Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Znamy pierwsze sklepy jakie znajdą się w projektowanym obecnie centrum handlowym Karuzela w Tarnobrzegu

Listopad 18, 2019 4:49 PM

Pierwsi najemcy podpisali umowy najmu w centrum handlowym Karuzela które zostanie zrealizowane przy wiadukcie  kolejowym przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Sklepy modowe Sinsay, House i Cropp zajmą powierzchnię prawie 3.000 m kwadratowych w projekcie który będzie liczył ponad 20.000 m.kw.

Poprzemysłowy teren o powierzchni 7ha zostanie zrewitalizowany i zabudowany kilkoma budynkami w formie parku handlowego. Większość powierzchni zajmą sklepy z branży modowej a w skład projektu wchodzi również sklep typu dom i ogród o powierzchni około 9.000 m kw. „Jeszcze przed końcem roku podpiszemy kolejne 2-3 umowy najmu z branżą wyposażenia wnętrz i modą co da nam około 35-40%  wynajętej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy. To bardzo dobry wynik.” – mówi Piotr Wasilewski odpowiedzialny za najem lokali handlowych w Karuzeli.

Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Mrągowie, Gołdapi, Turku i Lublińcu. W chwili obecnej realizowana jest Karuzela w Ełku a jeszcze w tym roku rozpocznie się kolejna budowa, tym razem w Kołobrzegu.

Info: Karuzela Holding Sp. z o.o.

78 Responses to Znamy pierwsze sklepy jakie znajdą się w projektowanym obecnie centrum handlowym Karuzela w Tarnobrzegu

  1. KSS Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 16:56

    Wreszcie coś ruszyło.

    • Bozo Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 18:09

      Gów*o ruszyło. Zwykła ściema, a wy łykacie
      to jak pelikany. Już miała być jedna galeria, miał być wiadukt. Gdzie macie date otwarcia i rozpoczęcia budowy?

      • John Odpowiedz

        18 listopada 2019 at 20:25

        jak możesz tak brzydko pisac i dalczego to robisz .

    • Mezo Odpowiedz

      20 listopada 2019 at 09:23

      TRZEBA SIĘ ZESZMACIĆ ŻEBY SIĘ WZBOGACIĆ.

      KANALIA.

  2. Derok Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 17:09

    Brawo budować, nie patrzeć na miejscowych blokerów, którzy blokują tego typu inwestycje, mając w tym swój cel a w zasadzie biznes. Trochę mało te 20000 mogliby pomyśleć o piętrowej galerii tak by powierzchnia zwiększyła się 2 lub 3 krotnie.

  3. Major Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 17:13

    Budujta galerie bo wiśnioki tarnobrzeskie spragnione exkluziw zakupów w galeryjy. Bedom tam chodzić codziennie tylko po to żeby se poołoglondać.

    • Derok Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 17:17

      Wsiurze z lasu zabierasz się za tematy, które cię nie dotyczą.

      • Major Odpowiedz

        18 listopada 2019 at 17:34

        wreszcie smrodzie bedziesz mioł galerie, a nie bedziesz kadził w naszej Vivo

        • An Odpowiedz

          18 listopada 2019 at 21:32

          aluminium ci juz muzg wyrzarlo w ty amelinowy woli,a smrod to tam macie niezly bo wszystkie śmieci od nas łykacie.hahahaha

          • John Odpowiedz

            19 listopada 2019 at 10:10

            jak Ty brzytko pisze.

      • John Odpowiedz

        18 listopada 2019 at 20:16

        jakie tu chamstwo, cos potwornego jak sie to czyta. Wy naprawde pochodzicie z Tarnobrzega ?

        Przeciesz tyle jak sie chodzi po ulicach to ludzie sie usmiechaja do siebię. a tutaj jak Wy sie zachowujecie ?

