Sklepowy rozbójnik – zatrzymany

Policjanci ustalili tożsamość i zatrzymali mężczyznę, który kilka dni temu dokonał kradzieży sklepowej. Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu wobec mężczyzny zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego w kwocie tysiąca złotych oraz zakazu opuszczania kraju.

Zdarzenie rozegrało się kilka dni temu w jednym z tarnobrzeskich sklepów spożywczych. Młody mężczyzna ukradł z niego napoje energetyzujące, zgrzewkę piwa oraz drobne artykuły spożywcze. Z ukrytym łupem rabuś usiłował opuścić sklep. Kradzież zauważyła jedna z pracownic. Kobieta usiłowała zatrzymać złodzieja, lecz ten po krótkiej szarpaninie zdołał zbiec.

Pracownica sklepu o całym zdarzeniu poinformowała policjantów. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Prowadząc czynności operacyjne, ustalili jego tożsamość i miejsce pobytu. Po kilkunastu godzinach mężczyzna został zatrzymany. To 28- letni mieszkaniec Tarnobrzega. W przeszłości kilkakrotnie notowany za kradzieże oraz inne przestępstwa kryminalne.

źródło: podkarpacka.gov.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content