Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Politycy opozycji w Tarnobrzegu. Konferencja prasowa w ramach trasy #TwójSztab (zdjęcia oraz video HD)

Lipiec 20, 2019 12:37 PM

W ramach trasy #TwójSztab Tarnobrzeg odwiedzili dzisiaj politycy opozycji, m.in. Katarzyna Lubnauer i Bartosz Arłukowicz. Po spotkaniu z mieszkańcami miasta na placu targowym, pod pomnikiem Bartosza Głowackiego odbyła się krótka konferencja prasowa.

foto&video: Piotr Morawski

61 Responses to Politycy opozycji w Tarnobrzegu. Konferencja prasowa w ramach trasy #TwójSztab (zdjęcia oraz video HD)

  1. baska Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 12:43

    ale tłumy,hahahahaahahaahaaahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa,gdzie miliardy ukradzione

    • anon Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 16:11

      PO jest najlepsza partia i na nich sie głosuje dobrze rządzili i będa

      • tylko pis Odpowiedz

        21 lipca 2019 at 09:41

        tak dobrze kradli ale juz niebedą.ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaaahaahahahahahahahahahaha

      • wyborca Odpowiedz

        21 lipca 2019 at 11:50

        PO długo rządziła w TBG kradli i kłamali z D kołkiem na czele dlatego TBG takie znane w całej Polsce!

  2. maciek Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 12:43

    PO partia oszustów nadal oszukuje kłamie, że w Tbg nie ma leków i trzeba do Szczecina, kłamstwo kłamstwo kłamstwo !!! Kilka dni temu kupowałem bez problemów leki na cukrzyce tarczyce i inne … Wstrętna propaganda i robienie ludziom wody z mózgu. Wypad z Tbg i nie wracajcie więcej.

    • Wacek Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 16:07

      Akurat tu to pieprzysz farmazony, bo faktycznie niektórych leków nie ma po pare miesięcy. Wiem bo biegam z przeterminowanymi receptami.

  3. Anna Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 13:58

    Co oni biorą?! Arłukowicz z Lubnauer pieprzą, że u nas ludzie chcą z nimi rozmawiać, są przyjaźni? Na targu dziś nikt nie chciał z nimi rozmawiać, ludzie krzyczeli, że złodzieje znów chcą do koryta a Lubnauer na to odkrzykiwała: „- dzicz, do lasu!” Mistrzowie propagandy po prostu ????

  4. KAJA Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 14:10

    Anna bzdury wypisujesz, byłam na targu ,rozmawiałam z nimi i wiele ludzi też, więc pisowski troll nie kłamu

    • Dr Dree Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 15:46

      Co ty opowiadasz! Na targu na siłę próbowali wejść ludziom w d…e a jak zaczęła się dyskusja dotycząca ich poprzedniej kadencji i musieli się tłumaczyć to uciekli z podkulonym ogonem a ludzie ich zwyzywali od złodzieji.

      • gość Odpowiedz

        20 lipca 2019 at 15:52

        Niczego takiego nie słyszałem.Kiedy wyzwali ich od złodziei?

        • Anna Odpowiedz

          20 lipca 2019 at 16:55

          Nie patrzylam na zegarek, o której to było ale wtedy gdy bylam to nikt nie chciał z nimi rozmawiać.

    • Anna Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 16:52

      Chyba słoneczko za bardzo przygrzało w dekiel, wg ciebie to, że mówię, co wyprawia PO oznacza, iż jestem pisowskim trollem? Twoja logika: mówisz źle o PO to jesteś za Pisem. Lecz się kobieto!

    • Anna Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 21:15

      Kaja, zobacz sobie jak w Stalowej też zostali przyjęci, jak nikt się nie da nabrać na te puste obietnice. A te zakłamańce mówią pod pomnikiem, że wszędzie ludzie ich ciepło przyjmuje? Kolejne oszustwo platformaków!

