Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jaka przyszłość piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg? – rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video HD)

Czerwiec 6, 2019 9:46 AM

O przyszłości piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg rozmawialiśmy wczoraj, z prezesem klubu. D. Dziedzic mówił nie tylko o tym co było, a więc spadku drużyny do III ligi, pytaliśmy go również o te bliskie i dalsze perspektywy dla klubu.

Szczegóły w materiale video . Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

52 Responses to Jaka przyszłość piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg? – rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video HD)

  1. tratata Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 10:41

    Oj Dziedzic Dziedzic.To jest jeden wielki belkot..Daj sobie siana i daj zyc.Sa inni i nalezy dac im szanse.

  2. Art Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 12:58

    Panu już dziękujemy. Spuścił Pan Siarke do 3 ligi. I jeszcze ten bełkot bezsensu żadnych konkretów.

    • sam Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 13:38

      Ty se możesz dziękować sam, bo ja nie chcę takich wspólników .3 liga to nasze możliwości, a prezes nie kopie piłki .

  3. Okurła Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 14:11

    W tym smutnym jak peezda mieście już nawet piłkę potrafią obrzydzić.

    • Kutombo Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 15:08

      To miasto jest dużo smutniejsze niż peezda

  4. Ważne Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 14:35

    A nie lepiej wystartować od zera z 4 ligi i rozgrywać mecze w Stalowej

    • yyy Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 14:57

      a nie lepiej spędzać czas na pławo.pl?

  5. prezes Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 14:38

    No to trochę nie fer bo spadek należy do każdej osoby co jest zatrudniona w klubie ks siarka wiec każdy powinien się do tego przyznać a teraz szkoda słów no łatwo jest zniszczyć marzenia a w tym sezonie to jest masakra więc szybko jest potrzebny awans aby zbierać kasę za pro junior jak prezesem zostanie dziedzic albo się okaże facetem z jajami i sam zrezygnuje bo też jest jego winna że tak bramkarz został nowy szanse gry w klubie a to było widoczne wcześniejszych meczach że młodzi się nie nadawali

  6. mix Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 14:55

    siara juz dawno zdechła każdy ma ich gdzieś i nikt dobry do siary nie przyjdzie do tych dziadów wielkie dziadostwo i bagno nie ma prezesa normalnego trenera ani zawodników to nie miASTO TO WIOCHA

    • ol Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 15:20

      to ty widzenie świata posiadasz wsiowe , rozumowanie ograniczone do wsi – bagno i gnój to twój świat.

  7. Kibic Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 18:46

    Rozumiem ,że tych pieniędzy z pro junior czyli chyba 800000 brakuje i przynajmiej tyle wynosi dług klubu. Obawiam się ,że ta kwota owiana dziś tajemnicą może był dużo wyższa. Ogólnie dużo słów bardzo mało konkretów. Ale dobre ,że chociaż przerwał milczenie. Obawiam się jednak ,że miasto nie zasypie tej dziury w budżecie. Może pomoże ale nie na tyle i co wtedy? Najgorsze ,że właściwie nie wiadomo co się stało.Było coraz lepiej i organizacyjnie i kadrowo a tu bęc. Winna tylko drużyna i trenerzy a władze ? Według mnie tylko wegetacja i brak pomysłu na przyszłośc aż kole w oczy….

    • spalony Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 22:10

      Znalazł się ten z pomysłami tylko odwagi brak a potrafi tylko „drzeć mordę”.

  8. miasto Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 18:52

    No i wracamy na swoje miejsce w szeregu! Nasze miasto to miasto 3 kategorii. Nic się w naszej dziurze nie dzieje w przeciwieństwie do innych sąsiednich miast. Trzecia liga jest w sam raz na to miasto

    • Okurła Odpowiedz

      7 czerwca 2019 at 12:32

      Żalpławo.pl

  9. Janusz Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 21:20

    Dziedzic nie ma pojęcia ani o sporcie ani o zarządzaniu klubem dlatego jeżeli ma „nabiał” to powinien podać się do dymisji gdyż to on jest jednym z ogniw odpowiedzialnych za spadek dlatego powinien jak najszybciej zrezygnować z tej funkcji bo za rok będzie 4 liga albo upadek klubu.Tu trzeba zdolnego i operatywnego menedżera a nie cwaniaczka.

    • kpina Odpowiedz

      6 czerwca 2019 at 22:15

      następny kandydat na prezesa z nabiałem . Tacy zbudują potegę

  10. Dorian Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 21:48

    cwaniaczek ani myśli o dymisji

  11. kolbuszowa dla Siarki Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 21:52

    DZIEDZIC DO DYMISJI…SAM SIE PODAJ,,,WSTYDU OSZCZEDZ..CIECIU

  12. henio Odpowiedz

    6 czerwca 2019 at 22:37

    Jak ktoś jeszcze nie oglądał tego to mogę mu zaoszczędzić 30 min czasu i streścić. A więc: bla bla bla bla bla……

    • Grzegorz Odpowiedz

      7 czerwca 2019 at 16:01

      Dokładnie.

