27.02 Koncert Doroty Lanton w tarnobrzeskim TDK godz.18

Aktorka i piosenkarka wykona min. przeboje Edith Piaf, Jacques’a Brela, Ives’a Montanda, Carli Bruni, w orginale. Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w Dziale Organizacji Imprez TDK, pokój 47.

Artystce towarzyszyć będzie zespół Marka Stefankiewicza z udziałem Bogusława Nowickiego. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej TDK.

Dorota Lanton jest absolwentką XV Liceum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. W 1993 ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Szerszej publiczności znana jest jako Julia – farmaceutka z serialu Klan. Interpretatorka
piosenki francuskiej – na koncertach „Miłość w Paryżu” wykonuje w języku francuskim przeboje Edith Piaf, Jacques’a Brela, Ives’a Montanda, Carli Bruni oraz własne piosenki. Jej piosenka „Ma place”, którą śpiewa jako Dorothee Lanton, znalazła się na składance „Weekend in Paris” wśród współczesnych gwiazd piosenki francuskiej. Córka aktorki teatralnej Barbary Lanton. Dwukrotna wicemistrzyni w Żeglarskich Mistrzostwach Polski Aktorów.

foto:TDK Tarnobrzeg

źródło: TDK, Wilkipedia

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona i Adam Bożyk
12 lat temu

Byliśmy wczoraj na koncercie Pani Doroty. Wspaniałe wrażenia, ogromna kultura i kunszt artystki naprawdę nas zachwyciły. Bardzo dziękujemy.

Justyna K.
12 lat temu

Przepiękne są piosenki francuskie, ale w wykonaniu pani Doroty są cudowne

Kasia Szczęsna
12 lat temu
Reply to  Justyna K.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Chciałabym, aby jeszcze raz u nas wystąpiła Dorota Lanton.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content