XVI edycję konkursu „Wygraj sukces” czas zacząć

Rusza XVI edycja największego w Polsce Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio Pro-Media z Tarnobrzega. Aby wziąć udział w eliminacjach należy zakupić płytę zaopatrzoną w kod zgłoszeniowy.

Dodatkowo należy wypełnić formularz, który znajdować się będzie się na stronie www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i login.

Uczestnikami konkursu mogą zostać dzieci i młodzież od klasy „O” do szkół ponadgimnazjalnych, podzieleni zostali na cztery kategorie wiekowe. Termin zgłoszeń upływa 1marca.

Solista zaprezentuje w konkursie dwie piosenki w języku polskim, w tym jedną obowiązkową, wybraną z dotychczasowych piętnastu płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Akompaniament do obowiązkowej piosenki znajduje się na płytach (CD). Druga piosenka jest dowolna.

Płyta będzie dostępna od niedzieli, w domach kultury, klubach i sklepach muzycznych. Krążek zawiera propozycje repertuarowe dla młodych wokalistów autorstwa Elżbiety Buczyńskiej, Ewy Krysian, Nicole Kuleszy, Tadeusza Rossa, Marka Sochackiego, Miłosza Pawskiego, Jacka Opalskiego, Czesława Palucha, Jarosława Piątkowskiego oraz Roberta Wiórkiewicza.

Eliminacje wstępne do konkursu Wygraj Sukces przeprowadzi blisko 50 miast w Polsce. Wielki finał planowany jest 1 czerwca 2011 w Tarnobrzegu.

Regulamin, historię, werdykty, galerię, laureatów oraz mnóstwo ciekawostek można znaleźć na
stronie www.wygrajsukces.com.pl

Akcji patronuje prezydent miasta Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

Konkurs składa się z trzech etapów: eliminacje wstępne, regionalne i finał.

KALENDARZ KONKURSU:

– od 14 stycznia 2011 r. rozpocznie się dystrybucja 16 płyty Konkursu Piosenki „WYGRAJ SUKCES” dla osób indywidualnych i na zasadach komisowych.

– od 20 stycznia 2010 r. płytę będzie można zakupić w sieci sklepów muzycznych RIFF. /Szczegółowy wykaz sieci sklepów znajduje się na stronie www.wygrajsukces.com.pl./

-od 25 stycznia 2011 r. (wtorek) do 1 marca 2011 r. (wtorek) nieprzekraczalnie – zgłoszenia solistów.

– od 15 marca 2011 r. (wtorek), wpisując login na stronie formularza i kod z płyty znajdziecie informacje o terminie i miejscu eliminacji wstępnych.

– od 25 marca do 2 kwietnia 2011 r. (piątek – sobota) – Eliminacje wstępne.

– od 12 kwietnia 2011 r. (poniedziałek), wpisując login na stronie formularza i kod z płyty znajdziecie informacje o terminie i miejscu eliminacji regionalnych (uczestnicy nie będą powiadamiani listownie).

– od 18 kwietnia do 8 maja 2011 r. (poniedziałek – niedziela) – Eliminacje regionalne.

– do 10 maja 2011 r. (wtorek) uczestnicy potwierdzają swój udział w finale poprzez zalogowanie się i wypełnienie karty akredytacyjnej.

– Finał konkursu odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury

30 maja 2011 r. (poniedziałek) – prezentacje konkursowe – soliści w kat. I, II, III

31 maja 2011 r. (wtorek) – prezentacje konkursowe – soliści w kat. III cd., IV

1 czerwca 2011 r. (środa) – KONCERT GALOWY

źródło i foto: Pro-Media, TDK

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ash
12 lat temu

Jakie to wszystko piękne i niewinne, chcesz wziąć udział – MUSISZ KUPIĆ PŁYTĘ. A pieniążki do kieszonki….

max
12 lat temu

ash Ty chyba nic w życiu nie zrobiłeś dobrego dla nikogo bo widzę po Twoich wpisach, że masz zawsze problem z każdą cenną inicjatywą która dzieje sie w naszym miescie. Zajmij się więc czymś pozytywnym a lświat z Toba będzie miał mniej problemów

ash
12 lat temu

Źle interpretujesz moje działania max ale cóż, takie Twoje prawo.
Lepsze by były kontrargumenty a ich jakoś nie widać…

qox
12 lat temu
Reply to  ash

@ash kontrargumenty są takie, że „Wygraj sukces” to nie wolontariat. Płyta musi się sprzedać, żeby zwrócić koszty utworzenia repertuaru i samego nagrania w studiu i tłoczenia. Organizacją konkursu zajmuje się TDK.
W czym widzisz problem? Cena płyty (25 zł) za wysoka? Czy ta cena ogranicza udział w konkursie?
Wiesz, masz prawo sobie pofolgować 🙂 (do pewnego stopnia) ale zamiast od razu zarzucać „kręcenie lodów” zapytaj: ile i za co?

ash
12 lat temu

qox – nie sugerowałem nic o wolontariacie, słowami „pięknie i niewinnie” chciałem podkreślić sprytne ( bo chyba tak to można nazwać 🙂 ) zakamuflowanie opłaty wpisowej, moim zdaniem dość wysokiej, ale to nie mój problem ja nie śpiewam:)

max
12 lat temu

ash napisz coś o sobie, o Twoich osiągnięciach, co takiego zrobiłeś dla kogokolwiek w tym mieście. Napisz jak organizujesz akcje, wspaniałe darmowe imprezy dla wszystkich… Masz coś do napisania??? Nie sądze. Potrafisz tylko filozofować jak każdy wiejski filozof, który zawsze wszystko by zrobił lepiej. Jak to mówią młodzi ash żal.pl

max
12 lat temu

a najlepszą sprawą którą mógłbyś ash zrobić to zorganizowanie kontr imprezy na taką samą skalę jak robią to ludzie z Wygraj sukces. Stać Cię na to? Wpisowe u Ciebie mogłoby kosztować symboliczną złotówę? Zrób to ash – miasto czeka na takich jak Ty – nie daj się prosić – ash nie zawiedziesz nas chyba? Sam będę pierwszy do śpiewania – ponoć mam talent ash. Więc jak to mówią wiejscy filozofowie weśta i zróbta – o tak to jest właśnie Twoja filozofia….

ash
12 lat temu

Widzę max, że nieźle się zdenerwowałeś, a nie powinieneś bo jak pisał Krasicki :”Prawdziwa cnota krytyk się nie boi” 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content