Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeski koncert „Niepokonani Maja i Eryk”. Sala w TDK pękała w szwach (fotoreportaż)

Grudzień 29, 2019 8:08 AM

Pierwszy z dwóch koncertów charytatywnych „Niepokonani Maja i Eryk” odbył się w miniony piątek  w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Drugie widowisko miało miejsce wczoraj, w Sandomierzu.

Dla 2,5 letniej Mai i zmagającej się z białaczką limfoblastyczną oraz 15 letniego Eryka, który choruje na nowotwór kości wystąpili lokalni artyści, odbyły się również licytacje.  Łącznie udało się zebrać około 30 tys. złotych.

Foto: Piotr Morawski

Foto: Krzysztof Zbroszczyk

11 Responses to Tarnobrzeski koncert „Niepokonani Maja i Eryk”. Sala w TDK pękała w szwach (fotoreportaż)

 1. TBG Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 08:28

  Akcja in plus – widac ludzi dużo, oby się udało. Brawo trzeba pomagać, bo lepiej pomagać niż tej pomocy potrzebować.

 2. John Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 08:39

  Tarnobrzeg i mieszkancy naszego miasta jak i organizatorzy spisali sie na medal niestety tego samego nie mozna powiedziec o sandomierzu , mentalnosc ludzi zza wielkiej wody jest taka wy dajcie nam wszystko a my wam gow…o wiec najwyzszy czas podziekowac im za wspolprace i zaslug naszego miasta nie przypisywac ludziom o tak chorej mentalnosci

 3. Obywatel Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 13:59

  Jest i nasz piękny Dariusz, no jakżeby inaczej. Co tam w Krośnie słychać? :-)

  • Tola Odpowiedz

   30 grudnia 2019 at 20:54

   G…wno!

 4. znajomy królika Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 14:22

  Muszę przyznać, że prezydent Bożek jest świetny w prowadzeniu licytacji i tego typu akcji. Nadaje się do tego jak mało kto. Tylko do tego.

 5. Ala Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 19:15

  Hehehe Jak tak dalej bedzie to sprawnie zlicytuje tarnobrzeg Ostatni gaszą swiatlo

 6. Mar Odpowiedz

  29 grudnia 2019 at 20:13

  Zebrano ok. 30 tys. Biorąc pod uwagę, że planowany koszt organizacji Sylwestra to kwota 17 tys., jest szansa, że suma zebranych pieniędzy przekroczyła sumę pieniędzy wydanych na organizację, dzięki czemu konkretna pomoc trafi do potrzebujących.

  • joe Odpowiedz

   29 grudnia 2019 at 22:10

   mógłbyś rozjaśnić tę zbitkę nieprecyzyjnych sugestii ;”zebrano ok 30 tys….koszt organizacji Sylwestra to kwota 17 tys., jest szansa, że suma zebranych pieniędzy przekroczyła sumę pieniędzy wydanych na organizację”,(czego organizację?)

   • Mar Odpowiedz

    30 grudnia 2019 at 10:13

    Zorganizowanie imprezy coś kosztowało. Toteż dla porównania podałem koszt innej imprezy – Sylwestra. Zakładając, że koszty były nie większe niż w przypadku Sylwestra daje to co najmniej 13 tys. na cele dobroczynne. No bo datki powinny pokryć co najmniej koszty, aby finanse publiczne nie ucierpiały. Chyba że wszelkie koszty pokryli prywatni sponsorzy, to wtedy całe 30 tys. idzie na cele dobroczynne.

 7. ivan_drago Odpowiedz

  30 grudnia 2019 at 09:45

  elyta nie tylko tańczy i śpiewa,elyta nawet pomaga.
  dobra okazja do lansu nie tylko prezydenta ale jego świty.

 8. Tom Odpowiedz

  31 grudnia 2019 at 22:35

  Dobra robota Monika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>