Baran odchodzi z Siarki

Michał Baran, kapitan Siarki Tarnobrzeg, opuszcza beniaminka Tauron Basket Ligi. Rozgrywający zaraz po otwarciu okna transferowego, dołączy do jednej z podkarpackich drużyn, najprawdopodobniej będzie to drugoligowiec z Krosna.

Michał Baran (30 lat, 185 cm) był przez dwa ostatnie sezony jednym z czołowych rozgrywających na parkietach 1 ligi. Niestety ten sezon w Tauron Basket Lidze jest bardzo nieudany dla kapitana Siarki. W pierwszych meczach Baran spędzał na parkiecie po 10-15 minut, zdobywając średnio 1,2 pkt. w meczu. Z każdą kolejną porażką tarnobrzeżan malała także jego rola, jako przywódcy w drużynie.

PRZYMUSOWE PRZENOSINY

W tym tygodniu zawodnik doszedł do porozumienia z prezesem i trenerem Siarki, Zbigniewem Pyszniakiem: – Doszliśmy do porozumienia, że najwyższa klasa rozgrywkowa nie jest dla niego. Michał sam zresztą  stwierdził, że teraz to dla niego za wysokie progi, przyznając jednocześnie, że nie sprawdził się. A że jest także za drogim zawodnikiem, dlatego z dniem 31 stycznia, rozstajemy się za porozumieniem stron – komentuje całą sprawę Pyszniak.

Fot. Piotr Morawski

źródło:www.plk.pl

1
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kotlet

wcześniej Marciniak, teraz Baran, Miszczuk też jest na wylocie… na szybkie zgranie nowych zawodników nie ma co liczyć a na zwycięstwa przyjdzie nam jeszcze poczekać…