Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Katastrofa w Nowym Targu. Siarka przegrywa z Podhalem 1:5

Listopad 2, 2019 4:00 PM

Miło wyjazdu do Nowego Targu nie będą wspominać piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Opalińskiego przegrali z miejscowym Podhalem 1:5.

PODHALE NOWY TARG – SIARKA TARNOBRZEG 5:1 (1:0)

1:0 – Dariusz ZAPOTOCZNY 45′
2:0 – Damian LEPIARZ 58′
3:0 – Damian LEPIARZ 60′
4:0 – Damian LEPIARZ 69′ (k)
4:1 – Adrian GĘBALSKI 79 (k)
5:1 – Tomasz PALONEK 82′

PODHALE: Szukała – Barbus (Skórski 19′), Mączka, Lewiński, Tonia, Dynarek, Danilczyk (Witkowski 22′), Mizia (Potoniec 77′), Zapotoczny (Hruszka 66′), Lepiarz, Mrówka (Palonek 66′)

SIARKA: Zoch – Wiktor (Mróz 51′), Lenartowski (Wawrylak 63′), Ropski, Janeczko, Duda, Kowalik, Sulkowski, Kasperkiewicz, Józefiak (Gębalski 63′), Fornek

W ramach 16 kolejki III ligi w grupie 4 Siarka podejmie Wólczankę z Wólki Pełkińskiej. Mecz rozegrany zostanie w sobotę  9 listopada br., początek godz.14.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 15 KOLEJKI III LIGI W GRUPIE 4: Hetman Zamość – Chełmianka Chełm 0:0, Stal Kraśnik – KSZO Ostrowiec Św.1:1, Motor Lublin – Wisłoka Dębica 1:0, Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków 1:2, Avia Świdnik – Korona II Kielce 2:1, Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 2:2, Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów 1:0, Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1

AKTUALNA KLASYFIKACJA III LIGI W GRUPIE 4, ZA 90MINUT.PL

71 Responses to Katastrofa w Nowym Targu. Siarka przegrywa z Podhalem 1:5

  1. Mieszkaniec Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:06

    Wiecej pieniędzy im dac bo slabe wyniki

    • obywatel Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 18:43

      Akcjonariusze ZERO – miasto (podatnicy ) setki tysięcy złotych.
      Ile jeszcze do prywatnej spółki będą dokładać mieszkańcy miasta ?
      Miasto w długach a tu proszę prezydento i radni(bezradni) dają kopaczom,
      oczywiście nie ze swoich (diet ani rusz) ale z podatków mieszkańców
      a jak owszem – z cudzego to się hojnie daje.
      Płacz kiboli mnie nie rusza – też nie chcą dawać ze swojego tylko
      oglądają się na kasiorę podatników – a jak owszem – z cudzego to się hojnie bierze dla zaspokojenia swoich hobby.

      • Zigi Odpowiedz

        2 listopada 2019 at 18:54

        Łu bu du bu, łu bu du bu niech …., ech????

      • Tentego Odpowiedz

        2 listopada 2019 at 22:00

        I pójdą podatki w górę z nowym rokiem

  2. monti Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:12

    Od kiedy 44 minuta to druga połowa? Grali po pół godziny czy jak?

  3. gość Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:13

    Pogrom. Może za mało pieniędzy z miasta.?

  4. Baranów FC Siarki Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:26

    Wypowiadają się ci, którzy znają się na sporcie, jeden z drugim na ławeczkę piwko wypić i spać, a nie mącić normalnym w głowach, dotkliwa porażka denerwuje, ale będzie lepiej, Siarko My wierzymy.

    • kuk Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 18:34

      Idiota, dureń bo kibol- to wszystko musi mieć granice -dotyczy dotacji z UM. Referendum już możliwe!!!

      • as Odpowiedz

        3 listopada 2019 at 05:45

        ten co uciekł z Tworek i grasuje gdzieś w okolicy. kuk biały kaftan czeka.

  5. Mieszkaniec Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:40

    3 liga na wieki

  6. Edward Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 16:44

    Hańba, wstyd, kompromitacja. Nie wracacajcie do Tarnobrzega.

