Spółka PKS Tarnobrzeg obniża ceny paliw (fotoreportaż oraz video HD)

Benzyna 4, 83 zł, olej napędowy 4, 63 zł, gaz 2, 53 zł- to ceny obowiązujące od dziś na stacji paliw tarnobrzeskiego PKS. Obniżka jest odpowiedzią na pismo skierowane przez Prezydenta Miasta Norberta Mastalerza do właścicieli stacji benzynowych, dotyczące zasad ustalania cen tego produktu.


Właściciele mają czas do 15 stycznia na udzielenie stosownych wyjaśnień. Prezydent Miasta podjął ww. działania w związku z licznymi sygnałami od mieszkańców Tarnobrzega o wysokich i jednolitych cenach paliw.

Informacja o obniżkach została przekazana dziś przedpołudniem, przez prezesa spółki Antoniego Barwacza. Na konferencji prasowej zwołanej przez Prezydenta Mastalerza oraz prezesa PKS obecny był również prezes MKS Janusz Paruzel.

Całą konferencję można oglądnąć na naszym portalu.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kotlet
11 lat temu

Na zmowę cenową sprzedawców paliw to jedno z lepszych rozwiązań, w Mielcu kiedyś były podobne jaja z cenami paliw, gaz mieli ponad 10groszy drożej niż w Tbg. Kierowcy próbowali bojkotować stacje itp aby wymusić obniżkę co oczywiście nie wiele dało. Zobaczymy czy ten zabieg PKS-u coś da, dobrze że PM widzi co się dzieje w mieście i reaguje.

JANKES
11 lat temu

ZASTANAWIAM SIĘ POCO PKS MA TAKIEGO PREZESA —PARUZELA—
ZAKOŃCZYŁ ŻYWOT FABRYKI FIRANEK W SKOPANIU ZAKOŃCZY ŻYWOT PKSU
TARNOBRZEG .

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content