  13. rafi Odpowiedz

    7 czerwca 2019 at 17:19

    to już upadek na samo dno i z dziedzicem na czele siarka z tego dna sie szybko nie podniesie,przykro to mówić ale niestety to koniec klubu ks siarka

    • chiromanta Odpowiedz

      7 czerwca 2019 at 19:43

      Taką opinie wyrażasz na podstawie snu czy masz jakieś konkretne powody?

      • Kibic Odpowiedz

        7 czerwca 2019 at 22:48

        Ja taką opinię odniosłem po wypowiedzi prezesa. Podaj jakieś konkrety , które powiedział?

      • rafi Odpowiedz

        8 czerwca 2019 at 19:30

        tak mam konkretne powody bo wydaje mi sie że wszystko było ustawione ze spadkiem klubu do 3ligi,teraz trenerem zostanie szymczak bo po to właśnie go wzieli na drugiego trenera,totalny upadek piłki w tarnobrzegu

  14. adi Odpowiedz

    8 czerwca 2019 at 14:02

    Panowie pamiętajcie to nie Prezes biegał po boisku zawiedli piłkarze .

    a. pożegnać tych piłkarzy którzy najbardziej zawiedli (jest ich sporo)
    b. jak najszybciej wdrożyć plan naprawczy
    c. zatrudnić trenera z ambicjami ,który ma wizję powrotu do II ligi

    • henio Odpowiedz

      8 czerwca 2019 at 15:27

      d. znaleźć na to wszystko środki – czyli zatrudnić kompetentnego sternika klubu.
      e. realizować podpunkty b c
      f. w przypadku nie spełniania punktu d e => uzbroić się w nadzieje, cierpliwość i wytrwałość. Może kiedyś wrócą lepsze czasy i bilety dla seniorów będą tańsze

      • orzeł Odpowiedz

        8 czerwca 2019 at 20:22

        senior dostał 13 emeryturę to powinno to stać

        • henio Odpowiedz

          9 czerwca 2019 at 00:26

          Za jakieś 30 lat jak będę seniorem to nie wiem czy będzie 13-sta emerytura. Ale może Siarka znowu będzie grać na szczeblu centralnym.

  15. Ważne Odpowiedz

    8 czerwca 2019 at 19:18

    a sTAL MA PRZYGOTOWANE SPARINGI Z SZACHTAREM DONIECK I SIGMA OLOMUNUIEC https://www.facebook.com/search/top/?q=stal%20stalowa%20wola&epa=SEARCH_BOX

    • sd Odpowiedz

      8 czerwca 2019 at 21:49

      a co nas to gówno obchodzi

    • sdf Odpowiedz

      9 czerwca 2019 at 08:47

      z juniorami tych zespołów

  16. gość Odpowiedz

    8 czerwca 2019 at 23:45

    Mam nadzieję ,że wreszcie miasto uzależni pomoc od restrukturyzacji klubu. Jak widać dotychczasowa formuła się wyczerpała. Miasto jest dojną krową bez jakiegokolwiek wpływu na sytuację w klubie. Wygląda na to ,że winnymi porażki są piłkarze i sztaby trenerskie. zarząd nie bardzo wie co właściwie było przyczyną spadku . Ale obawiam się ,że podobnie jak rząd z 500+ będą woleli dać kasę i nie martwić się o nic .

    • arkol Odpowiedz

      9 czerwca 2019 at 00:10

      Twoje to porównanie zaświadcza o ciemnocie i wyciska żal że takie „istoty” jeszcze funkcjonują

  17. KS Piotr Odpowiedz

    9 czerwca 2019 at 09:01

    Szymourinho wprowadzi ład i porządek i na wieki wieków pozostaniemy w tej 4 LIDZE (Nie mylić z 3).Amen

  18. WojtekJ Odpowiedz

    9 czerwca 2019 at 14:28

    Podobno N.Jajecznica ma byc nowym prezesem ?!????????

    • gość Odpowiedz

      9 czerwca 2019 at 14:31

      Uchowaj boże. Toż to jeszcze większy nieudacznik i za co się brał to sp…dolił.

  19. Ważne Odpowiedz

    9 czerwca 2019 at 22:44

    Stalówka została klubem partnerskim Olympiakosu Pireus grecki klub będzie miał obóz na obiektach w Stalowej Woli rozegra sparing że Stalówka oraz nie wykluczone są wypożyczenia niektórych zawodników z mistrza Grecji

  20. krejzol Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 07:54

    panie kiełbasa co teraz i za ile sprzeda ks siarka w promocyjnej cenie ?
    tylko od Bożka i Radnych zależy czy ulegną i będą dalej finansować kopaczy dziedzica,mastalerza i kłosa oraz reszty grupy towarzyskiej zwanej siarka tarobrzeg sa.
    koniec geszefciarzy już blisko.
    nie będzie na czym udrzeć kasy dla siebie to szybko zostawią to z czego żyli przez ostatnie lata.
    i zostawią zgliszcza.takie to menadżery.