    • Marcin Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 16:48

      Może Ty się wyprowadź. Wielki znawca.

  7. kibice Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 17:59

    kibice przychodzą i wieża ale fakt po takich meczach że już mogliśmy wrócić na pierwsze miejsce to ja nie wiem jak piłkarze spojrzą kibicom w oczy czy trener przyzna się do swojej winy bo ostatnio to tylko się meczą ośmieszają zagraj jak za dawnych lat?

    • obywatel Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 18:45

      A co mnie obchodzą oczy kiboli ????

      • Edek Odpowiedz

        3 listopada 2019 at 12:13

        kibole nie mają oczu tylko karki

  8. wiemwiem Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 18:04

    Jestem pewien ze sie utrzymaja przy odrobinie szczescia.

    • as Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 18:10

      zabierasz głos, dlaczego wszo jeba…a mącisz, skąd ty wogóle jesteś gnido.

      • KS Odpowiedz

        2 listopada 2019 at 20:06

        Ten szczur jest ze stalowej, nie raz już tu i nie tylko mącił.

  9. Ewa Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 18:24

    Dlaczego miasto przeznacza tyle pieniędzy na amatorska drużynę? ???? Chcą sobie na pastwisku piłkę kopać to za friko !!!

    • kob Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 18:40

      Milcząca rada RM coś musi wiedzieć ale ludzie nie muszą -demokracja –konstytucja tu jest na pierwszym miejscu!!

  10. Alf Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 19:06

    Kibice jak mają potrzebę pomagać klubowi to niech stworzą sobie socios , które się dobrowolnie opodatkuje . Mogą wymyśleć inne formy pomocy dla ich ukochanego klubu. Ale na litość boską panie Prezydencie , miasta po prostu nie stać na wydawanie takich pieniędzy na prywatną inicjatywę kilkudziesięciu osób. Mam głęboką nadzieję ,że to ostatni raz i w przyszłym roku takiego marnotrastwa publicznych pieniędzy już nie będzie.

    • sd Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 22:44

      milcz padalcu

  11. Mieszkaniec Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 19:15

    Miasto (my) daje(my) setki tysiecy pln na prywatna spółkę która mie musi sie tlumaczyc na co wydaje nasze pieniądze! Tez tak chce

    • Edek Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 12:15

      no ba każdy by tak chciał !!! ja też bym chętnie przytulił kaskę miejską bez żadnych zobowiązań

  12. adi Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 19:36

    Gra naszej drużyny to ŻENADA 2-3 kopnięcia piłki i strata coś mi się wydaje ,że trener od porażki z Motorem nie panuje nad drużyną . Pytanie dlaczego gramy coraz słabiej ,obrona katastrofa wszyscy kibice to widzą tylko nie pan Trener .

  13. Patryk Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 20:05

    Powiedzieli po meczu

    Grzegorz Opaliński: – Doznaliśmy sromotnej porażki. Gospodarze byli bardziej zdeterminowali. Gol w końcówce połowy miał znaczący wpływ na końcowy wynik.

    Dariusz Mrózek: – Zagraliśmy bardzo dobre. Znaleźliśmy brakujące ogniwo, przez które nasza gra nie funkcjonowała. Lepiarz sprawdza się na dziewiątce. Martwią mnie drobne urazy mięśniowe. Nie wiemy jak są poważne. Musimy zapobiec, by się nie powtarzały.

    • maciek Odpowiedz

      2 listopada 2019 at 20:36

      Trenerze dlaczego Siarka nie jest zdeterminowana ? Opieprzają się na boisku lelum polelum już od Sokolnik i wcześniej, od czego pan jet by tp towarzystwo zagonić do roboty, za co kase dostają ?

  14. Piotr Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 20:07

    Prezesie w co my gramy…. Czas odejść… II liga oddała się…. Smilaismy się z Warty Poznań a gra w I lidze… Mielec też… Oj trenerze czas pakować się….