        • Fotograf alimenciarz pijak Odpowiedz

          19 listopada 2019 at 16:58

          Ja np biore kase za nic z urzedowej miski czyli z waszych podatkow , darek nam podwyzki obiecal i nowe zleceniowki to dlatego musielismy wam podatki podniesc a dzieki takim sciemom i sprawom ktore wogole nie maja wplywu na rozwoj miasta prowokujemy was do stania w opozycji do siebie nawzajem w miedzy czasie nasi wynajeci ludzie z fejk kontami uzywaja roznych prowokacji a my wtedy urzadzamy sobie imprezki z gesina udajac pomoc charytatywna jakies pochody od czasu do czasu i kasiora nam leci w kieszen hahaha . moj aparat kosztowal 100 zl na olx uzywany a ja na nim conajmniej 4 tys miesiecznie zarobie hahaha wasza naiwnosc nie zna granic jakby to stonoga powiedzial dymamy was az was bede kukle piec

    • Ddd Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 20:33

      Człowieku z lasu wole do Rzeszowa się przejechać niż do twojej dziury w środku buszu.

      • kierowca Odpowiedz

        18 listopada 2019 at 20:36

        nieprawda ja widziałem jak żeś srał w Jadachach przy drodze

  4. Marek Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 17:15

    Nie dam zarobić kolkowi!!! Moja noga tam nie powstanie!!!

    • Ddd Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 05:41

      Kołek jest skończony, a galeria nie będzie jego dlatego nie płacz skoro nie byłeś uczciwy wobec prawa, prawo ma być prawem.

    • Johny Honey Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 08:49

      Ja myślę, że twoja noga już powstała (w łonie matki). Chyba, żeś się bez nóg urodził i spodziewasz się, że w galerii będzie klinika protetyczna.
      Tak, żeby ci się zwoje od myślenia nie wyprostowały, to wyjaśnię, że pisze się „moja noga tam nie postanie”.

  5. Bozo Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 17:53

    Mydlenie oczu. Gdzie termin otwarcia? Datę prosze

    • John Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 20:17

      Ja sie ciesze ze bendzie galeria wkońcu

  6. planista Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 18:18

    Tu chodzi o coś więcej niż mydlenie oczu. Wojewódzki Sąd Administracyjny plan na Mokrzyszowie uchylił a rada miasta w październiku podjęła uchwałę o planie na Centrum gdzie ma powstać galeria. Kołek próbuje pokazywać, że zrealizuje wcześniej to koromysło na Mokrzyszowie a jest w czarnej d….

  7. Myślący Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 18:47

    To nie wypali lepszym miejscem na galerie jest sąsiedztwo dworca PKP i PKS ewentualnie gdzieś przy nowej obwodnicy .W Stalowej Woli obok VIVO buduja obwodnicę po drugiej stronie Sanu powstanie S74 z bezpośrednim mostem obok VIVO przypomnę że Kolek też będzie budował kolejna galerie w STW jest wlascicielem Dworca PKS i chce zrobić z niego galerie z dworcem PKS i PKP

    • Globoo Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 19:20

      Głupiś i do tego fantasta.

      • John Odpowiedz

        18 listopada 2019 at 20:13

        Dlaczego piszesz tak brzydko

  8. cenzior Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 19:47

    Na stronie karuzeli widnieje termin oddania 2021 r.

  9. John Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 20:04

    Nareszcie. Mieszkańcy długo czekali na porządną gelerie w mieście.
    Brawo – udało sie

    A czy będzie galeria w centrum ?

  10. plotkara Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 20:29

    Wieta może kto sie tak zesroł pod lasem ze aż cuchnie ?

    • wiemwiem Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 20:50

      Miro i Zbycho z bordowego Daewoo Tico na blachach RST.

    • Janusz Odpowiedz

      18 listopada 2019 at 21:45

      Którym lasem? Jak w zakrzowie za rondem to jakaś padlina leży.

  11. Gość Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 21:14

    To wokół tego planu w mieście miało miejsce lokalne trzęsienie.Ja do sygnalisty na pewno nie pójdę.

  12. Mieszkaniec Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 21:35

    Ja bym chciał takie marki jak Pierre Cardin,Hugo Boss,Lacoste,Tommy Hilfiger,Calvin Klein…A nie ubiory dla gimbazy.

