Baran odchodzi z Siarki

Michał Baran, kapitan Siarki Tarnobrzeg, opuszcza beniaminka Tauron Basket Ligi. Rozgrywający zaraz po otwarciu okna transferowego, dołączy do jednej z podkarpackich drużyn, najprawdopodobniej będzie to drugoligowiec z Krosna.

Michał Baran (30 lat, 185 cm) był przez dwa ostatnie sezony jednym z czołowych rozgrywających na parkietach 1 ligi. Niestety ten sezon w Tauron Basket Lidze jest bardzo nieudany dla kapitana Siarki. W pierwszych meczach Baran spędzał na parkiecie po 10-15 minut, zdobywając średnio 1,2 pkt. w meczu. Z każdą kolejną porażką tarnobrzeżan malała także jego rola, jako przywódcy w drużynie.

PRZYMUSOWE PRZENOSINY

W tym tygodniu zawodnik doszedł do porozumienia z prezesem i trenerem Siarki, Zbigniewem Pyszniakiem: – Doszliśmy do porozumienia, że najwyższa klasa rozgrywkowa nie jest dla niego. Michał sam zresztą  stwierdził, że teraz to dla niego za wysokie progi, przyznając jednocześnie, że nie sprawdził się. A że jest także za drogim zawodnikiem, dlatego z dniem 31 stycznia, rozstajemy się za porozumieniem stron – komentuje całą sprawę Pyszniak.

Fot. Piotr Morawski

źródło:www.plk.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kotlet
10 lat temu

wcześniej Marciniak, teraz Baran, Miszczuk też jest na wylocie… na szybkie zgranie nowych zawodników nie ma co liczyć a na zwycięstwa przyjdzie nam jeszcze poczekać…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content