  15. Tak to wgl Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 21:19

    Bozek buduj nowy stadion dla Siarki zyskasz sympatię kibiców

  16. dziadek Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 21:31

    Trzecia część dziadów trwa nadal.Wojnar na pierwszego trenera ,a Opalinski na Zwierzyniec do rezerw.

  17. Halina Odpowiedz

    2 listopada 2019 at 22:37

    Spokojnie to nie koniec świata będzie dobrze.

  18. wiemwiem Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 00:15

    Wierze sie sie utrzymaja przy odrobinie szczescia i dodatkowej gotowce z miasta

    • as Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 05:47

      udający zdrowego mieszkanieć zakładu w Tworkach, kaftan czeka.

  19. anon Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 08:51

    jaka katastrofa tak graja zawsze dziadostwo cieniasy niech im płaco więcej bo mało maja nie płacic im tym gnojom spadna do 4 ligi albo 3 liga na zawsze bo o awansie to od początku sezonu nie ma mowy to wiadome było podhale ich zamroziło i przegrali i dalej będa przegrywać brak słów aby ich opisać ten klubik grajdołek.

  20. as Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 09:10

    anon niedowartosciowany człowieku grajdołek masz u siebie w domu. Jesteś toksyczny

  21. do prezesa Siarki Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 09:44

    Sytuacja powtarza się z II ligi. Wtedy również byliśmy liderem po wygraniu kilku pierwszych meczów. Później z każdym kolejnym miało być lepiej a było gorzej az spadliśmy z II ligi i koło nosa przeszło nam 800 000zł. III liga przerosła prezesa, sztab i zawodników w większości z przeszłością II ligową. Dramat.

  22. Edek Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 11:43

    w opini kiboli nic się nie STAŁOOOOOOOOOOOOOOOOO

    • Serbinow Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 11:51

      Edek nikt cię nie kocha niedowartościowany człowieku???? Czy co??? Dlaczego cieszy cię porażka KS Siarki???? Czy nie powinieneś udać się do specjalisty – na elektrowstrząsy!!!!

  23. Protazy Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 11:55

    Wincej piniendzy niech da miasto, kwik! Siarka nigdy nie, gminie, kwik!

    • KWKS Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 12:09

      a z jakiego to niby powodu miasto ma inwestować w trupa?!

      • Serbinow Odpowiedz

        3 listopada 2019 at 12:20

        Z takiego, że kiedyś dzięki kopalni Siarki Tarnobrzeg zdobył taki status, że niektóre miasta nigdy go nie zdobędą (stalowolka czy Mielec choćby wypinamy dupę najwyższym wladzom). KS Siarka to dziecko dawnej kopalni dlatego milcZ kulwo.

        • Edek Odpowiedz

          3 listopada 2019 at 13:07

          argumentacja na poziomie kretyna

          • Serbinow

            3 listopada 2019 at 14:20

            W domu nie było miłości? rodzice lali?? dlatego teraz ciężko cokolwiek zrozumieć, niechęć do niczego i nikogo, taki bidulek teraz funkcjonuje wśród ludzi.

        • KWKS Odpowiedz

          3 listopada 2019 at 13:10

          módl się chłopie o zdrowie bo o rozum już za późno

          • Serbinow

            3 listopada 2019 at 14:16

            Tobie zostały elektrowstrząsy.

          • Ks

            3 listopada 2019 at 14:20

            pakujmy dalej miliony w szkoły może jeszcze wybudujmy jakąś „a zajęć dodatkowych jak nie było tak nie ma np „9″, jest ścianka trzeba jeszcze 1.5 mln, a zasadźmy jeszcze 100 tyś jarzębin a las zwierzyniec jak wycinają tak będą wycinać i tak można by zbierać mil a prę groszy szkoda na jedyną rozrywkę w tym byłym mieście woj…..

        • gość Odpowiedz

          3 listopada 2019 at 21:29

          Żyj przeszłością a daleko nie zajedziesz. Masz ochotę to namów innych na finansowanie. Może prezydent i radni zechcą ze swoich prywatnych pieniędzy się dorzucić?. A miasto ma pilniejsze potrzeby.

          • Ks

            4 listopada 2019 at 20:16

            Czyli jakie potrzeby ?

