Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dni Tarnobrzega 2019. Bezpłatna linia specjalna nad Jezioro Tarnobrzeskie

Lipiec 15, 2019 2:21 PM

W związku z Dniami Tarnobrzega które odbędą się w piątek i sobotę (19-20.07) nad Jeziorem Tarnobrzeskim, firma Polkar uruchamia bezpłatną linię specjalną.

Z kolei w tych dniach zawieszona zostanie linia nr 6 z godz.16.15 i 18.45

ROZKŁAD JAZDY LINI SPECJALNEJ: linia specjalna

9 Responses to Dni Tarnobrzega 2019. Bezpłatna linia specjalna nad Jezioro Tarnobrzeskie

  1. DO ORGANIZATORÓW Odpowiedz

    19 lipca 2019 at 23:01

    Niedało sie tego zorganizowac lepiej?autobus niesprawny,drzwi sie nieotwierały,przy wejsciu o godz 21.27 zostałam z dzieckiem w wózku prawie stratowana przez starsze babki! dobrze ze było kilku trzezwo myślących facetów bo by było naprawde niebezpiecznie!autobus przeładowany,niewiem,ale za to cyba to sie mandat należy tylko komu,bo kierowca nad tym niepanował,tylko patrzec jak dojdzie do wypadku,obok sceny autobus jechał na ludzi pijanych,MASAKRA!

    • gość Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 10:17

      Przecież niektóre z tych aurobusów mają prawie po 20 lat. Nie wiem , czy w kraju są gdzieś jeszcze starsze na trasach. Ale za to podziękuj Kamilowi i nie oczekuj nie wiadomo czego

      • kondurtor Odpowiedz

        20 lipca 2019 at 11:03

        Zawiścią ,głupotą i podłością „TĄ wdżeczność” składasz pod niewłaściwy adres.MKS sprywatyzował ten co latał helikopterem.

  2. AlabamaCzumbarabamba Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 00:16

    Z małym dzieckiem to się w domu siedzi a nie lata po takich pijackich imprezach.

    • baska Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 10:13

      sam siedz w domu nierozumna małpko,widac ze niemasz dzieci wiec sie nieudzielaj pustostanie

  3. Piwotomojepaliwo Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 12:01

    Tymi autobusami jedzie się jak w Indiach,wrażenia murowane.

  4. Henia Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 00:07

    Cisno to fakt. Na taka ilosc osob przydalby sie jeszcze jeden autobus badz czesciej kursy. Z dzieckiem w wozku o 21.27? Czy 500+ odbiera rozum? Slaba orgsnizacja, ale patrzac na plusy to przeciez za darmo. Jechalam, widzialam wspolczuc kierowca ile blota na siebie przyjeli. Tego nikt nie widzi.

    • BELZEBUB Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 00:28

      ZAZDROSC TO GRZECH I ODBIERA ROZUM?DO ZOBACZENIA W PIEKLE!

  5. Henia Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 00:42

    Do zobaczenia. Widac z komenatrza wlasnie ta kulture.