Politycy opozycji w Tarnobrzegu. Konferencja prasowa w ramach trasy #TwójSztab (zdjęcia oraz video HD)

W ramach trasy #TwójSztab Tarnobrzeg odwiedzili dzisiaj politycy opozycji, m.in. Katarzyna Lubnauer i Bartosz Arłukowicz. Po spotkaniu z mieszkańcami miasta na placu targowym, pod pomnikiem Bartosza Głowackiego odbyła się krótka konferencja prasowa.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
61 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
baska
3 lat temu

ale tłumy,hahahahaahahaahaaahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa,gdzie miliardy ukradzione

anon
3 lat temu
Reply to  baska

PO jest najlepsza partia i na nich sie głosuje dobrze rządzili i będa

tylko pis
3 lat temu
Reply to  anon

tak dobrze kradli ale juz niebedą.ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaaahaahahahahahahahahahaha

wyborca
3 lat temu
Reply to  anon

PO długo rządziła w TBG kradli i kłamali z D kołkiem na czele dlatego TBG takie znane w całej Polsce!

maciek
3 lat temu

PO partia oszustów nadal oszukuje kłamie, że w Tbg nie ma leków i trzeba do Szczecina, kłamstwo kłamstwo kłamstwo !!! Kilka dni temu kupowałem bez problemów leki na cukrzyce tarczyce i inne … Wstrętna propaganda i robienie ludziom wody z mózgu. Wypad z Tbg i nie wracajcie więcej.

Wacek
3 lat temu
Reply to  maciek

Akurat tu to pieprzysz farmazony, bo faktycznie niektórych leków nie ma po pare miesięcy. Wiem bo biegam z przeterminowanymi receptami.

Anna
3 lat temu

Co oni biorą?! Arłukowicz z Lubnauer pieprzą, że u nas ludzie chcą z nimi rozmawiać, są przyjaźni? Na targu dziś nikt nie chciał z nimi rozmawiać, ludzie krzyczeli, że złodzieje znów chcą do koryta a Lubnauer na to odkrzykiwała: „- dzicz, do lasu!” Mistrzowie propagandy po prostu ????

KAJA
3 lat temu

Anna bzdury wypisujesz, byłam na targu ,rozmawiałam z nimi i wiele ludzi też, więc pisowski troll nie kłamu

Dr Dree
3 lat temu
Reply to  KAJA

Co ty opowiadasz! Na targu na siłę próbowali wejść ludziom w d…e a jak zaczęła się dyskusja dotycząca ich poprzedniej kadencji i musieli się tłumaczyć to uciekli z podkulonym ogonem a ludzie ich zwyzywali od złodzieji.

gość
3 lat temu
Reply to  Dr Dree

Niczego takiego nie słyszałem.Kiedy wyzwali ich od złodziei?

Anna
3 lat temu
Reply to  gość

Nie patrzylam na zegarek, o której to było ale wtedy gdy bylam to nikt nie chciał z nimi rozmawiać.

Anna
3 lat temu
Reply to  KAJA

Chyba słoneczko za bardzo przygrzało w dekiel, wg ciebie to, że mówię, co wyprawia PO oznacza, iż jestem pisowskim trollem? Twoja logika: mówisz źle o PO to jesteś za Pisem. Lecz się kobieto!

Anna
3 lat temu
Reply to  KAJA

Kaja, zobacz sobie jak w Stalowej też zostali przyjęci, jak nikt się nie da nabrać na te puste obietnice. A te zakłamańce mówią pod pomnikiem, że wszędzie ludzie ich ciepło przyjmuje? Kolejne oszustwo platformaków!

kop
3 lat temu

Przypadkiem byłem na czerwonym i nie widziałem co to za akcja. Lecz po samym charakterze zdjęć proszę wnioskować że ludzie ci gadali sami do siebie.

TBG
3 lat temu

TAK SZYBKO ICH ZE STALOWEJ PRZEGONILI ?

Pracownik
3 lat temu

A gdzie chlor od biofeedback, papa smerf i pies Pluto do

TBG
3 lat temu

dokładnie mam nadzieje ze na długo zapamietaja że Podkarpacie jest regionem wolnym od PO

Gość
3 lat temu

To kto z topowych polityków PIS u nas odwiedził?

Gość
3 lat temu

A przepraszam coś było o wizycie w burdelu u 16 letniej ukraińskiej prostytutki

anon
3 lat temu

pis oni nakradli miliony zadłuzyli kraj długów narobili i kto to będzie spłacał pisiory to najgorszy rząd i partia kłamia przekręty robia świnie sie ich nie nawidzi a ci co sa za pisem to sa zacofane komuchy

tylko pis
3 lat temu
Reply to  anon

a kto komuchom emerytury ukrucił!?peło?lecz sie palo do szczania!

Siara
3 lat temu

Panie Arłukowicz pragnę przypomnieć iż był Pan Ministrem zdrowia i jak to się skończyło chyba nie trzeba przypominać samo nowe logo kosztowało 60 tyś dla kolegi……..

