Baran odchodzi z Siarki

Michał Baran, kapitan Siarki Tarnobrzeg, opuszcza beniaminka Tauron Basket Ligi. Rozgrywający zaraz po otwarciu okna transferowego, dołączy do jednej z podkarpackich drużyn, najprawdopodobniej będzie to drugoligowiec z Krosna.

Michał Baran (30 lat, 185 cm) był przez dwa ostatnie sezony jednym z czołowych rozgrywających na parkietach 1 ligi. Niestety ten sezon w Tauron Basket Lidze jest bardzo nieudany dla kapitana Siarki. W pierwszych meczach Baran spędzał na parkiecie po 10-15 minut, zdobywając średnio 1,2 pkt. w meczu. Z każdą kolejną porażką tarnobrzeżan malała także jego rola, jako przywódcy w drużynie.

PRZYMUSOWE PRZENOSINY

W tym tygodniu zawodnik doszedł do porozumienia z prezesem i trenerem Siarki, Zbigniewem Pyszniakiem: – Doszliśmy do porozumienia, że najwyższa klasa rozgrywkowa nie jest dla niego. Michał sam zresztą  stwierdził, że teraz to dla niego za wysokie progi, przyznając jednocześnie, że nie sprawdził się. A że jest także za drogim zawodnikiem, dlatego z dniem 31 stycznia, rozstajemy się za porozumieniem stron – komentuje całą sprawę Pyszniak.

Fot. Piotr Morawski

źródło:www.plk.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kotlet
9 lat temu

wcześniej Marciniak, teraz Baran, Miszczuk też jest na wylocie… na szybkie zgranie nowych zawodników nie ma co liczyć a na zwycięstwa przyjdzie nam jeszcze poczekać…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x