Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W niedzielę II Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie

Lipiec 16, 2019 12:57 PM

Pełni pozytywnych emocji i wspomnień związanych z ubiegłorocznym Piknikiem Charytatywnym, chcą po raz kolejny postarać się wspólnie o lepsze jutro dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie.

W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu i hojności mieszkańców Tarnobrzega udało się im zadbać o bezpieczną i ciepłą zimę dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, poprzez przeprowadzenie zbiórki pieniężnej na wymianę wyeksploatowanego systemu ogrzewania. Tym razem bawiąc się i integrując chcą wspomóc finansowo Dom Pomocy Społecznej
w budowie schodów i podjazdu dla niepełnosprawnych, które stanowią barierę architektoniczną nie tylko dla podopiecznych ale również dla mieszkańców Miasta, korzystających z zabiegów rehabilitacyjnych w DPS.

Już w niedzielę 21 lipca br. od godziny 14 na terenach rekreacyjnych DPS na mieszkańców miasta i okolic czekać będzie wiele atrakcji w tym: przejażdżki konno oraz bajkową ciuchcią, animacje dla dzieci, gry i zabawy, występy artystyczne grup wokalno-tanecznych, loteria fantowa, dmuchańce, stoiska gastronomiczne oraz wata cukrowa. Jeszcze przed zmierzchem będzie się można wybrać w podróż balonem na uwięzi, a dla wszystkich, którzy lubią przeboje lat 70,80 i 90 organizator zaplanował koncert zespołu Lolek Orkiestra oraz zabawę taneczną z DJ.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i integracji oraz wsparcia naszej inicjatywy!

organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>