Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Plan zimowych sparingów Siarki Tarnobrzeg

Grudzień 14, 2019 10:08 AM

Dziewięć meczów kontrolnych rozegra trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tarnobrzeska drużyna zmierzy się przede wszystkim z ligowymi rywalami, wyjątkami są drugoligowa Resovia, pierwszoligowy Radomiak i czwartoligowa Korona Rzeszów.

18.01. KORONA RZESZÓW (Nowa Wieś)
25.01. SOKÓŁ SIENIAWA (Nowa Wieś)
01.02. WISŁA SANDOMIERZ (Stalowa Wola)
07.02 STAL KRAŚNIK (Stalowa Wola)
12.02 GARBARNIA KRAKÓW (Kraków)
15.02 RESOVIA (Nowa Wieś)
19.02 KORONA II KIELCE (Staszów)
22.02 RADOMIAK RADOM (Radom)
29.02 HUTNIK KRAKÓW (Staszów)

22 Responses to Plan zimowych sparingów Siarki Tarnobrzeg

  1. AL Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 12:16

    Czyżby Radomiaka przesuneli do II ligi za brak stadionu…..

  2. kibic Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 13:58

    do czego doszło aby sparingi musieli grać w Stalowej Woli ale przynajmniej PCPN zarobi

  3. mieszkaniec Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 14:12

    jeszcze wiecej niech graj amało tych meczów żeby sie nie zezrały i nie wybuliły po co tyle meczów i tak im to nic nie da 3 liga na zawsze choć i tak jest za silna dziady nie umia frać .

    • sd Odpowiedz

      14 grudnia 2019 at 17:26

      a ty się naucz pisać najpierw…

  4. adi Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 14:28

    Panowie kilka lat temu zostało zbudowane Euroboisko ze sztuczną nawierzchnią przy szkole Podstawowej nr10 żeby drużyna Siarki mogła grać sparingi w Tarnobrzegu . A będzie grała w Staszowie czy Stalowej ….

    • as Odpowiedz

      15 grudnia 2019 at 07:27

      Boisko na 10 vowinno byc dostosowane do sparingów na zime, może jakieś Vrywatne firmy z terenu miasta się za to wezmą, żeby dostosować ten obiekt do wymogów, 5 lat mineło gdy nie można go było ruszać, teraz już można, a nawet trzeba, by Siarka grała na Serbinowie, i inni Vrzyjeżadzali do nas

  5. CBA Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 14:54

    Za to euroboisko ktoś powinien beknąć. Bubel jakich mało. Nie mogli od razu zrobić większego? Zabrakło wyobraźni? Jeżeli prywaciarz w Woli Chorzelowskiej inwestuje prywatne pieniądze w sztuczne, podgrzewane i oświetlone boisko to chyba to opłacalna inwestycja. Sami mu płacimy. Nasza elyta polityczna tego nie widzi?

  6. kopacz Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 15:14

    Euroboisko to taki troszeczkę większy orlik i ewentualnie dzieciaki mogą tam sobie pograć.Chcecie sztuczne boisko a na wode po treningu nie ma.Jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi i gra w okręgówce.Juz niedługo będzie wysyp pozwów do sadu o zaległe wypłaty dla byłych i obecnych piłkarzy a wam sie sztuczne boisko marzy .Co moze jeszcze podgrzewana burawa i oświetlenie na stadionie???hahahah Za 50 lat nie bedzie tego w Tarnobrzegu.Nie ma kto i za co załatać kilku dziur na ulicach a wy takie tematy poruszacie :):)

  7. anon Odpowiedz

    14 grudnia 2019 at 17:26

    bo w tej wiosce nie ma nic ani klubu porządnego ten klubik juz upada siara ani boisk a te sparingi to jest trening i zwykła kopanina aby sobie pokopali piłe i po co graja z tymi drużynami co sa w lidze .

    • edmund Odpowiedz

      15 grudnia 2019 at 11:23

      za to w pedałowej woli jest toi toi arena i szykują już drugą tylko nie wiadomo kiedy będzie otwarcie tego gównianego obiektu

  8. AlF Odpowiedz

    15 grudnia 2019 at 12:00

    Układy są jakie są i co tu dużo mówić…

    • sd Odpowiedz

      16 grudnia 2019 at 21:20

      w dupie

  9. kopacz Odpowiedz

    15 grudnia 2019 at 15:51

    edmund ale zabłysnął jak jaja bycze.

  10. kss Odpowiedz

    15 grudnia 2019 at 16:01

    Kiedy w Tarnobrzegu przerobią euroboisko,żeby spełniało wymogi rozgrywania meczów??? Kiedy powstanie stadion lekkoatletyczny???? kiedy powstanie most na Wiśle?? Kiedy powstanie centrum komunikacyjne przy PKP dla obsługi całego powiatu???

    • PDB Odpowiedz

      15 grudnia 2019 at 17:08

      Jutro.

  11. pytania do kogo? Odpowiedz

    15 grudnia 2019 at 21:57

    Do naszych radnych any bardziej miasto sie any dobijali ludzi ze na nic nie maja kasy narazie sami emeryci i pozostali co biora kase z zusu maja live bo maja darmowe autobusy robia dude korki w marketach a za nie wiadomo ile jeszcze braknie sasiadow ktorzy sa teraz u nas wiec niech zaczna myslec aby miasto było lepsze i większe ale to fakt nie zmieni sie nie wiadomo przez ile lat bo sporo osób tego nie chciało wcześniej i teraz a co pózniej a nie wiadomo kiedy zagra na naszym stadionie klub powyżej pierwszej ligi?

  12. ivan_drago Odpowiedz

    16 grudnia 2019 at 07:59

    a co to za różnica gdzie zagrają ?
    miejscowym oni nie lubią nabijać kasy tylko ościennym więc to jak najbardziej w stylu kiełbasy.

    a radni dorzucą lada dzień kolejne 200 tysiączków.by żyło się lepiej.

  13. kopacz Odpowiedz

    16 grudnia 2019 at 13:52

    pytania do kogo? A teraz przetłumacz to na Polski.

  14. odp Odpowiedz

    17 grudnia 2019 at 22:35

    tylko obiecuja ze cospieknego bedzie w tbg-u a widzisz te efektyo którybyła lub jest mowa bo jak byl w drugiej lidze mogli awansowac do 1 czemu tego nie zrobili zapytaj sie dziedzica a co do miasta to pytania do bozka bo tylko obiecuja a efektu nie ma?

  15. Cycu Odpowiedz

    18 grudnia 2019 at 14:16

    Fujarka gra hip hip hura…. Pławo pozdrawia…