Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wybory 2019. Kandydatki KW Skuteczni chcą demokratycznego prawa obywateli do indywidualnego kandydowania do Sejmu (video HD)

Październik 4, 2019 7:55 AM

Marzena Kardasińska i Bernadetta Bator, kandydujące do parlamentu z list KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca, zaprezentowały swój program wyborczy podczas środowej konferencji prasowej przed tarnobrzeskim sądem. – Chcemy wywalczyć dla obywateli demokratyczne prawo indywidualnego kandydowania do Sejmu – podkreślały obie kandydatki.

W moim programie jest też uproszczenie prawa i zapewnienie szybkich i sprawiedliwych sądów (…) Kolejna sprawa to minimalizowanie podatków (…) zapewnienie bezpieczeństwa sobie, rodzinie i krajowi a więc powszechny dostęp do broni dla praworządnych Polaków – mówiła Marzena Kardasińska, niezależna kandydatka do Senatu, z okręgu nr 54,  z komitetu Przywrócić Prawo, pełnomocnik Skutecznych na Podkarpaciu.

Z koeli startująca do Sejmu w okręgu nr 23 Bernadeta Bator zwracała uwagę m.in. system świadczeń socjalnych z których korzystają jedynie wybrane grupy społeczne, nazywając taka politykę „niekontrolowanym rozdawnictwem”.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

2 Responses to Wybory 2019. Kandydatki KW Skuteczni chcą demokratycznego prawa obywateli do indywidualnego kandydowania do Sejmu (video HD)

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  7 października 2019 at 16:05

  Ma Pani mój głos, na pewno lepszy program niż dwie pozostałe kandydatki do Senatu (Pani Sagatowska z PiS oraz Pani Błądek z listy PO). Jednak znając życie oświecony lud wybierze zapewne Panią Sagatowską, bo raz, że nazwisko znane, a dwa, że przecież z jedynej słusznej partii. Po co głosować na kogoś niezależnego i niezwiązanego, że obecnym układem. Dobrze mówię? 😉

  • Mar Odpowiedz

   7 października 2019 at 16:40

   Niestety chyba masz rację (niestety ze względu na przyszłość Polski, a nie słuszność Twoich poglądów). Patrząc na ostatnie lata PiS ma tę przewagę, że dzieli się z ludem resztkami ze stołu pańskiego. Natomiast patrząc dziesiątki lat wstecz zabory, II wojna światowa, komunizm, więc kiedy Polacy mieli pokochać prawdziwą wolność (wolność człowieka daną mu przez Boga, a nie niepodległość itp.). Św. Paweł napisał „Drogoście kupieni; nie stawajcie się niewolnikami ludzi.” (1 Kor 7: 23). A czy poleganie na lub uzależnienie od pieniędzy od rządu nie jest początkiem niewolnictwa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>