  24. Serb Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 15:02

    Skąd w ludziach w Tarnobrzegu taka nienawiść, podłość, zadowolenie z czyjegoś nieszczęścia? – ludzie opamiętajcie się, kto was tak nakręca, dlaczego macie taką nienawiść do KS Siarki, chcecie zniszczyć klub, który ma tradycję, bo co?? Bo ktoś ze stalowej was nakręca, bo co więcej kasy pójdzie na ……, Ludzie kosz został już zniszczony i co chcecie zniszczyć następna sekcję, bo macie w sobie złość.

    • Protazy Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 16:18

      Nie wiem jak inni, ale ja jestem za tym by miasto płaciło a) na szkolenie młodzieży a nie na prezesa i sekretarkę oraz B) za promocję miasta poprzez również właściwy poziom sportowy. Tego ostatniego nie ma i jeszcze radni kaskę dokładają, to jest chore. Grajkom się nie chce piłki kopać to niech się padą na murawie.

    • Miro Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 16:23

      NIKT TU NICZEGO NIE PRÓBUJE ZNISZCYĆ !!! Dyskusja toczy się wokół zasadności finansowania klubu sportowego z kasy miejskiej, który jest spółką akcyjną paru lokalnych cwaniaków. Jeśli to ma być dla kiboli jedyna rozrywaka to psychiatrycznie współczuję jej obrońcom, bo rzeczywiście poziomem sięgneli dna co zresztą powierdzają ich niewybredne wpisy. Zdaje się, że szalikowcy serbinowcy wciąż nie zorientowali się, że mamy wolny rynek i miasto nie ma żadnego obowiązku utrzymywania stadionów by kilku frustratów miało się gdzie wykrzyczeć. Czy ktoś policzył koszty pilnowania tej „SZALIKOWEJ ELITY” przed meczem i po meczu ?!, eskortę, pijackie debaty pod blokiem i darcie mordy do rana jaka to siareczka jest kochana. Coś się kończy i coś zaczyna więc nie ma co biadolić tylko trzeba przemeblować łeb i się raz na zawsze odpierd…ć od miejskiej kasy, bo czas świetych krów na fikcyjnych etatach dawno już minął. Nich zrobią wynik i awansują do ekstraklasy to wówczas wszyscy z ochotą się zżucimy na mistrzów, a tymczasem niech sobie panowie prezesi poszukają sponsora strategicznego (czyt. frajera), który zechce dotować to dziadostwo bez przyszłości.

  25. szew Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 16:16

    prezwsy zawodnicy kibice nie chca żadnego awansu aby odrazu spaść i byc dostarczycielami pónktów śmieszni sa każdy z nich sie śmieje a kibiców nie ma i nikt nie chodzi n amecze nie ma na co patrzec nikt ich nie wspiera lepiej nie bedzie tylko gorzej ani dopingu ani oprawy jacy zawodnicy tacy kibice .

  26. były kibic Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 16:23

    dziadostwo bagno i tyle jepiej niech będzie ta liga i nic więcej albo zlikwidowac te drużyne i zrobić kosza lepiej będzie, a ci ludzie z tbg tylko sie napinac potrafia zganiac na jednych a każdy z nich z naz sie śmieje i robi co chce śmieszne ale mnie to nie dotyczy mam to gdzies bo im nie kibicuje

  27. Wacek Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 16:28

    zgłaszam wniosek formalny aby na statnionie zrobić gigantyczny targ warzywno-kwiatowy

    • sd Odpowiedz

      3 listopada 2019 at 22:22

      w swoim domu najwyżej możesz

  28. Pan Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 17:36

    Żeś się Miro opisał..:) I co z tego?

  29. Podkarpacie Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 20:59

    Ten mecz wyglądał na sprzedany Siarka zero gry w tym meczu, teraz przypomina mi się wypowiedź Pana Roberta Truszkowskiego który jak odchodził z Siarki powiedział co nieco o zarządzie. Wygląda na to że nic się nie zmieniło od tamtej pory tak na marginesie pamięta ktoś co było punktem zapalnym odejścia Pana Roberta Truszkowskiego z Siarki? Życze Siarce jak najlepiej i że będzie tak jak za trenera ŚP Pana Janusza Gałka.

