Ligowa porażka tarnobrzeskich siatkarek (fotoreportaż oraz video HD)

Siatkarki Anser Siarka Tarnobrzeg przegrały z liderem drugoligowych rozgrywek Szóstką Biłgoraj 0:3. Mecz odbył się w sobotę, w tarnobrzeskiej hali OSiR.

Przez dwa pierwsze sety spotkania tarnobrzeżanki dzielnie walczyły z mocniejszymi rywalkami. Gra mogła się podobać, momentami to siatkarki Siarki dyktowały warunki gry, dobrą obroną i celnymi atakami nie pozwalały przeciwniczkom na zdobycie kilkupunktowej przewagi. Niestety, gospodynie, grające bez rozgrywającej nie potrafiły do końca seta utrzymać równej gry i przegrywały w decydujących momentach.

– Graliśmy w eksperymentalnym składzie, gdyż nie mamy drugiej rozgrywającej a na treningi w takim ustawieniu mieliśmy praktycznie trzy dni. Dziewczyny starały się jak mogły, były momenty, dobrej gry, ale były okresy, że nie radziliśmy sobie – tłumaczył portalowi NW24 trener tarnobrzeskich siatkarek Andrzej Dróbkowski. –  Nie wykorzystaliśmy prowadzenia w drugim secie 19: 16, i końcówka, kiedy było 24: 24 też nam nie wyszła – dodał.

Zniechęcone przegraną na przewagi w drugiej partii tarnobrzeżanki bez wiary przystąpiły do trzeciego seta, oddając go rywalkom do szesnastu. – W trzecim secie powietrze zeszło z zawodniczek – powiedział NW24 Dróbkowski.

Po 13 kolejce drugoligowych rozgrywek drużyna Anser Siarki Tarnobrzeg z dorobkiem 12 punktów zajmuje siódmą lokatę, tracąc do lidera z Biłgoraja 22 punkty.

Kolejne spotkanie tarnobrzeżanki rozegrają 22 stycznia w Krakowie, z miejscową Wisłą.

Siarka Tarnobrzeg-Szóstka Biłgoraj 0:3 (19:25, 24:26, 16:25)

Video: Piotr Morawski

Foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content