  13. mieszkaniec Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 07:35

    ale smieszne haha ale bajka robia i piepsza głupoty nic nie będzie i nikt nie pozwoli po co jakas galeria i tak by nikt nie kupował w tym grajdołku wiosce bo to nie jest miasto i nie ma kasy na to bo radni z pisu nie umia rządzic

    • anty peło Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 17:46

      najlepiej peło rządziło nie?ośmiorniczki pożerały i płaciły tysiące za obiadki z nazych podatków,a rostoski mówił że piniendzy nima i niebedzie i wiek emerytalny do góry, hop i vat do góry hop,to byly czasy nie?TYLKO PIS! JAROSŁAW !JAROSŁAW!JAROSŁAW!

  14. Mar Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 08:03

    A to galerie i parki handlowe są wyznacznikami rozwoju i jakości miasta? Jak ktoś zarabia 1700 na rękę, to co mu ze sklepów popularnych marek?

    • Lola Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 13:12

      Dokładnie jest tak jak Pan napisał. Tarnobrzeg to bieda i ubóstwo, brak pracy i perspektyw ,a władza nic nie robi w kierunku poprawy tej sytuacji. Stwórzcie najpierw godne miejsca pracy za więcej niż najniższa krajowa i dopiero wtedy otwierajcie galerie ! W Tarnobrzegu świetnie mają się ciuchlandy , pepco i tanie sklepy .. to tylko pokazuje jak zasobny jest portfel przeciętnego mieszkańca.

  15. Janek Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 08:23

    Kiedyś była taka przyśpiewka na meczach. „Brudne ulice zanieczyszczone okolice, ludność psychicznie chora to stalowa wola”. :) Starzy kibice co jeździli do „tirówki wola” pamiętają. Samo zycie. Takie spięte ludzie lasu.

  16. Qwerty Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 09:00

    Gdy się poczyta komentarze pod jakąkolwiek informacją na tym portalu to przeraża wprost chamstwo, nienawisć, prostackie, ordynarne odzywki. Ludzie idźcie do psychiatry po skierowanie do sanatorium bez klamek. To jest niepojęte jak można w ten sposób reagować. Niestety taki sam język słyszy się na ulicy, rodzice tak mówią do dzieci i wychowują kolejne pokolenie prymitywów. Posłuchajcie jak rozmawia między sobą młodzież.
    A admin portalu móģłby blokować ten słowny rynsztok, bo chyba nie o propagowaniem języka menelskiego, więziennego Wam chodzi.

    • Doda Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 10:04

      Popieram w całej rozciągłości !! Dokładnie to samo miałam właśnie napisać !

    • John Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 10:09

      Tak to wprost niebywałe co sie wyprawia na tym forum.
      Jestem ogromnie zniesmaoczny tymi wpisami. Miasto gdzie na ulicach dominuje radość . zadowolenie a tu takie brzytkie wypowiedźi.

      Tyle sie dobrego dookoła dzieje . ale nie tutaj

      • Doda Odpowiedz

        19 listopada 2019 at 10:15

        Zajmij się leszczu jakąś robotą, zgrab liście jak nie masz nic innego do zrobienia, a nie wpisuj durnych komentarzy w każdym pojawiającym sie temacie bo robi się to już nudne.

        • Majdan Odpowiedz

          19 listopada 2019 at 10:24

          Doda jeszcze nie ma tej galerii to gdzie sie pchasz na sklepy. Do domu i bić schabowe na obiad. Dzisiaj chce rosół i schabowe

        • John Odpowiedz

          19 listopada 2019 at 10:26

          Nie mieści sie . to w głowie jak można tak brzytko pisać na drugoł osobe w internecie. Ja myślę ze powinieneś poczytać o tym czym złym jest . hejt w internecie i jak poczytasz to już nei e bedziesz tak brzytko pisać

    • Gorzycok Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 10:29

      Zablokować ip z wioski pławo i będzie spokój.

