Nowy prezes Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Hubert Czub został wybrany nowym prezesem zarządu TARR-u.

Poprzednio przez siedem lat pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Departament Funduszy Strukturalnych i Programów Przedakcesyjnych i Departament Wdrażania Projektów Infrastrukturalnych RPO.

Hubert Czub ma 34 lata. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie – Wydział Prawa i Administracji. Dodatkowo ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim Wydział Prawa i Administracji – Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego oraz Podyplomowe Studium Funduszy Europejskich, a także na Uniwersytecie Warszawskim – Akademia Rozwoju Regionalnego – studia podyplomowe w zakresie rozwoju regionalnego.

Jego bogatą wiedzę i doświadczenie potwierdzają certyfikaty m. in. znajomości zarządzanie projektami w ramach EFS, znajomości Kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, znajomości oceny formalnej wniosków o dofinansowanie czy znajomości przygotowania i zarządzania projektami, opracowywania studiów wykonalności, oceny oddziaływania na środowisko, procedur zamówień publicznych i prawa budowlanego.

Poza problematyką prawodawstwa UE i rozwojem regionalnym, w wolnych chwilach nowy prezes interesuje się także myślistwem, komputerami i sportami.

Misją Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. jest:

„Wspieranie rozwoju gospodarczego regionu poprzez inicjowanie, współudział, samodzielną realizację przedsięwzięć nastawionych na długoterminowe efekty ekonomiczne i społeczne oraz prowadzenie działalności gospodarczej w celu zapewnienia środków finansowych na realizację przedsięwzięć i działalności bieżącej Agencji”.

foto:tarr.pl

źródło: UM Tarnobrzeg, tarr.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
11 lat temu

Kolejny myśliwy na wysokim stanowisku, i jeszcze ogłasza wszem i wobec o swojej morderczej pasji…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content