Popili i chcieli okraść szkołę

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamania do hali sportowej trzech mężczyzn w wieku 21, 22 i 23 lat. Łupem sprawców padły radiomagnetofony o łącznej wartości 400 złotych. Sprawcy trafili do aresztu. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty. Skradziony sprzęt funkcjonariusze przekazali prawowitemu właścicielowi.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj po godz. 21. Funkcjonariusze pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega zostali powiadomieni o dobiegającym hałasie ze szkolnej hali sportowej przy ulicy Sandomierskiej. Natychmiast udali się na miejsce sprawdzić budynek.

W środku policjanci zastali trzech mężczyzn. Jeden z nich wynosił skradzione radiomagnetofony. Na widok funkcjonariuszy złodzieje odrzucili łup i zaczęli uciekać. Jednak szybko zostali zatrzymani.

Policjanci ustalili, że są to trzej mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 21, 22 i 23 lat. Wszyscy byli pijani. Alkomat wykazał u 23-letniego mężczyzny blisko 3 promile alkoholu w organizmie, nieco mniej bo po blisko 2 promile wykazał u dwóch jego wspólników. Sprawcy włamania trafili do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty.

Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło:podkarpacka.gov.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content