  5. kop Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 14:32

    Przypadkiem byłem na czerwonym i nie widziałem co to za akcja. Lecz po samym charakterze zdjęć proszę wnioskować że ludzie ci gadali sami do siebie.

  6. TBG Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 14:45

    TAK SZYBKO ICH ZE STALOWEJ PRZEGONILI ?

  7. Pracownik Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 15:15

    A gdzie chlor od biofeedback, papa smerf i pies Pluto do

  8. TBG Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 15:53

    dokładnie mam nadzieje ze na długo zapamietaja że Podkarpacie jest regionem wolnym od PO

  9. Gość Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 15:54

    To kto z topowych polityków PIS u nas odwiedził?

  10. Gość Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 15:57

    A przepraszam coś było o wizycie w burdelu u 16 letniej ukraińskiej prostytutki

  11. anon Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 16:13

    pis oni nakradli miliony zadłuzyli kraj długów narobili i kto to będzie spłacał pisiory to najgorszy rząd i partia kłamia przekręty robia świnie sie ich nie nawidzi a ci co sa za pisem to sa zacofane komuchy

    • tylko pis Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 09:47

      a kto komuchom emerytury ukrucił!?peło?lecz sie palo do szczania!

  12. Siara Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 16:14

    Panie Arłukowicz pragnę przypomnieć iż był Pan Ministrem zdrowia i jak to się skończyło chyba nie trzeba przypominać samo nowe logo kosztowało 60 tyś dla kolegi……..

    Dodatek do płac – jeszcze niedawno mówiliście że niema 500 zł na pierwsze dziecko a skąd teraz będzie 600…..

    czyste powietrze – jak sami namieszaliście w Tauronie itd
    nie mówię że PiS i tylko PiS ale nie wierze że drużyna PO zmieni gdyż sztandarowym postulatem jest odsunięcie PiSu od władzy żeby koryto się napełniało

  13. Piotruś Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 17:32

    A ja chce wiedzieć co z nepotyzmem po wyborach.W Tarnobrzegu PiS obsada jak leci Ostatnio mieszkańcy zbulwersowali się obsada dyrektora ZUS prze była radna PiS Barbara Kleczek .To dopiero kompetencje.Juz kurs nie wystarczył
    Może po wyborach to się skończy.

  14. Babka Hanka Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 18:35

    Dobrze że baby się zaczęły drzeć, to nic nie ukradły, złodzieje jedne. Tfu na psa urok!

  15. :)) Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 18:38

    Ej, a gdzie te tłumy???

  16. powiat pamięta Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 20:23

    Już mi lepiej, bo tak się martwiłem, że ex-starosta nie ma pracy i znowu musi śrubki na taśmie pakować, a tu proszę prawdziwy regionalny lider opozycji, prawdziwy dyktator mody, urody i niebieskich okularów, super !

  17. Mieszkaniec Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 20:29

    A gdzie jest Jarosław? Dlaczego nie przyjdzie do Tarnobrzega

    • kodeks Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 23:05

      Pytać co trzeba było w szkole a tu jesteś osiołem. Tutaj piszą „coś wiedzący” i swą wiedzą się dzielący.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 23:13

      Bo woli pojechać no StW i do Nadbereznego proste jak drut

  18. TBG Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 20:53

    bo woli do Stalowej logiczne

  19. TBG Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 21:13

    https://wiadomosci.tvp.pl/43590148/wiosna-sld-i-razem-przeciwko-platformie fragment wizyty w Stalowej Woli nie beda miło wspominać od razu zderzyli się z kontratakami

  20. maniek Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 22:06

    Coś niewesołe miny , Arłukowicz jakiś zabiedzony , chyba niedożywiony , towarzystwo puszystych w całej krasie z rodzinami . A gdzie te rzesze witające złodziei z poprzednich rządów , były minister zdrowia co zrobił dobrego , a gdzie moja forsa z OFE , przyjechali judzić. Dobrze że było być może nagłośnienie to echo tych wydawanych ustnych wypocin rozniosło się po mieście. DNO JUŻ WIDOCZNE Z DALEKA DLA TYCH LUDZI – przynoszą tymi kłamstwami tylko wstyd .

