Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Hat – trick Krzyśka Ropskiego! Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg 1:4! (video)

Sierpień 15, 2019 3:00 PM

Drugie z rzędu ligowe zwycięstwo odniosła Siarka Tarnobrzeg. W Zabierzowie podopieczni trenera Opalińskiego pokonali dziś Jutrzenkę Giebułtów 4:1. Trzy bramki dla Siarki strzelił Krzysztof Ropski.

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW – SIARKA TARNOBRZEG 1:4 (1:1)

0:1 – Patryk KAPUŚCIŃSKI 1′
1:1 – Dominik ZAWADZKI 45′
1:2 – Krzysztof ROPSKI 47′(k)
1:3 - Krzysztof ROPSKI 54′
1:4 - Krzysztof ROPSKI 86′

Wyjściowy skład Siarki: Zoch – Kowalik, Duda, Kapuściński, Sulkowski – Kasperkiewicz, Wiktor, Lenartowski, Głaz, Kargulewicz – Ropski

W niedzielę 18 sierpnia Siarka podejmie Sokoła z Sieniawy. Mecz ten rozpocznie się o godz.17

video: Siarka TV

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 2 KOLEJKI III LIGI, W GRUPIE 4: Chełmianka Chełm – Motor Lublin 1:1, Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik 2:1, Avia Świdnik – Hetman Zamość 1:0, Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0, Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 0:0, Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków 0:2, Wisła Sandomierz – Korona II Kielce 1:2, Sokół Sieniawa – Wisła Puławy 1:0

AKTUALNA KLASYFIKACJA III LIGI W GRUPIE 4, ZA 90MINUT.PL

 

12 Responses to Hat – trick Krzyśka Ropskiego! Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg 1:4! (video)

  1. druga druzyna Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 15:09

    widać ze nie ma motoru napedowego w tej druzynie pasowało by aby się któs taki znalazł pasuje któs taki który da mozliwosc wygrywania mecz za meczem

  2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 15:23

    Brawo Siarka! Brawo Krzysztof Ropski! Sam krytykowałem wiele tego piłkarza, ale teraz z całego serca gratuluję! Mam nadzieję, że ten chłopak się odbuduje w III lidze z pożytkiem dla siebie i dla naszej Siarki :)
    Jestem daleki od hurraoptymizmu, gdyż siłę Siarki będzie można ocenić obiektywnie po meczach z Wisłą Puławy, Hutnikiem, Motorem czy Podhalem. Niemniej jednak pomimo dotychczasowych niedociągnięć (głównie w grze obronnej), należy pozwolić drużynie spokojnie pracować, bo jak na razie są efekty. Oby w kolejnych meczach zespół zgrywał się coraz lepiej i zdobywał kolejne punkty.
    Szkoda jedynie, że rezerwy znowu bez zwycięstwa (1:1 ze Stalą Nowa Dęba), ale to jest to o czym już była mowa – jeśli mecze obu naszych drużyn będą się pokrywać, to rezerwy nie będą mogły korzystać ze zmienników z pierwszej drużyny. Dlatego dobrze by było ustalić lepszy terminarz meczów rezerw na kolejne spotkania.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      15 sierpnia 2019 at 17:12

      Pretenesje do pewnego działacza miej

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        15 sierpnia 2019 at 17:43

        No za wiele kwestii mam pretensje do Prezesa, ale dostrzegam też obecne plusy. Jeśli chodzi o sprawy finansowe to jest wiele zastrzeżeń, ale dzisiaj akurat cieszę się ze zwycięstwa i tego, że Krzysiek Ropski zaczął strzelać ;)

  3. miro Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 16:37

    macie jakis skrót z tego meczu?

  4. KS Piotr Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 16:44

    Uważam,że jeśli z „góry” dostaniemy pomoc w postaci minimum trzech jedenastek w następnym spotkaniu z Chłopcami z Sieniawy to 3 pkt są w Naszym zasięgu.Z błogosławieństwem na następny mecz.Amen

    • 9. Odpowiedz

      15 sierpnia 2019 at 20:29

      Morda psie z pławo.

  5. druga druzyna Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 16:56

    głazu nie powinien pauzować bo dostał czerwona wiem ze to były dwie zółte ale dzisiaj nie mogł grac a wystapił?

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      15 sierpnia 2019 at 17:41

      § 18
      (…)
      4. Zawodnik, który w czasie zawodów mistrzowskich otrzyma napomnienie (żółtą kartkę) zostanie automatycznie ukarany, w sposób następujący:
      a) przy trzecim napomnieniu żółtą kartką –kara pieniężna 100 zł
      b) przy czwartym napomnieniu żółtą kartką –jeden mecz dyskwalifikacji
      (…)
      7. Zawodnikowi, który w czasie zawodów mistrzowskich lub pucharowych zostanie wykluczony z gry (czerwona kartka) w wyniku otrzymania dwóch napomnień (dwie żółte kartki), wlicza się obie żółte kartki do rejestru napomnień zawodnika i ponosi on odpowiedzialność dyscyplinarną z tytułu ogólnej ilości żółtych kartek liczonych od początku sezonu.(…)

      Źródło: Regulamin rozgrywek mistrzowskich III ligi gr. IV na sezon 2019/2020

  6. dd Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 20:15

  7. skrót Odpowiedz

    15 sierpnia 2019 at 21:24

    tragedia nie wiem jakiś amator to robił nawet nawet strzelonej bramki nie było dobrze widziec a co o reszcie ale wszystko idze opanowac wiec poprawki sa potrzebne

  8. Dziura Odpowiedz

    16 sierpnia 2019 at 11:55

    Moje pytanie, bez uszczypliwości…
    Panie Piotrze, Pani Agnieszko, od kiedy to na regionalnym portalu używa się zdrobnienia „Krzysiek”, a nie oficjalnie „Krzysztof”?
    Jeżeli jest to Państwa kolega to są to Wasze prywatne sprawy, tutaj powinno być Krzysztof. Rozumiem użycie w tytule np. ksywki „Ropa”, ale już w raporcie bramkowym używanie „Krzysiek”, no nie przystoi i bardzo razi w oczy.