zrzucają się wszyscy a biorą z niego nieliczni. Dlaczego z mich podatków, nie katolika rząd przekazuje pieniądze na kościół katolicki? Nie podoba mi się to. Dlaczego rząd zamiast wzmacniać gospodarkę rozdaje(kupuje głosy) za pieniądze z moich podatków na wszystkie pseudo programiki typu 500+ ??? Koszty społeczne zabawy prezesa z pod znaku pis odczujemy już niebawem. Podobnie jak Grecja. Wtedy dopiero będzie lamęt gdy trzeba będzie likwidować rozdawnictwo z którego nic nie wynika. Ale pseudo-politykierzy zrobią wszystko aby utrzymać się przy korycie milion +

  16. Janiko Odpowiedz

    22 kwietnia 2019 at 08:24

    Przyłączam się do kogoś kto napisał że Tarnobrzeg to grajdol.Takie wjejsko miejskie środowisko i w obyciu i w myśleniu.Jak to coś mogło być nazywane wojewódzkim miastem.Toż to nawet na powiat nie zasługuje.Wiocha z wiocha i tyle w temacie.Trzecie liga będzie w sam raz.

    • sd Odpowiedz

      22 kwietnia 2019 at 19:47

      spiepszaj dziadu

  17. AlbertoDelRio Odpowiedz

    22 kwietnia 2019 at 08:35

    Jak można było do tego meczu wytypować sędziego z Katowic, gdzie ich drużyna walczy bezpośrednio z Siarką o utrzymanie? Toż to było z góry skazane, że będzie robił wszystko by Widzew nie przegrał, Skandal że nikt tego wcześniej nie zanegował(panie Dziedzic!)