      • John Odpowiedz

        19 listopada 2019 at 10:36

        Tylko byś blokował IP a potem będzie dużo Hejtu

  17. Paweł z Sobowa Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 10:14

    Czy to prawda że na otwarciu ma zagrać Zenek Martyniuk ?

  18. Mieszkaniec Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 13:03

    Ta galeria powstaje na krzywdzjie i płaczu dzieci.

    • olaboga Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 15:18

      Załamać się można jak się czyta takie głupie komentarze. A co, firma budowlana zatrudni tam 12 letnie dziewczynki do mieszania betonu albo małe dzieci będą wiązały zbrojenia? Czy może przedszkole zburzą, żeby to wybudować?
      (Bo jeśli twoje myśli przedziwnymi ścieżkami krążą wokół dzieci kiełba, to on płacz i krzywdę swoich dziatek wycenił na 20 tys.)

      • do Olaboga Odpowiedz

        19 listopada 2019 at 16:54

        Ty to jesteś prawdziwy katolik Widze cię w pierwszym rzędzie co niedziela i komunie przyjmujesz ale nienawiść wisi już przy bucie . Jesteś cudny mokrzyszowianin.

        • kto Odpowiedz

          19 listopada 2019 at 17:07

          a ty jesteś paskudny, zacofany i tępy prostak ze stalów

        • olaboga Odpowiedz

          20 listopada 2019 at 15:09

          Pudło! Nie wiem, kogo masz na myśli, ale twój opis do mnie nie pasuje.

  19. anon Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 13:19

    wiocha to tbg dzikusu bez kultury zachowac sie nie potrafia hołota napinacze nic im nie pasuje psychicznie chore każdy z nich sie śmieje brudasy w internetach tylko umia pisać i widac że nie maja co robić

    • John Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 17:50

      Hołota to Ty i Twój paskudny i nieakceptowalny . ton wypowiedzi. Ile trzeba miec w sobie jadu i hejtu aby tak brzydko pisać

  20. adi Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 14:24

    Hej zastanawiam się po co no Portal informacyjny o Tarnobrzegu wchodzą mieszkańcy Stalowej Woli , mają przecież swoje Portale o STW ??? Jedna rozsądna odpowiedź to z jakiejś chorej zazdrości .

    • SIARA Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 17:51

      NIE BO TAM AMELINUM MUZG WYRZERA I TAK SIE LUDZIE ZACHOWUJĄ

  21. Dorian Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 15:39

    bedzie to taka sama „galeria” jak ta przy pks i na kwiatkowskiego. te sklepy ktore jeszcze dojdą to pepco, rtv, deichnan i rossman

  22. Jas Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 16:07

    Optymalne miejsce na galerie to osiedle centrum.Komus bardzo zależy aby po trupach (kiełba)budować za wiaduktem.

  23. Wiesia Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 16:22

    Ciekawe,zaraz po wywiadzie prezydenta bożka w leliwie ,który jak zwykle wszystko popierał,np galerie w centrum,od razu nadwiśla wyskakują z karuzela.

  24. wiemwiem Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 16:45

    No fakt .To taki zwyczajny park handlowy jakich wiele w takich malych miasteczkach.

  25. obywatel Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 17:09

    Ha Ha Ha – Galeria Handlowa – HA HA HA – od nadania nazwy Galeria zrobi się galeria – ha Ha HA – teraz każdy może większy sklep nazwać garerią
    - ha ha ha,

  26. Ewa Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 18:46

    Szału na pewno nie będzie Ale lepsze sklepy niż chwasty do pasa Oby wreszcie coś w tej dziurze ruszylo

    • Gorzycok2 Odpowiedz

      20 listopada 2019 at 11:17

      globoo ty zakompleksiona, zazdrosna małpo ze wsi pławo :)

