Sylwester na Placu Bartosza Głowackiego bez „procentów”

Zakaz wnoszenia alkoholu i środków piroechnicznych na Plac Bartosza Głowackiego będzie obowiazywał  podczas tegorocznej zabawy slwestrowej. Impreza rozpocznie się o godzinie 20 a zakończy tuż po północy pokazem sztucznych ogni.

Przez cztery godziny tarnobrzeżanie będą mogli bawić się na dyskotece pod chmurką przy muzyce DJ’a. Na wspólną zabawę zaprasza Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz oraz stowarzyszenie ESTEKA .

źródło: UM

Foto: Piotr Morawski

1
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kotlet

zakazy, zakazy, wszędzie zakazy. Osoby odpowiedzialne za tworzenie prawa w naszym kraju nie potrafią rozwiązywać w normalny cywilizowany sposób ludzkich problemów. Najłatwiej po prostu zakazać. Impreza masowa w wyjątkowym dniu w roku i zakaz wnoszenia alkoholu, nie wypiję ze spotkanymi znajomymi lampki szampana 🙁 – chyba że Piccolo :), nawet na używanie wyrobów pirotechnicznych w tym dniu mamy „dyspenze” 🙂 ale alkohol to zło – zakazać. Papierosy w pubach to zło – zakazać, automaty do gier – zakazać. Ludzie w tym kraju nie potrafią wybierać, więc rządzący dla naszego dobra ze swojego lenistwa – zakazują, a Polak jak to Polak… Czytaj więcej »