Dwóch pijanych kierowców i jeden rowerzysta – bilans minionego weekendu

Miniony weekend przyniósł niechlubny rekord. Na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców ciężarówek oraz rowerzystę z zakazem prowadzenia pojazdów kat. a,b,c,d,e,t i roweru.

Niechlubnym rekordzistą był 25-letni kierowca ciężarówki, który w sobotę przed godziną 23, został zatrzymany na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego 3 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierowca trafił do aresztu celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Nieco mniej bo 2,30 promila alkoholu w organizmie wykazało urządzenie u 52-letniego kierowcy samochodu ciężarowego marki renault magnum, którego policjanci zatrzymali w niedzielę o godzinie 8.20 na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. W tej sprawie funkcjonariusze wszczęli postępowanie przygotowawcze.

W Gorzycach na ulicy Sandomierskiej do kontroli drogowej został zatrzymany 58-letni rowerzysta. Jak się okazało mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów kat. a,b,c,d,e,t oraz roweru.

źródło: podkarpacka.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content