  27. Gość Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 19:35

    Żeby zaspokoić swoje małomiasteczkowe kompleksy ? Czy zdajecie sobie sprawę z tego ,że pojawienie się tych galeri spowoduje kolejne zamknięcia lokalnych przedsiębiorstw. Co miasto opróch podatku od nieruchomości na tym zyska? zatrudnią 20 osób a pracę w mieście straci 80-100 osób. Lokalni przedsiębiorcy tu płacą podatki i wydają zarobione pieniądze. Sieciówki wysyłają zyski za granicę , gdzie mają swoe siedziby. Zobaczcie co z miejscowymi spożywczakami zrobiły dyskonty? Ludzie , w całym kraju radni i włodarze blokują budowę obiektów wielkopowierzchniowych. U nas jak zwykle na odwrót. Jeszcze kilka lat i nic i nikt tu nie zostanie

  28. Gajowy Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 19:46

    Ja proponuje zeby wszystkie biedronki z Tarnobziuga przeniesc pod jeden dach w tej galeryji !!!!

    • myk Odpowiedz

      19 listopada 2019 at 23:03

      ja proponuje ci miejsce w jarosławieckiej klinice psychiatrycznej

  29. Gajowy Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 03:14

    No to nareszcie przybedzie miejsc pracy dla miejscowych dziewczyn !!!! Bo w kazdej GALERYJI jest mnostwo mlodych galerianek szukajacych uciechy za jakies majtki z Biedronki ,czy biustonosz z LIDLA !!!! Brawo dla wladzy za ten plan bo wreszcie w jednym miejscu bedzie mozna znalezc cos do bzykania…..!

    • Doda Odpowiedz

      24 listopada 2019 at 21:04

      Gajowy ty ze swoim wyglądem to sobie możesz pob…. ale kozy w swoim lesie.

  30. Marcin Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 09:56

    Proponuję nazwę tej oto galerii SYGNLISTA

    • obywatel Odpowiedz

      20 listopada 2019 at 20:52

      Najlepsza nazwa obecnie dla tej niby galerii to KOPERTA.

  31. Terefere Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 11:25

    Znowu jakaś pseudo galeria z niewiadomo czym, a co z tą co miała być za uczelnią pwsz?? Czy będzie w końcu prawdziwe kino w Tarnobrzegu w galerii?

  32. Dorian Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 22:58

    podobno ósma biedra w Tbg ma wystartować w grudniu obok BP

  33. Magda Odpowiedz

    26 listopada 2019 at 09:38

    Tarnobrzeg nie ma już prawie nic. Sprzedano komunikację miejską , ciepłownie, „tymczasowo” wodociągi itp.
    I dlatego mamy stare autobusy, drogie ogrzewanie, wodę i wywóz śmieci. Najpierw zapewnia się podstawy egzystencji a dopiero później resztę. Wszystkie powiatowe miasta w naszym województwie się rozwijają a my stoimy w miejscu.

    • Gość Odpowiedz

      26 listopada 2019 at 10:59

      Drobna poprawka. Moim zdaniem to miasto się cofa i powoli wyludnia. Zresztą patrząc obiektywnie , jakie są tu perspektywy?

      • Mar Odpowiedz

        26 listopada 2019 at 11:38

        Zależy dla kogo, czy dla członków lokalnej elity i ich potomstwa, czy dla ludzi spoza kręgów władzy.

  34. Major Odpowiedz

    18 listopada 2019 at 19:35

    Rzeczywistość jest taka,że możecie mnie smrody pocałować w ptaka

  35. John Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 17:51

    Dlaczego piszesz tak w brzydki sposób. nie powinno się na forach pisać w takim tonie, bądz kulturalny. napewno codziennie chciałbys aby inni kulturalnie sie do ciebie odnośili

  36. wiemwiem Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 12:46

    Te wsio pławskie kompleksy…

  37. qwer Odpowiedz

    20 listopada 2019 at 19:52

    juz, zes go pokazał na drodze mieszkańcowi Niska, był taki wielki, że nie było go widać buroku

  38. oty Odpowiedz

    19 listopada 2019 at 18:59

    Uczysz kóltóry sfojej czy ortpgrafi matole pijany.