ANIA WYSZKONI Z KONWOJEM MUSZKIETERÓW W TARNOBRZEGU

Koncert Ani Wyszkoni, patrona dziesiątego Konwoju Muszkieterów odbędzie się w piątek, w tarnobrzeskiej hali OSiR, o godz. 19. Impreza  jest formą podziękowania klientom Intermarché i Bricomarché, którzy dołączyli do tegorocznego Konwoju Muszkieterów kupując wyznaczone produkty, lub wrzucając pieniądze do wystawionych skarbonek Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

Od 2001 roku, kiedy pierwszy konwój z darami wyruszył w podróż po kraju, ponad 1300 placówek otrzymało wsparcie o wartości bliskiej 6 mln zł. W tym roku Fundacja Muszkieterów wsparła finansowo 244 placówki wskazane lokalnie przez właścicieli sklepów.

Aktywność społeczna 185 przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie i ich znajomość społeczności, w których działają, pozwala zaoferować pomoc osobom i placówkom, które aktualnie znajdują się w największej potrzebie. Dzięki temu, że nasze sklepy zlokalizowane są głównie w miastach zamieszkałych przez 20 – 70 000 mieszkańców, mamy wyjątkową szansę dotarcia z darami do małych placówek, niejednokrotnie omijanych przez akcje o zasięgu ogólnopolskim. Muszkieterowie, pracujący i aktywnie działający na rzecz lokalnych społeczności, potrafią wskazać ośrodki czy rodziny szczególnie wymagające wsparcia.

Konwój im tę pomoc oferuje. Współpraca z Fundacją Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” pozwoliła nam dodatkowo zaangażować się w działania na rzecz dzieci dotkniętych porażeniem mózgowym i wadami genetycznymi” – powiedział Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Od 6 grudnia klienci Intermarché mogli wesprzeć Konwój, nabywając wyznaczone produkty. Dochód z ich sprzedaży oraz środki przekazane przez Fundację Muszkieterów został przeznaczony na zakup darów dla ośrodków wskazanych przez właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché.

Corocznie patronem Konwoju zostaje jedna z polskich gwiazd. W poprzednich edycjach akcji, strój muszkietera przywdzieli: Stanisław Soyka, bracia Golcowie, Krzysztof Krawczyk, Natalia Kukulska, Majka Jeżowska i zespół Arka Noego. W 2010 roku patronem akcji została Ania Wyszkoni.

Z okazji 10-lecia Konwoju Muszkieterów patronem medialnym akcji została TVP2. W ramach współpracy Fundacja została współorganizatorem koncertu Telewizji Polskiej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Relację foto od naszych  trzech fotoreporterów oraz video HD z koncertu Ani Wyszkoni w Tarnobrzegu zobaczysz na portalu www.nadwisla24.pl – Zapraszamy po koncercie.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
były pracownik intermarche
11 lat temu

Organizują koncert w ramach podziękowania dla klientów ale bilety kosztują 40 zł :), nie dziwi mnie to skoro większość pracowników dostaje za cały etat najniższą krajową, to i na tym pseudo dziękczynnym koncercie muszą zarobić

JANKIEL
11 lat temu

NIESTETY ŻYCIE JEST BRUTALNE.

Cartman
11 lat temu

Fajnie, że coś się dzieje w mieście. W Tbg nie ma wiele osób zajmujących się organizacją koncertów „gwiazd”. Generalnie akcja jest nastawiona na ściągnięcie klientów do sklepu a nie realną pomoc. Właściciel sklepu wskazuje jedną placówkę w swoim mieście i ona otrzymuje 3000zł… a np. 2000 osób aby wejśc na koncert musi zrobić zakupy za 39zł, dzięki tej akcji wielu mieszkańców Tarnobrzega i okolic w ogóle dowie się, iż taki sklep istnieje…

Do „były pracownik intermarche” – sam pewnie dobrze wiesz ilu jest zatrudnionych osób na normalną umowę o pracę(za najniższą krajową) a ile jest z robót interwencyjnych i z orzeczeniem o niepełnosprawności – z jednej strony wielka firma z ogromną pompą „pomaga” za 3000zł(gdzieś tyle to chłopaki ze „Złotej Siarki” zebrali dla domu dziecka) a z drugiej strony wykorzystuje wszystkie możliwości obniżenia kosztów pracy – do czego ma oczywiście prawo… ale pracownik siedzi cicho, ważne aby klienci przychodzili i kupowali…

DONKE
11 lat temu
Reply to  Cartman

GŁOSUJCIE NA P.O. A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ.”ROBOL „MA BYĆ” ROBOLEM „ZA 800 ZŁ,A LEKARZ MA ZARABIAĆ 15 000 ZŁ,TYLKO TEN „ROBOL’ MA KASĘ FISKALNĄ A LEKARZ ,PRAWNIK ITP…..NIE!!!!!!!!!TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ.MOTTO – PODNOSIMY WSPÓLNIE PAŃSTWO Z KRYZYSU

Cartman
11 lat temu

„Robol ma być robolem” – ktoś musi pracować na wyższą głośno krzyczącą i zawsze mało mającą klasę i dodatkowo siedzieć cicho. Tego nie zmieni chyba żadna opcja polityczna, za SLD było lepiej? nie, za PiS? nie, jedynie przed wyborami wszyscy prześcigają się o jego głos a później jest jak widzimy. Z kasami fiskalnymi to faktycznie lipa. PO złe, PiS zły to kto ma coś zmienić w naszym kraju?

daro
11 lat temu

Robol ma kasę fiskalną. ciekawe gdzie, chyba w du… żym poważaniu. a kto ci donkę bronił iść na studia medyczne. Zapewne PO albo SLD?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content