  21. Gość Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 22:21

    A co obecny rząd zrobił z resztą pieniędzy z ofe? Jakoś nie krytykujesz? Podobno na dwa może trzy lata taj kasy wystarczy. Co potem? Niech się martwią następcy.

    • wójt Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 22:59

      Twoja mądrość już plonuje burakami a ty tu mądrzysz się finansami. Pomieszałeś ofe z owsem i znów pasiesz swoje osły.

  22. Zuzu Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 02:06

    Widzę, że błota dostatek. Zacietrzewienie niektórym osobom resztki rozsądku zabrało. Zwolennicy PiS będziecie dokonywać wyboru jak Wam pasuje. Zwolennicy opozycji dokonają swojego. Wyzwiska, prześmiewcze komentarze wskazują, że atak pozostał jedynym orężem. 500+ świetny program i jestem za, tylko dlaczego tak wszystko drożeje. Emeryci 500 co miesiąc nie biorą, a żyć i jeść muszą. Ceny jakie są każdy widzi.
    Celem każdej partii jest dojście do władzy. Glosujcie na kogo chcecie, byle by był z Tarnobrzega, bo zazwyczaj wolicie swój głos oddać tym, którzy będą o inne miasta dbać.

  23. Jan Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 04:44

    Twój Szwab na koniec pojechał do Zależa , może tam zostanie..?

  24. Pracownik Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 07:27

    Tak z kolegami się zastanawialiśmy po co Ci ludzie przyjechali. Orzneli kraj, PiS robi to samo tylko inaczej, a prawdziwa prawica ma problem z samą sobą. Choć może to i celowe.

  25. smile Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 08:02

    Ale jaja… :) :) :)

  26. Radny Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 08:14

    Jak zobaczyłem swojego przewodniczącego Rady Miasta Potanskiego z małżonką to zająłem Ten facet chce robić karierę polityczna i jest przewodniczącym PO.Brak kompetencji i talentu okazuje na każdej radzie miasta.Nigdy nie wypowiedział sie merytorycznie .Nieudane dziecko Bozka i Pluty.

    • GRYMBOWIOK Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 20:30

      JAKI ZNOWU KUTANSKI Z PEŁO,NIEŁOGARNIOM JUZ TEGO PRZEZ TEN STRYS Z BANKIEM ŁOKRADZIONYM!

  27. ro Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 09:05

    Ej Piotrek napstrykales zdjęć tym ponurym japom, a gdzie publika, czyżby gadali do pustego placu?

  28. Brak wstydu Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 09:47

    Pitra wstydu nie masz? Ale siara. Wstyd!!!

    • Pracownik Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 10:14

      Nigdy go nie miał. Zwykły megaloman co promuje Nordic. Tyle.

    • nordic walking & masturbation Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 10:58

      Ten pan nie tylko wstydu nie ma, ale on nie ma też pracy bo nic nie umie, a do dostatniego życia się przyzwyczaił – a tu nikt go nie chce i tak się plącze po okolicy.

  29. Mistrz iluzji Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 09:57

    A gdzie faworyt Pluta? Oddał już legitymację po, czy czeka na lepsze czasy?Coś ostatnio przybladła gwiazda. Tarnobrzeżanie przecież kochają iluzję;))

  30. Pracownik Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 10:11

    A pan Pot.anski przespał Anioł Pański, gdyż zajeżdżał Mokką środkiem podobno :-) który normalny facet kupuje takie auto. Pieprzę po i pis.

  31. obywatel Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 11:28

    Odwiedziłą miasto elita z Parti Oszustów która teraz nosi nazwę Komitet Oszustów. Typowa bolszewicka propaganda – obiecują a jak mówił jesden z tej elity ” dwa razy obiecać to tak jak dotrzymać słowa”.
    Skąd tacy oszuści się wzieli ?????