    • enyaw Odpowiedz

      4 listopada 2019 at 10:15

      hmmm chyba Marcina :) zdradź bo nie wiem

    • StaraGwardia Odpowiedz

      4 listopada 2019 at 15:46

      Tak jak za Gałka to nigdy już nie będzie bo wtedy sponsorem był Siarkopol a piłkarze z całej Polski chcieli grać w Tarnobrzegu bo bardzo dobrze płacili tylko że trener Gałek był wymagający i dawał piłkarzom na treningach niezły wycisk że pot lał się z nich strumieniami i wyniki były a nie tak jak teraz pobiegają sobie pokopią i taki to jest trening a mam porównanie bo widziałem treningi piłkarzy Siarki w latach 90tych.

  30. La Familia Odpowiedz

    3 listopada 2019 at 22:03

    Szkoda że nie dałem over 4.5 + bo fajny kurs był.

  31. a453777 Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 10:09

    Panie Prezydencie i Wy Radni Miejscy !! Za tą kase przekazana na klub prywatny bez jakiegokolwiek uzasadnienia nie zagłosuje już na WAS nigdy . Po co to było jak większości jest przeciw ?? Nie dlatego na Pana panie Prezydencie głosowaliśmy !!! W tle bardzo drogie smieci i podwyzka podatku od nieruchomości ?? Gdzie jeszcze podwyzszają ten podatek ??!! I brak jakiejkolwiek aktywności w miescie , marazm i lansik na wiejskich festynach .

    Trudno się tu czymś zachwycić .

    • sd Odpowiedz

      4 listopada 2019 at 18:27

      większość – to znaczy ty ???

  32. enyaw Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 10:14

    spokojnie miasto w zimie dorzuci na wzmocnienia i bedzie 2 liga :) strata do lidera to tylko 4 pkt :)

  33. gość Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 13:01

    Może prezydent i radni dorzucą coś od siebie …

  34. wiemwiem Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 13:17

    A ja mysle ze jednak sie utrzymaja bo wsparcie bedzie z miasta.Kocham ta IV lige.Pokopia sobie troszeczke i kaska jest.No ale musza tez brac pod uwage tez to nasi kochani pilkarzyki ze jesli jakims cudem awansowali to wiekszosc straci prace .Takie zycie.

    • gość Odpowiedz

      4 listopada 2019 at 19:50

      Problem ,że to nie nasi. To prawie sami najemnicy.

    • Szydełko Sz. Odpowiedz

      4 listopada 2019 at 22:05

      Ja jednak jestem sceptyczny i nasz zietkaes jednak zmierza pewnie ku 3 lidze.

  35. Dzikovia Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 19:55

    W Tarnobrzegu dużo krętaczy nie chce by istniał klub, nakręcają to naciągacze z Zardzewiałej Wólki – na pochybel zdrajcom i wrogom KS Siarka. Pseudo mieszkańcy, którzy myślą, że kontrolują finanse miasta – ból dupy zostaje, a od Siarki wara.

    • a453777 Odpowiedz

      6 listopada 2019 at 06:52

      Siarka to prywatny biznes Jajecznicy i kilku innych gości , wydoili w tym roku z miast 850 tys zł ; wystarczy !! Robcie swoje jak lubicie ale nie za wspólne pieniądze tylko za wasze prywatne !!!

  36. wiemwiem Odpowiedz

    4 listopada 2019 at 22:16

    Prezydent Nadbereżny dał pieniążków na mój graj dołek i też widać efekty, w klubie sami wychowankowie 10 trenerów od wszystkiego, drużyna bije się cały czas o awans a toi toi arena dosłownie błyszczy i jest gotowa na otwarcie najlepiej w sezonie ligi greckiej gdzie już mamy niemal pewne mistrzostwo, dlatego ja wolę posrać na Tarnobrzeg :)

  37. 850 Odpowiedz

    6 listopada 2019 at 15:47

    Dzięki za podpowiedź :)