Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Straż Miejska szuka właściciela owcy na gigancie

Listopad 22, 2019 10:02 AM

Tarnobrzescy strażnicy miejscy szukają właściciela owcy, pasącej się na trawniku przed budynkiem Agencji Rozwoju Przemysłu na ul. Zakładowej. – Według zgłaszającego, pomimo kilkakrotnych prób odłowienia owca pozostała dalej na wolności – czytamy na facebookowym profilu straży.

Służby proszą o kontakt właściciela, któremu zostanie wskazane dokładne miejsce przebywania owcy.

foto: facebook/Straż Miejska Tarnobrzeg

8 Responses to Tarnobrzeg: Straż Miejska szuka właściciela owcy na gigancie

  1. resFT Odpowiedz

    22 listopada 2019 at 11:19

    owca im przeszkadza,że się pasie? Nie mają nic do roboty w tej agencji tylko gapić się w okno na owce i dzwonić na straż miejską? Przypominają mi się te stare babki z osiedli co tak nic nie robią całymi dniami i wszystko im przeszkadza. A ci w pracy widac tak samo, ciekawe za co pensję biorą ,za gapienie się w okna?

    • Mar Odpowiedz

      22 listopada 2019 at 12:29

      Niekoniecznie, mogą widzieć zwierzaka na monitoringu :P A pensję biorą nie tylko za patrzenie się w okna, ale także za m.in. picie kawy, podobnie jak w urzędzie miasta.

      • amok Odpowiedz

        22 listopada 2019 at 12:37

        a za pierdzenie nagrody roczne!

        • Zakalec tarnobrzeski Odpowiedz

          22 listopada 2019 at 12:53

          Jażem kurde nie dostał, gdzie takie nagrody rozdajo ??

          • smile Odpowiedz

            22 listopada 2019 at 19:14

            Za słabo żeś pierdział…. :) :) :)

  2. yy Odpowiedz

    22 listopada 2019 at 13:01

    jak za darmo to może Dario ją weźmie? No, może jeszcze 80 zeta da dla potrzebujących, jakby było ze zdjęciem do gazety w pakiecie

  3. anna Odpowiedz

    22 listopada 2019 at 18:01

    To zabłąkany burmistrz z Baranowa szuka swojej drugiej połówki

  4. baranek Odpowiedz

    23 listopada 2019 at 17:26

    Anno ta owieczka może ma końcówkę,byłaby w sam raz dla ciebie.