  32. Mieszkaniec Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 13:08

    Pan Potanski to facet bezkrytyczny wobec siebie Pcha się na afisz A przecież nic dobrego nie robił i nie robi.Jako przewodniczący rady porażka Na tym korzysta Płuta bo daje takie projekty uchwal A Potanski nic nie trybi Aż żal co ci wybrańcy Tarnobrzega robią z tym miastem.

  33. Dodu Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 13:32

    Akurat przewodniczący rady mi pomógł w trudnej sprawie, a wystarczyło tylko zainteresować się problemem i poświęcić więcej czasu, urzędnicy wolą działać według jednego schematu. Choć z PO mi nie po drodze, to dziękuję temu człowiekowi, że nie olał mnie i nie udawał sztucznego zaangażowania w sprawę jak uścisk dłoni, ” będzie dobrze my ta sprawą się zajmiemy”,puste Gądki jakich doświadczyłem od innych w tym grajdole.

    • STOWARZYSZENIE 'WOLNY TARNOBRZEG' Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 20:34

      A W CZYM CI TAK POMÓGŁ,MOZESZ NAPISAC?

      • plutanski Odpowiedz

        21 lipca 2019 at 20:35

        W niczym tylko reklamuje sam siebie

        • zgoda Odpowiedz

          22 lipca 2019 at 06:58

          Pełna zgoda To jest po prostu niemożliwe aby miał takie przełożenie na skuteczne załatwienie sprawy No chyba że ten prosząc jest z tego samego sztabu wyborczego.

          • Dodu

            22 lipca 2019 at 13:16

            Idź ze sprawą i sprawdź.Moze się nie podobać, może drażnić, ale mnie interesuje podejście do petenta i jego skuteczność. Obrady rady dla mnie są jedynie przedstawieniem dla gawiedzi.

  34. afftx Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 07:40

    Opozycja wie które miasta odwiedzać i tutaj trafili na dobry grunt. Coprawda komentarze są krytyczne wobec opozycji,ale co z tego jak nikt nie miał odwagi powiedzieć im wprost co o nich myśli na rynku ,tylko pewnie zebrali same pochwały od tutejszych radnych i wyrazy poparcia na wybory. W Stalowej Woli to nie przeszło,ludzie mówią co myślą i dlatego są silni i lepiej rozwinięci. Tarnobrzeg ni ciepły ni zimny,taki nijaki,a takie miasta się nie liczą na wielkiej scenie politycznej

  35. Jan Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 09:29

    Ale wstyd ,cała Polska widziała w tv jak prości ludzie z St.Woli powiedzieli prawdę tej elicie….Brawo Stalowa.Szacunek.

    • Alf Odpowiedz

      22 lipca 2019 at 15:27

      Słuchaj i wierz dalej w to co telewizja rezimowa mówi. Za chwilę w całym kraju będziesz miał powtórkę z Białegostoku

  36. Wiesław Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 16:25

    Panie Pitra startował pan na fotel burmistrza Baranowa San . Twierdził pan że z partią PO nie ma pan nic wspólnego a tu nagle taka zmiana dalej się integrujemy z PO .No cóż wilka do lasu ciągnie a kopciuszka już grać nie wypada. :)

  37. TBS Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 19:04

    A prokurent TBS Pan Mędrykowski to w drugim szeregu. Oj nie ładnie z Panem postępują .Taki Pan zasłużony dla władz a zaszczytów brak.

  38. Aaa Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 20:01

    Tłumy????????????oprócz paru lokalnych osób znanych z lokalnych czarnych marszy czy obrony konstytucji nikogo????????????

  39. eco Odpowiedz

    27 lipca 2019 at 00:45

    Pan prokurent i były starosta tarnobrzeski też grają w ich drużynie? Dobrze wiedzieć.