Turniej o Puchar Prezesa Klubu Siarka Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

– Moją intencją było to, aby chłopcy, których trenuję zamiast siedzieć w domu aktywnie wykorzystali czas ferii robiąc to, co lubią – powiedział NW24 Michał Szymczak, trener młodzików starszych Siarki Tarnobrzeg i organizator imprezy. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: po dwie z Siarki Tarnobrzeg i Stali Stalowa Wola i jedna z Izolatora Boguchwała.

– Zaprosiłem jeszcze drużynę z Resovii Rzeszów, niestety z przyczyn głównie zdrowotnych chłopcy nie mogli przyjechać – tłumaczył portalowi NadWisłą 24 Szymczak. – Takie turnieje są bardzo dobre dla dzieci, naturalnie przedłużają okres grania, a ponieważ mamy do dyspozycji w Tarnobrzegu piękną halę i młodzież, która chce trenować, postanowiłem zorganizować takie zawody.

Oprócz Pucharu dla najlepszej drużyny organizatorzy przewidzieli słodycze dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju, pamiątkowe książki, kalendarze, oraz drobne upominki dla trenerów. – Mam nadzieję, że ta inicjatywa przekształci się w cykliczny turniej, ponieważ jest to fajna i niezapomniana przygoda. Do dziś pamiętam czasy, gdy jako młody chłopiec razem z drużyną jeździliśmy na turnieje choćby do Mielca – powiedział NW24 prezes Siarki Grzegorz Ciszewski.

Relacja video HD – wkrótce.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content