Dodatek do płac – jeszcze niedawno mówiliście że niema 500 zł na pierwsze dziecko a skąd teraz będzie 600…..

czyste powietrze – jak sami namieszaliście w Tauronie itd
nie mówię że PiS i tylko PiS ale nie wierze że drużyna PO zmieni gdyż sztandarowym postulatem jest odsunięcie PiSu od władzy żeby koryto się napełniało

Piotruś
3 lat temu

A ja chce wiedzieć co z nepotyzmem po wyborach.W Tarnobrzegu PiS obsada jak leci Ostatnio mieszkańcy zbulwersowali się obsada dyrektora ZUS prze była radna PiS Barbara Kleczek .To dopiero kompetencje.Juz kurs nie wystarczył
Może po wyborach to się skończy.

Babka Hanka
3 lat temu

Dobrze że baby się zaczęły drzeć, to nic nie ukradły, złodzieje jedne. Tfu na psa urok!

:))
3 lat temu

Ej, a gdzie te tłumy???

powiat pamięta
3 lat temu

Już mi lepiej, bo tak się martwiłem, że ex-starosta nie ma pracy i znowu musi śrubki na taśmie pakować, a tu proszę prawdziwy regionalny lider opozycji, prawdziwy dyktator mody, urody i niebieskich okularów, super !

Mieszkaniec
3 lat temu

A gdzie jest Jarosław? Dlaczego nie przyjdzie do Tarnobrzega

kodeks
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Pytać co trzeba było w szkole a tu jesteś osiołem. Tutaj piszą „coś wiedzący” i swą wiedzą się dzielący.

Mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Bo woli pojechać no StW i do Nadbereznego proste jak drut

TBG
3 lat temu

bo woli do Stalowej logiczne

TBG
3 lat temu

https://wiadomosci.tvp.pl/43590148/wiosna-sld-i-razem-przeciwko-platformie fragment wizyty w Stalowej Woli nie beda miło wspominać od razu zderzyli się z kontratakami

maniek
3 lat temu

Coś niewesołe miny , Arłukowicz jakiś zabiedzony , chyba niedożywiony , towarzystwo puszystych w całej krasie z rodzinami . A gdzie te rzesze witające złodziei z poprzednich rządów , były minister zdrowia co zrobił dobrego , a gdzie moja forsa z OFE , przyjechali judzić. Dobrze że było być może nagłośnienie to echo tych wydawanych ustnych wypocin rozniosło się po mieście. DNO JUŻ WIDOCZNE Z DALEKA DLA TYCH LUDZI – przynoszą tymi kłamstwami tylko wstyd .

Gość
3 lat temu

A co obecny rząd zrobił z resztą pieniędzy z ofe? Jakoś nie krytykujesz? Podobno na dwa może trzy lata taj kasy wystarczy. Co potem? Niech się martwią następcy.

wójt
3 lat temu
Reply to  Gość

Twoja mądrość już plonuje burakami a ty tu mądrzysz się finansami. Pomieszałeś ofe z owsem i znów pasiesz swoje osły.

Zuzu
3 lat temu

Widzę, że błota dostatek. Zacietrzewienie niektórym osobom resztki rozsądku zabrało. Zwolennicy PiS będziecie dokonywać wyboru jak Wam pasuje. Zwolennicy opozycji dokonają swojego. Wyzwiska, prześmiewcze komentarze wskazują, że atak pozostał jedynym orężem. 500+ świetny program i jestem za, tylko dlaczego tak wszystko drożeje. Emeryci 500 co miesiąc nie biorą, a żyć i jeść muszą. Ceny jakie są każdy widzi.
Celem każdej partii jest dojście do władzy. Glosujcie na kogo chcecie, byle by był z Tarnobrzega, bo zazwyczaj wolicie swój głos oddać tym, którzy będą o inne miasta dbać.

Jan
3 lat temu

Twój Szwab na koniec pojechał do Zależa , może tam zostanie..?

Pracownik
3 lat temu

Tak z kolegami się zastanawialiśmy po co Ci ludzie przyjechali. Orzneli kraj, PiS robi to samo tylko inaczej, a prawdziwa prawica ma problem z samą sobą. Choć może to i celowe.

smile
3 lat temu

Ale jaja… 🙂 🙂 🙂

Radny
3 lat temu

Jak zobaczyłem swojego przewodniczącego Rady Miasta Potanskiego z małżonką to zająłem Ten facet chce robić karierę polityczna i jest przewodniczącym PO.Brak kompetencji i talentu okazuje na każdej radzie miasta.Nigdy nie wypowiedział sie merytorycznie .Nieudane dziecko Bozka i Pluty.

GRYMBOWIOK
3 lat temu
Reply to  Radny

JAKI ZNOWU KUTANSKI Z PEŁO,NIEŁOGARNIOM JUZ TEGO PRZEZ TEN STRYS Z BANKIEM ŁOKRADZIONYM!

ro
3 lat temu

Ej Piotrek napstrykales zdjęć tym ponurym japom, a gdzie publika, czyżby gadali do pustego placu?