  21. Gość Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 09:54

    Wiadomo ile chcą od miasta? Milion wystarczy?

  22. obywatel Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 10:35

    A gdzie są wielcy AKCJONARIUSZE spółki – niech się wypowiedzą i dołoża ile trzeba a nie jak cwane świnki patrzą tylko na miasto (raczej podatnicy
    zamieszkali w mieście) bo to oni płacą za prywatne zachcianki kilku nawiedzonych działaczy, którzy wykorzystują to dla politycznych potrzeb.

  23. krejzol Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 10:42

    przecie oni są od brania i splendoru a od dawania są frajerzy znaczy mieszkańcy.
    fajnie być prezesem i wydawać na zbytki czyjeś piniądze,prawda ? kto by nie chciał ?

  24. Gość Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 12:36

    Najlepiej bawić się za cudze czyli nasze

  25. KS Piotr Odpowiedz

    10 czerwca 2019 at 15:09

    Nie płaczcie tylko pomóżcie dobrzy ludzie.Mieszkancy wspaniałego rozkwitajacego od lat „miasta” Tarnobrzeg.Bogu niech będą dzięki.

    • przykazanie Odpowiedz

      10 czerwca 2019 at 15:32

      NIE WYMAWIAJ PANA

  26. Gość Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 15:40

    I co wiadomo już coś? Wystartują?

  27. wowwow Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 19:10

    Stal Stalowa Wola opublikowała plan przygotowań do nowego sezonu. Ekipa dowodzona przez Czesława Palika zagra 7 meczów kontrolnych. Dwa z nich będą z ekipami z zagranicy. Będzie to dwunastokrotny Mistrz Grecji, AEK Ateny oraz Hapoel Katamon Jerusalem.
    Stal Stalowa Wola opublikowała listę sparingów jakiś czas temu, o czym informowaliśmy. Jednak dziś klub z ulicy Hutniczej 15 zrobił aktualizację meczów kontrolnych.

    Drużyna Czesława Palika zagra z dwoma ekipami z zagranicy. Będzie to zeszłoroczny Mistrz Greji, AEK Ateny. Spotkanie to odbędzie się 16 lipca o godzinie 10 w Kielcach. Cztery dni później „Stalówka” również w stolicy województwa świętokrzyskiego zmierzy się z Hapoelem Katamon Jerusalem.

    - Podpisaliśmy z nimi umowę, która obie strony zobowiązuje do tego, by grać zawodnikami z pierwszych zespołów. Zarówno nas, jak i rywali. Oba te spotkania odbędą się w Kielcach, jednak w tej chwili nie wiemy jeszcze czy będzie to na Suzuki Arenie, czy na którymś innym boisku – powiedział cytowany przez Echodnia prezes Stali Stalowa Wola, Mateusz Nowak.

    • Gość Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 23:08

      Wiadomo,że Grecy nie zagrają za darmo. Nawet rezerwowym składem. Po co polskiej drużynie z 3 poziomu rozgrywkowego taki sparing. Dla mnie to wywelenie dużych pieniędzy w błoto. Ale czego się nie robi dla lansu ….

      • Ważne Odpowiedz

        13 czerwca 2019 at 07:46

        Moga sobie pozwolić bo powiedzieli że wprowadza w klubie zachodnie wzorce już podobno rozglądają się za odpowiednimi działkami w Janowie i Sandomierzu i w. Bieszczadach bo chcą utworzyć tam swoje filie do 2022 po drugie nie na darmo prezydent Nadberezny z prezesem jedzidzili do Aten umowa o współpracy zawiera to że mają nam wypożyczać zawodników nie mieszczących się w 1 składzie

        • Gość Odpowiedz

          13 czerwca 2019 at 09:00

          Zobacz umowę , a dopiero potem się wypowiadaj. Bez obrazy , ale jakim partnerem może być Stal dla Greków? To są lata świetlne. Natomiast , tak jak możesz sobie zapłacić za występ Zenka Mastyniuka na weselu , tak możesz zapłacić za sparing z Grekami.Jakie wypożyczenie , jak tam jeden rezerwowy zawodnik ma kontrakt większy niż budżet Stali przez dwa sezony… Choddzi tylko o lans złotego chłopca. Dodam tylko ,że bardzo drogi lans.

          • Ważne

            13 czerwca 2019 at 09:14

            Stal ostatnio dostała 5mln z miasta więc może wydawać na co chcę akurat na cele marketingowe do tego stadion i ambicje na 1 ligę