Brak wstydu
3 lat temu

Pitra wstydu nie masz? Ale siara. Wstyd!!!

Pracownik
3 lat temu
Reply to  Brak wstydu

Nigdy go nie miał. Zwykły megaloman co promuje Nordic. Tyle.

nordic walking & masturbation
3 lat temu
Reply to  Brak wstydu

Ten pan nie tylko wstydu nie ma, ale on nie ma też pracy bo nic nie umie, a do dostatniego życia się przyzwyczaił – a tu nikt go nie chce i tak się plącze po okolicy.

Mistrz iluzji
3 lat temu

A gdzie faworyt Pluta? Oddał już legitymację po, czy czeka na lepsze czasy?Coś ostatnio przybladła gwiazda. Tarnobrzeżanie przecież kochają iluzję;))

Pracownik
3 lat temu

A pan Pot.anski przespał Anioł Pański, gdyż zajeżdżał Mokką środkiem podobno 🙂 który normalny facet kupuje takie auto. Pieprzę po i pis.

obywatel
3 lat temu

Odwiedziłą miasto elita z Parti Oszustów która teraz nosi nazwę Komitet Oszustów. Typowa bolszewicka propaganda – obiecują a jak mówił jesden z tej elity ” dwa razy obiecać to tak jak dotrzymać słowa”.
Skąd tacy oszuści się wzieli ?????

Mieszkaniec
3 lat temu

Pan Potanski to facet bezkrytyczny wobec siebie Pcha się na afisz A przecież nic dobrego nie robił i nie robi.Jako przewodniczący rady porażka Na tym korzysta Płuta bo daje takie projekty uchwal A Potanski nic nie trybi Aż żal co ci wybrańcy Tarnobrzega robią z tym miastem.

Dodu
3 lat temu

Akurat przewodniczący rady mi pomógł w trudnej sprawie, a wystarczyło tylko zainteresować się problemem i poświęcić więcej czasu, urzędnicy wolą działać według jednego schematu. Choć z PO mi nie po drodze, to dziękuję temu człowiekowi, że nie olał mnie i nie udawał sztucznego zaangażowania w sprawę jak uścisk dłoni, ” będzie dobrze my ta sprawą się zajmiemy”,puste Gądki jakich doświadczyłem od innych w tym grajdole.

STOWARZYSZENIE 'WOLNY TARNOBRZEG'
3 lat temu
Reply to  Dodu

A W CZYM CI TAK POMÓGŁ,MOZESZ NAPISAC?

plutanski
3 lat temu

W niczym tylko reklamuje sam siebie

zgoda
3 lat temu
Reply to  plutanski

Pełna zgoda To jest po prostu niemożliwe aby miał takie przełożenie na skuteczne załatwienie sprawy No chyba że ten prosząc jest z tego samego sztabu wyborczego.

Dodu
3 lat temu
Reply to  zgoda

Idź ze sprawą i sprawdź.Moze się nie podobać, może drażnić, ale mnie interesuje podejście do petenta i jego skuteczność. Obrady rady dla mnie są jedynie przedstawieniem dla gawiedzi.

afftx
3 lat temu

Opozycja wie które miasta odwiedzać i tutaj trafili na dobry grunt. Coprawda komentarze są krytyczne wobec opozycji,ale co z tego jak nikt nie miał odwagi powiedzieć im wprost co o nich myśli na rynku ,tylko pewnie zebrali same pochwały od tutejszych radnych i wyrazy poparcia na wybory. W Stalowej Woli to nie przeszło,ludzie mówią co myślą i dlatego są silni i lepiej rozwinięci. Tarnobrzeg ni ciepły ni zimny,taki nijaki,a takie miasta się nie liczą na wielkiej scenie politycznej

Jan
3 lat temu

Ale wstyd ,cała Polska widziała w tv jak prości ludzie z St.Woli powiedzieli prawdę tej elicie….Brawo Stalowa.Szacunek.

Alf
3 lat temu
Reply to  Jan

Słuchaj i wierz dalej w to co telewizja rezimowa mówi. Za chwilę w całym kraju będziesz miał powtórkę z Białegostoku

Wiesław
3 lat temu

Panie Pitra startował pan na fotel burmistrza Baranowa San . Twierdził pan że z partią PO nie ma pan nic wspólnego a tu nagle taka zmiana dalej się integrujemy z PO .No cóż wilka do lasu ciągnie a kopciuszka już grać nie wypada. 🙂

TBS
3 lat temu

A prokurent TBS Pan Mędrykowski to w drugim szeregu. Oj nie ładnie z Panem postępują .Taki Pan zasłużony dla władz a zaszczytów brak.

Aaa
3 lat temu

Tłumy????????????oprócz paru lokalnych osób znanych z lokalnych czarnych marszy czy obrony konstytucji nikogo????????????

eco
3 lat temu

Pan prokurent i były starosta tarnobrzeski też grają w ich drużynie? Dobrze wiedzieć.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
61
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content